Detail nehnuteľnosti

Dražba bytu na prízemí / Svätý Jur

  • Pri štadióne 964, Svätý Jur
ID: #5807

Popis nehnuteľnosti:


Bytový dom je postavený na ulici Pri štadióne vo Svätom Juri. Stavba je panelový bytový dom so štyrmi vchodmi (s nadstavbou). Pôvodne štvorpodlažný dom má nadstavené jedno podkrovné podlažie (r. 2009). Bytový dom je napojený na jestvujúce verejné inžinierske siete (voda, kanalizácia, el.energia, plyn). Územie, kde stojí bytový dom je v rovinatom teréne.

V bytovom dome sa nachádza kotolňa, kt. slúži na vykurovanie bytov aj na ohrev TÚV (rekonštruovaná v roku 2006). Podlahy v spoločných priestoroch sú v zádverí domu z keramickej dlažby, schody sú z terazza a podesty sú z terazzo dlažby, okná sú plastové, vchodové dvere rekonštruované (cca 8 rokov) s presklením, v závetrí byt. domu a tiež prístupový chodník je zo zámkovej betónovej dlažby. Schodiská v bytovke sú ŽB monolitické. Stropy sú ŽB, strecha šikmá so kridľovou krytinou. Bytový dom je zateplený s novými fasádnymi omietkami (z troch strán, okrem južnej strany s balkónmi). Vonkajšie omietky sú na báze umelých látok a z jednej strany sú brizolitové. Vnútorné omietky v spoločných priestoroch sú vápenno cementové, sokel je opatrený olejovým náterom. Prístup k bytovému domu je z ulice Pri štadióne po spevnenej asfaltovej komunikácii a prechodom cez p.č. 4801/2 (LV č. 1968), ktorá je vo vlastníctve mesta Svätý Jur. Dom má bleskozvod. V dome je zriadené otváranie dverí cez el. domový vrátnik.

Bytový dom je napojený na jestvujúce verejné inžinierske siete (plyn, voda, kanalizácia, el.energia).

Spoločnými časťami domu sú najmä časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.

Spoločnými zariadeniami domu sú najmä zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočíkarne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.

Popis bytu:

Byt sa nachádza na 1. NP (na prízemí). Má 3 izby. Príslušenstvo bytu tvorí predsieň, kúpeľňa, WC, kuchyňa a pivnica. V roku 2006 bola vymenená kuchynská linka, jadro bytu, vstupné dvere, vstavaný nábytok, podlahy. okná. Okná (ktoré boli vymenené v roku 2007) sú plastové s vnútornými žalúziami z jednej strany a s vonkajšími plastovými roletami zo strany druhej. V byte je laminátová plávajúca podlaha a podlaha z keramickej dlažby. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Kuchynská linka je s drezom nerezovým, kombi sporákom a obkladom za linkou. Interiérové dvere sú pôvodné hladké do oceľových zárubní, vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné. Jadro je murované. V kúpeľni je vaňa obložená keramickým obkladom, keramické umývadlo, práčka so zabudovanými rozvodmi, odvetranie do šachty. WC je s misou kombi, keramickým obkladom, odvetranie je do šachty. Vykurovanie bytu je ústredné z vlastnej kotolne pre bytový dom, radiátory sú doskové Korad ( z roku 2014). Rozvod tepla z kotolne zabezpečuje aj prípravu teplej úžitkovej vody. Radiátory sú Korado. V byte je vstavaný nábytok (skriňa v predsieni z r. 2014).


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:

Podobné nehnuteľnosti


dražba 93 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu s pozemkami / Trnava Trnava

  • 179.17m2
  • 3
dražba 95 250 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba dvojdomu/ Veľký Lapáš/okr. Nitra Veľký Lapáš

dražba 89 250 €

Domy a vily - Rodinný dom Pripravujeme dražbu domu / Košice-Krásna, ul. Čechovova 7 Čechovova 7, Košice-Krásna

  • 240.00m2
  • 5