Detail nehnuteľnosti

Dražba - Dvojizbový byt / Bánovce nad Bebravou

  • Slatinská 1330/14, Bánovce nad Bebravou
ID: #5892

Popis nehnuteľnosti:


Byt č.2 sa nachádza v bytovom dome s.č. 1330 v krajnom  vchode č.14 na Slatinskej ulici v časti sídliska Dubnička v meste Bánovce nad Bebravou. Bytový dom má 7 nadzemných podlaží . Je postavený na betónových základoch. Obvodové murivo je vyhotovené z plošných panelových dielcov bez zateplenia. Stropy sú betónové s rovným podhľadom . V bytovom dome je evidovaných na LV č. 2867 celkovo 34 bytov, vo vchode je 12 bytov (na poschodí sa nachádzajú dva byty). Vo vchode je jeden osobný výťah.  Vnútorné schodisko v obytnom dome je železobetónové montované s povrchom z PVC. Zastrešenie domu je riešené plochou strechou  . Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu. Vstupné dvere do domu sú na báze plastov, otvárané elektronickým vrátnikom pomocou telefónnych aparátov, ktoré sú umiestnené v jednotlivých bytoch. Okná v spoločných častiach domu sú na báze plastov. Vykurovanie domu aj ohrev TÚV  je z centrálneho zdroja z kotolne, ktorá je umiestnená mimo domu. Dom je napojený na všetky verejné inžinierske siete a to konkrétne : voda, kanalizácia, plyn, elektro. Pozemok pod bytovým domom s.č. 1330 - p.č. 922 je vo vlastníctve mesta Bánovce nad Bebravou.

Popis spoločných častí a zariadení bytového domu je prevzatý z predloženej "Kúpno - predajnej zmluvy".

Spoločné časti domu : základy domu, hlavné steny, priečelia, vchody, schodisko, chodby, strecha, komíny, okná, domové dvere,  vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.

Spoločné zariadenia domu : práčovne, sušiarne, priestory pre odkladanie bicyklov, a detských kočíkov a pod., bleskozvody, vodovodné, kanalizačné, elektrické, plynové,  telefónne  prípojky a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu a slúžia výlučne domu, v ktorom je oceňovaný byt umiestnený.

Technický popis bytu je prevzatý zo znaleckého posudku č.111/2014, ktorý vypracoval Ing. Peter Karásek:

Byt č.2  je dvojizbový, v pôvodnom stave z obdobia výstavby - vymenené len nové vstupné dvere v byte a nové podlahy v izbách. Dispozične pozostáva z nasledovných miestností : chodba, kuchyňa, kúpeľňa, WC,  izba, izba. Z kuchyne je prístupná loggia.  Príslušenstvo bytu tvorí pivnica, ktorá je umiestnená v nadzemnom suteréne. Podlahy sú : v obytných miestnostiach - laminátová plávajúca podlaha, v ostatných miestnostiach – PVC. V kuchyni  sa nachádza kuchynská linka na báze dreva so smaltovaným drezom s vodovodnou batériou  pákovou, plynový sporák s plynovou rúrou a digestorom. Bytové jadro je prefabrikované na báze dreva. V kúpeľni sa nachádza - plechová, smaltovaná vaňa a  keramické umývadlo.  Vodovodné batérie sú  pákové. Keramický obklad nie je vyhotovený.

Vo WC sa nachádza WC so spodnou nádržkou bez umývadla. Keramický obklad nie je vyhotovený. Vnútorné úpravy povrchov – vápenné hladké (čiastočne po rekonštrukcii).  Dvere v byte pôvodné, len vstupné dvere do bytu sú nové bezpečnostné. Okná pôvodné zdvojené v drevenom ráme. Vykurovanie bytu aj ohrev  TÚV v byte je z centrálneho zdroja z kotolne, ktorá je umiestnená mimo domu. Vykurovacie telesá v byte - oceľové radiátory s meračmi tepla.

 

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:

Podobné nehnuteľnosti


dražba 39 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu so záhradami /Zlaté Klasy/ ZĽAVA Zlaté Klasy

dražba 30 150 €

Domy a vily - Rodinný dom Pripravujeme dražbu rodinného domu - Spišské Vlachy, ul. Vajanského Vajanského 125/2, Spišské Vlachy

  • 227.00m2
  • 3
dražba 36 100 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rod. domu - Trebišov, ul. Švermova Švermova 1172/14, Trebišov

  • 210.00m2
  • 4
dražba 36 900 €

Byty - 2 izbový byt Dražba 2 izb. bytu - Ružomberok, ul. Dušana Makovického Dušana Makovického, Ružomberok

  • 62.00m2
  • 2
dražba 29 200 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - Rodinný dom s pozemkom/Veľké Šarovce Šarovce 9, Šarovce