Detail nehnuteľnosti

Dražba - Rodinný dom /Dunajov/

  • Dunajov 139, Dunajov
ID: #5847

Popis nehnuteľnosti:


POPIS STAVBY

Rodinný dom je postavený na svahovitom teréne obrátený na júžný svah. Prístup k rodinnému domu je po miestnej komunikácii, najskôr z dediny Dunajov je to asfaltová cesta, potom je to spevnená komunikácia. Prístupová cesta vedie z Dunajova do časti ,,U Makynov". Je to aj rekreačná oblasť, kde si z rodinných domov vytvorili rekreačné chalupy. V mieste je možnosť napojenia sa na elektrický rozvod, vlastná studňa-spoločne so susedom a trativod. Rodinný dom je napojený iba na elektrický rozvod. Voda je iba zo studne.

DISPOZIČNE RIEŠENIE :

Z verandy sa dostaneme do kuchyne, z kuchyne do izieb. Stavba má iba jedno nadzemné podlažie. Je to nepodpivničená stavba.  

TECHNICKÝ POPIS RODINNÉHO DOMU:

Je to drevená stavba, ktorá bola postavená v r.1930. Je postavená na základových pásoch z monolitického betónu s prekladaným kameňom. Je to drevená zrubová stavba s hrúbkou min. 200 mm. Zvislé nosné konštrukcie sú čiastočne zateplené. Z vonku nie je stavba zrekonštruovaná, vo vnútri sú zrekonštruované podlahy, čiastočne zateplené a menené v jednej izbe sú laminátové podlahy a urobené čiastočne vnútorné omietky. V kuchyni je urobený drevený obklad, aj obklad stropu. V kuchyni je malá kuchynská linka, mikrovlnná rúra, sporák na tuhé palivo. V kuchyni nie je rozvod teplej ani studenej vody. Okná sú menené drevené s izolačným dvojsklom. V jednej izbe nie je ešte okno vymenené. V kuchyni a v druhej miestnosti je povlaková krytina PVC.

Dvere sú hladké plné v drevenej obložkovej zárubni. Vykurovanie sú peterky v každej miestnosti a sporák na tuhé palivo. Ohrievač teplej vody nie je. Elektroinštalácia bola novozrekonštruovaná z r.2013. Je to vzdušný rozvod s poistkami. Rodinný dom je v tejto dobe postupne rekonštruovaný. 

Drobná stavba-humno

POPIS STAVBY

Drobná stavba má základové pätky, je postavená z jednostranne obitých dosiek, čiastočne má aj murovanú časť. Drevená časť je zbúraná zostala iba murovaná časť.

Drevená hospodárska časť

POPIS STAVBY

Má základové pásy, spodná časť stavby sú kamenné steny s betónom. Je tu pivnica, podlaha je betónová. Je tu privedená aj elektrická energia. Nad pivnicou je drevený senník so sedlovou strechou s keramickou krytinou. Táto stavba je čiastočne zničená. Je postavená v svahovitom teréne za rodinným domom. Nie je zakreslená v katastrálnej mape. je to stavba do 25 m2. Nie je potrebné ohlasovanie stavby.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Benefity


Tiché prostredie

Benefity


Tiché prostredie

Kontakt


Mgr. Monika Chorváthová

Predmet: Správa:

Podobné nehnuteľnosti


dražba 18 375 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu / Tekovské Lužany, ul. SNP SNP, Tekovské Lužany

  • 133.00m2
dražba 15 300 €

Domy a vily - Rodinný dom Pripravujeme dražbu rodinného domu / Roztoky Roztoky

  • 1.00m2
dražba 14 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Pripravujeme dražbu rekreačného domu / Lučatín, okr. Banská Bystrica 242, Lučatín

  • 70.00m2
  • 2
dražba 17 925 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu/Iža/okr. Komárno Iža

dražba 18 150 €
dražba 17 100 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu - Pucov, okr. Dolný Kubín Pucov

  • 207.00m2
  • 2