Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Bátorove Kosihy - 2. kolo

  • Bátorove Kosihy 521, Bátorove Kosihy
ID: #6006

Popis nehnuteľnosti:


ZĽAVA!

Budova rodinného domu sa nachádza na pozemku s parc. č. 4033/472 v katastrálnom území Bátorove Kosihy, medzi rodinnými domami so štandardným vybavením, mimo obchodného centra obce, v obytnej okrajovej časti. Jedná sa o samostatne stojacu budovu s jedným nadzemným podlažím, bez podpivničenia, valbovou strechou.

ŽIVOTNOSŤ A OPOTREBENIE

 

Vek budovy bol znalcom stanovený vychádzajúc z výsledkov miestnej obhliadky, odborného odhadu a scanu čestného vyhlásenia o veku stavby, zo dňa 12.07.2014 na rok 1956. Na rodinnom dome bola počas jeho užívania vykonávaná potrebná pravidelná údržba. V rokoch 2012-2014 boli vymenené  nášľapné vrstvy podláh, vnútorné elektrické vedenie, vedenie vody, vybavenie hygienickej miestností a kuchyne. Údržba prvkov krátkodobej životnosti je tiež zabezpečovaná. Predpokladaná životnosť stavby murovanej vzhľadom na jej technický stav zistený pri miestnej obhliadke a účel užívania určujem na 100 rokov.

Prvé nadzemné podlažie dispozične pozostáva z troch obytných miestností, závetria, kuchyne, špajze, kúpeľne so záchodom.

Valbová strecha je pokrytá pálenými škridlami jednodrážkovkami. Klampiarske konštrukcie strechy sú vyhotovené z obojstranne pozinkovaného plechu, klampiarske konštrukcie ostatné (parapety a pod.) nie sú. Fasádne omietky sú na celej omietanej ploche steny omietky vápenno-cementové. Dvere na podlaží sú drevené hladké plné alebo presklené (osadené do oceľových zárubní), okná sú zdvojené drevené s dvojvrstvým zasklením. Podlahy v obytných miestnostiach sú prilepené PVC povlakové krytiny, pričom v ostatných miestnostiach je podlaha pokrytá keramickou dlažbou. Podlažie je vykurované konvekčným spôsobom, kachlami na tuhé palivá 2 kusy, sú ale namontované aj plynové kachle 2 kusy (rodinný dom nie je napojený na rozvod zemného plynu). Elektroinštalácia podlažia je nová svetelná ako i motorická. Je aj vnútorný rozvod zemného plynu. Rozvod vody je vyhotovený  z Pe potrubia studenej a teplej vody z centrálneho zdroja. Kanalizácia do žumpy je z PVC potrubia. Zdrojom teplej vody je elektrický zásobníkový  ohrievač vody, umiestnený v garáži. Vybavenie kuchyne pozostáva : sporák plynový, drez oceľový nerezový, kuchynská linka je z materiálov na báze dreva rozvinutej šírky 3,60 m´. Vnútorné vybavenie podlažia : samostatná sprcha, umývadlo 1 kus. Vodovodné batérie sú pákové nerezové so sprchou a nerezové v počte 2 kusy. Záchod je umiestnený v kúpeľni, vedľa sprchovacieho kútu, je splachovací. Vnútorné obklady stien na podlaží sa nachádzajú - obloženie sprchy, záchodu, kúpeľne nad výšky 1,35 m a v kuchyni pri sporáku a dreze. Na tomto podlaží je umiestnený elektrický rozvádzač s automatickým istením.

Na podlaží okrem toho sa nenachádzajú  žiadne iné vybavenia a konštrukcie, ktoré by mali vplyv na výšku jej technickej hodnoty.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 10 725 €

Domy a vily - Rodinný dom Príprava 2. kola dražby domu - Roztoky Roztoky

  • 192.00m2
  • 4