Detail nehnuteľnosti

Dražba - Rodinný dom / Malacky

  • Vajanského 5, Malacky
ID: #5895

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom súp. č. 112 je postavený na pozemku parc. č. 2696 v okrese Malacky, k.ú. Malacky. Ide o jednopodlažný rodinný dom bez podpivničenia. V roku 1975 bola prevedená prístavba vstupnej chodby a jednej izby a v roku 2015-2017 prešiel rodinný dom čiastočnou rekonštrukciou, kedy vznikli aj dve samostatné bytové jednotky. Jedná sa o rodinný dom, nakoľko viac ako polovica podlahovej plochy všetkých miestností je určená na bývanie. Dispozičné riešenie - 1.NP: b.j.č.1 – chodba, obývacia miestnosť s kychyňou, 2x izba, technická miestnosť, kúpeľňa spolu s WC b.j.č.2 - chodba, obývacia miestnosť s kuchyňou, kúpeľňa spolu s WC.

Konštrukčné riešenie:

Dom je založený na betónových základových pásoch bez izolácie proti vlhkosti. Obvodové steny sú murované z plnej pálenej tehly hr. 45cm, priečky hr. 30cm. Stropy drevené s rovným podhľadom, povrchová úprava fasády vápenno cementová omietka – vyžaduje si opravu, zastrešenie je sedlovou strechou s krytinou pálenej dvojdrážkovej škridle (1998), klampiarske prvky sú z pozinkovaného plechu. V rokoch 2015-2017 bola prevedená rekonštrukcia spolu s dispozičnými zmenami, čím vznikli dve bytové jednotky so samostatnými vstupmi. Elektroinštalácia svetelná, vykurovanie a ohrev teplej vody zabezpečený pre obidve bytové jednotky plynovým kotlom zn. Protherm osadený v technickej miestnosti. Ohodnocovaná nehnuteľnosť si vyžaduje rekonštrukciu. V čase šetrenia sa nehnuteľnosť plne využívala.

Bytová jednotka č.1:

Povrchová úprava vnútorných stien vápenno-cementová omietka opatrená náterom, okná plastové s izolačným dvojsklom s vnútornými žalúziami, dvere hladké osadené v oceľových zárubniach, vstupné dvere plastové presklené, radiátory panelové plechové. Podlaha v obývacej miestnosti s kuchyňou veľkoplošná laminátová v ostatných častiach domu podlaha z keramickej dlažby. V čase šetrenia nebola jedna izba dokončená (bez podláh, povrchovej úpravy stien). Vybavenie kuchyne: - nachádza sa tu kuchynská linka v dĺžke 5,10bm so zabudovanými spotrebičmi – elektrický sporák, nerezový drez s pákovou batériou, digestor, podlaha veľkoplošná laminátová. Vybavenie kúpeľne: - nachádza sa tu murovaný sprchovací kút obložený keramickým obkladom, zabudované umývadlo s pákovou batériou, splachovací záchod s nádržkou, keramický obklad stien do výšky stropu, podlaha z keramickej dlažby.

Bytová jednotka č.2:

Povrchová úprava vnútorných stien vápenno-cementová omietka opatrená náterom, okná plastové s izolačným dvojsklom s vnútornými žalúziami, dvere hladké osadené v oceľových zárubniach, vstupné dvere drevené presklené, radiátory panelové plechové. Podlaha v obytných miestnostiach, kuchyni veľkoplošná laminátová v ostatných častiach domu podlaha z keramickej dlažby. V čase šetrenia sa táto časť rodinného domu využívala na prenájom. Vybavenie kuchyne: - nachádza sa tu kuchynský linka v dĺžke 1,80bm so zabudovaným nerezovým drezom s pákovou batériou, elektrický sporák, podlaha veľkoplošná laminátová. Vybavenie kúpeľne: - nachádza sa tu murovaný sprchovací kút obložený keramickým obkladom, umývadlo s pákovou batériou, splachovací záchod s nádržkou, podlaha z keramickej dlažby.

Drobná stavba - sklad

Sklad je postavený za rodinným domom vo dvore na pozemku parc.č. 2696. Stavba je založená na betónových základových pásoch a obvodové konštrukcie sú z tehlového muriva hr. do 150mm. Objekt bol vybudovaný podľa vyjadrenia vlastníka nehnuteľnosti v roku 1975 ako prízemný objekt s podpivničením s pultovou strechou. Dispozične pozostáva z jednej miestností. Osadené je oceľové okno, drevené zvlakové vstupné dvere, podlahy betónové s náterom, vonkajšia povrchová úprava vápenná omietka, len z časti.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:

Podobné nehnuteľnosti


dražba 93 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu s pozemkami / Trnava Trnava

  • 179.17m2
  • 3
dražba 96 750 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - 2 Rodinné domy s pozemkom a garážou / Veľké Leváre/ZĽAVA Slnečná, Veľké Leváre

  • 295.96m2
  • 6
dražba 99 400 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - Rodinný dom / Partizánske - Veľké Bielice Topoľová 579/38, Partizánske