Detail nehnuteľnosti

Dražba - 2 rodinné domy s pozemkom / Smolinské/ZĽAVA 25%

  • Smolinské 361, Smolinské
ID: #5941

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom č. 361 je samostatne stojaci, murovaný , s 1 nadzemným podlažím, podpivničený,  napojený na vodovodnú  sieť obce, odkanalizovaný je do žumpy, vykurovaný  krbovými  kachľami.

Suterén:

Osadenie do terénu v priemernej  hĺbke  do 1  m so zvislou izoláciou, murivo murované z  pálenej tehly hr. 45 cm, deliace konštrukcie tehlové, vnútorné omietky hladké vápenné, stropy keramické. Fasádne omietky  do 1/3 omietanej  plochy steny omietky  brizolitové z 1  strany, nad  2/3 omietanej plochy steny omietky brizolitové z 3  strán.  schody s povrchom nástupnice z  keramickej dlažby.  Dvere rámové, okná  zdvojené drevené s  2 – vrstvovým zasklením , dlažby a podlahy sú z cementového poteru. Elektroinštalácia svetelná a rozvod vody z pozinkovaného  potrubia  teplej  a studenej. Vybavením  kuchyne je plynový sporák na PB s elektrickou rúrou, drezové umývadlo nerezové, kuchynská linka na báze dreva . Vnútorným vybavením je umývadlo a sprcha,  vodovodné  batérie sú  1 ks páková nerezová so sprchou a 2 ks  páková nerezová .  Záchod je splachovací bez umývadla,  vnútorné obklady sú kúpeľne a kuchyne.

Prízemie: Základy  sú betónové s vodorovnou izoláciou, murivo murované z   pálenej tehly  hr. 40 cm, deliace konštrukcie tehlové, vnútorné omietky  vápenné hladké, stropy trámčekové  s podhľadom, krov stanový, krytiny strechy škridlová , pálená obyčajná jednodrážková, klampiarske konštrukcie strechy z pozinkovaného plechu úplné, klampiarske konštrukcie  ostatné z pozinkovaného plechu, fasádne omietky nad 2/3 omietanej plochy steny brizolitové zo 4 strán, schody s povrchom z  mäkkého dreva bez podstupníc.  Dvere   dýhované hladké, okná zdvojené plastové s 2-vrstvovým zasklením, žalúzie plastové,  podlahy obytných miestností z, dlažby a podlahy ostatných miestností  z plávajúce. ÚK teplovodné, oceľové radiátory, elektroinštalácia  svetelná , rozvod vody pozinkovaného  potrubia teplej a studenej, kanalizácia z plastového potrubia do  trativodu. Vybavením  kuchyne  je plynový  sporák na PB  s elektrickou rúrou   drezové umývadlo nerezové a kuchynská linka na báze dreva.   Vnútorným vybavením je sprcha a umývadlo, vodovodné batérie sú 1  ks  ostatná , 1  ks páková  nerezová so sprchou, 1 ks páková  nerezová. záchod splachovací bez  umývadla. Vnútorné obklady sú  sprchy, WC  a kuchyne , elektrický rozvádzač  je s poistkami.

Minulý rok boli v prízemí  domu č. 361 vymenené dvere, okná  a boli  inštalované krbové kachle. Suterén je v súčasnej dobe neužívaný.

Rodinný dom č. 370 je samostatne stojaci, murovaný , s 1 nadzemným podlažím, nepodpivničený,  napojený na vodovodnú  sieť obce, odkanalizovaný je do žumpy vykurovaný je kotlom  na tuhé palivo.

