Detail nehnuteľnosti

Dražba - Jednoizbový byt v Komárne / vyprataný

  • Veľký rad 2847/6, Komárno
ID: #5943

Popis nehnuteľnosti:


Predmetný posudzovaný byt č.16 sa nachádza na štvrtom nadzemnom podlaží (v nadstavenom podkroví) obytného domu s.č.2847 v jeho jedinom vchode ulica Veľký rad č.o.6 na pozemkovej parcele č.7774/2 v kat.území Komárno mesta Komárna v zastavanom území mesta. K obytnému domu je po jeho pravej strane na p.č.7774/1 pristavaný v zrkadlovom obraze druhý obytný dom s.č.2848 taktiež s jedným vchodom – ulica Veľký rad č.o.8. Obytný dom s.č.2847,ktorý začal byť užívaný v roku 1984,typu TO-6B bol pôvodne štvorpodlažný zastrešený plochou strechou – suterén,prízemie a dve poschodia. Obytný dom bol v rokoch 2007 až 2008 spolu s vedľajším obytným domom s.č. 2848 komplexne rekonštruovaný spolu s novou nadstavbou spoločného obytného podkrovia,v ktorom bolo vytvorených 6 bytov,v bytovom dome s.č.2847 štyri byty a v dome s.č.2848 dva byty. Počas rekonštrukcie obytného domu v ňom boli vymenené všetky prvky krátkodobej životnosti (okná,dvere,inštalácie,úpravy povrchov stien,vnútorné vybavenie,klampiarske konštrukcie,podlahy).Realizovaný bolo nové zastrešenie manzardovým sedlovým krovom s vikiermi, domy boli zateplené polystyrénom hr.8cm.

Bytový dom s.č.2847 je päťpodlažný stavebný objekt (suterén,prízemie,dve poschodia a obytné podkrovie) typu TO-6B,obvodový murivo suterénu je po úroveň terénu betónové hr.20cm,zbytok z CDM tehly hr.24cm,zvislá nosná konštrukcia domu je vyhotovená panelovými stenami systému TRAVÉ o osovom rozpone 3600mm, obvodové murivo nadzemných podlaží (prízemie a dve poschodia) má obvodový plášť z calsiloxových obvodových panelov hr.24cm. Nadstavené podkrovie je vyhotovené z pórobetónových tvárnic YTONG, stropy sú žel.betónové prefabrikované, v podkroví zateplené sadrokartónové podhľady váznicového sedlového manzardového krovu s vikiermi, ktorý je pokrytý ťažkou betónovou škridlou BRAMAC. Klampiarske konštrukcie strechy sú z pozinkovaného plechu-kompletné, parapety okien z hliníkových plechov, schodiská sú žel.betónové schodnicové s povrchovou úpravou z keramickej dlažby, schody do povalového priestoru krovu sú výklopné z mäkkého dreva bez podstupníc. Vstupné dvere sú plastové, v suteréne pri pivniciach hladké, okná plastové s izolačnými dvojsklami, podlahy z keramických dlažieb a cem.poterov. Vonkajšia povrchová úprava fasád je z ušľachtilých silikátových omietok, vnútorné úpravy povrchov stien sú z vápenných omietok. Obytný dom s.č.2847 je napojený na nasledovné verejné inžinierske siete –  elektrinu, vodu,kanalizáciu, plyn, telefón, má rozvod STA, požiarneho vodovodu s výtokovými hydrantmi i domáceho telefónu,každý byt má svoje vlastné vykurovanie a zdroj teplej vody (dve kotolne v suteréne domu). V obytnom dome s.č.2847 sa nachádza na v prízemí a v dvoch poschodiach spolu 6 bytov (na každom podlaží po dva byty) a v nadstavbe podkrovia sa nachádzajú štyri byty, spolu v dome 10 bytov. V suteréne domu sa nachádzajú pivničné priestory vo výlučnom užívaní jednotlivých vlastníkov bytov a spoločné nebytové priestory obytného domu – kočikáreň,dve kotolne,priestor schodiska a chodby pri pivniciach.

Predmetný byt č.16 obsahuje nasledovné miestnosti a priestory : jednu izbu, kuchyňu, kúpeľňu+WC a predsieň. K bytu č.16 neprislúcha v suteréne obytného domu pivnica.

Popis konštrukcií a vybavenia bytu č.16

Vstupné dvere bezpečnostné protipožiarne,do kúpeľne+WC plastové zhrňovacie, okná plastové s izolačnými dvojsklami a vonkajšími plastovými roletami, podlahy v izbe, kuchyni a v predsieni z veľkoplošných laminátových parkiet, podlaha v kúpeľni+WC z keramickej dlažby. Vykurovanie lokálne-2ks el.konvektorov, elektroinštalácia svetelná i motorická-ističe, rozvod studenej i teplej vody v plastovom potrubí, zdroj teplej vody–el.bojler v kúpeľni+WC. Vaňa oceľová smaltovaná, 1ks umývadla, 1ks splachovacieho WC typu COMBI, v kuchyni elektrický sporák, kuchynská linka na báze dreva dĺžky 215cm s nerezovým drezom s okapávačom riadu, bez odsávača pár. Vodovodné výtokové batérie–2ks pákovej nerezovej a 1ks detto do sprchou, bez inštalácie zemného plynu, vnútorný keramický obklad v kúpeľni+WC do výšky 200cm, v kuchyni pri linke a sporáku a obklad vane, vnútorné úpravy povrchov stien vápenné hladké MVR omietky a maliarske stierky sadrokartónov, v izbe 1ks vstavanej skrine typu ROLLDOR.

Spoločnými časťami domu sú : základy domu,strecha,chodby,nosný konštrukčný systém, priečelie, vchody, schodiská, vodorovné nosné, izolačné a zvislé konštrukcie.

Spoločnými zariadeniami domu sú : bleskozvod, vodovodné, kanalizačné, plynové, telefónne prípojky a STA.

Spoločnými nebytovými priestormi domu sú : vstupné priestory, zádveria, priestor schodiska, kočikáreň, dve kotolne a chodby pri pivniciach.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 31 770 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Hriňová, časť Slanec Slanec, Hriňová

  • 209.00m2
  • 5
dražba 31 575 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rozsiahleho domu - Brestov, okr. Humenné Brestov

  • 352.00m2
  • 5
dražba 27 525 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - rodinný dom v obci Lok / ZĽAVA 25% Nová 132/25, Lok

  • 120.62m2
dražba 25 100 €

Domy a vily - Rodinný dom Pripravujeme dražbu domu - Horné Plachtince Horné Plachtince

dražba 30 960 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - Rodinný dom s pozemkom / Vlčany/ZĽAVA Vlčany, Vlčany

  • 143.97m2
dražba 34 100 €

Domy a vily - Rodinný dom Pripravujeme dražbu rodinného domu - Batizovce Štúrova 43/24, Batizovce