Prízemie: Základy  sú betónové s vodorovnou izoláciou, murivo murované z   pórobetónových kvádrov hr. 25  cm z 2 strán  zateplený 5 cm polystyrénom, deliace konštrukcie tehlové, vnútorné omietky  vápenné hladké, stropy keramické. Plochá jednoplášťová strecha s krytinou z asfaltovaných privarovaných pásov, klampiarske  konštrukcie  ostatné z pozinkovaného plechu, fasádne omietky nad 2/3 omietanej plochy steny vápenné zo 4 strán .  Dvere hladké dýhované, okná zdvojené plastové s 2 - vrstvovým zasklením, podlahy obytných miestností plávajúce ,  dlažby a podlahy ostatných miestností  z keramickej dlažby. ÚK teplovodné, panelové radiátory, elektroinštalácia  svetelná a motorická, rozvod vody pozinkovaného  potrubia teplej a studenej, kanalizácia z plastového potrubia do  žumpy.  Zdrojom TÚV je elektrický bojler, zdrojom vykurovania je kotol na tuhé palivo. Vybavením  kuchyne  je plynový   sporák n PB  s elektrickou rúrou  drezové umývadlo nerezové a kuchynská linka na báze dreva.   Vnútorným vybavením je sprcha a umývadlo, vodovodné batérie sú 2  ks páková nerezová  a 1  ks páková  nerezová so sprchou, záchod splachovací bez  umývadla. Vnútorné obklady sú  kúpeľne, vane  a kuchyne , elektrický rozvádzač  je s automatickým istením. V roku 2017 bol dom z 2 strán zeteplený, boli vymenené okná, dvere, povrchy podláh v obytných miestnostiach  a vybavenie kuchyne.

 

Rodinný dom súpisné č. 370 je samostatne stojaci, murovaný , s 1 nadzemným podlažím, nepodpivničený,  napojený na vodovodnú  sieť obce, odkanalizovaný je do žumpy vykurovaný je kotlom  na tuhé palivo. Dispozičné riešenie je zrejmé z priloženého nákresu.  Podľa Stavebného zákona má dom charakter rodinného  domu.

Prízemie: Základy  sú betónové s vodorovnou izoláciou, murivo murované z   pórobetónových kvádrov hr. 25  cm z 2 strán  zateplený 5 cm polystyrénom, deliace konštrukcie tehlové, vnútorné omietky  vápenné hladké, stropy keramické. Plochá jednoplášťová strecha s krytinou z asfaltovaných privarovaných pásov, klampiarske  kon -štrukcie  ostatné z pozinkovaného plechu, fasádne omietky nad 2/3 omietanej plochy steny vápenné zo 4 strán .  Dvere hladké dýhované, okná zdvojené plastové s 2 - vrstvovým zasklením, podlahy obytných miestností plávajúce ,  dlažby a podlahy ostatných miestností  z keramickej dlažby. ÚK teplovodné, panelové radiátory, elektroinštalácia  svetelná a motorická,   rozvod vody pozinkovaného  potrubia teplej a studenej, kanalizácia z plastového potrubia do  žumpy.  Zdrojom TÚV je elektrický bojler, zdrojom vykurovania je kotol na tuhé palivo. Vybavením  kuchyne  je plynový   sporák n PB  s elektrickou rúrou  drezové umývadlo nerezové a kuchynská linka na báze dreva.   Vnútorným vybavením je sprcha a umývadlo, vodovodné batérie sú 2  ks páková nerezová  a 1  ks páková  nerezová so sprchou, záchod splachovací bez  umývadla. Vnútorné obklady sú  kúpeľne, vane  a kuchyne , elektrický rozvádzač  je s automatickým istením.

Minulý rok bol dom z 2 strán zeteplený, boli vymenené okná, dvere, povrchy podláh v obytných miestnostiach  a vybavenie kuchyne.

Technický stav domu je dobrý. Dom bol vybudovaný v r. 2005

 

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 51 500 €

Pozemky - orná pôda Dražba orná pôda 2240 m2/ BA - mč. RAČA/okr. Bratislava III/50% ZĽAVA Bratislava-Rača

  • 2240.00m2
dražba 44 025 €

Domy a vily - Rodinný dom Priprav. dražbu 2 rodinných domov - Hatalov, okr. Michalovce Hatalov

  • 286.00m2
dražba 50 500 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu - Raslavice, ul. Kláštorná Kláštorná 88/36, Raslavice

  • 230.00m2
  • 3