Detail nehnuteľnosti

Dražba - Rodinný dom s pozemkom / Dolný Lopašov/ZĽAVA

  • Dolný Lopašov 260, Dolný Lopašov
ID: #5930

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom sa nachádza v intraviláne obce Dolný Lopašov, juhovýchodne od centra obce. Vzhľadom na skutočnosť, že rodinný dom nebol znalcovi sprístupnený, uvažuje pre potreby vyčíslenia východiskovej hodnoty znalec vybavenie domu tak ako je uvedené v Znaleckom posudku č.50/2008 (Ing. Róbert GOLUTZ). Popis rodinného domu je v zmysle Znaleckého posudku č.50/2008 (Ing. Róbert GOLUTZ):

Predmetom ocenenia je samostatne stojaci jednopodlažný rodinný dom v k.ú. Dolný Lopašov. Pôvodný rodinný dom z roku 1938 bol v roku 1952 rozšírený o prístavbu o celkovej výmere 66,96 m2, obsahujúcu 2 izby, komoru, sociálne miestnosti a miestnosť skladu.

Rodinný dom tvorí jednu bytovú jednotku. Vstup do objektu je cez podbránie, ktoré je uzavreté drevenými vrátami. Vstupné miestnosti - chodby - sú prístupné z dvorovej časti, z ktorých sú prepojené izby, kuchyňa, sociálne miestnosti a sklady - komory.Keďže sa nezachovala žiadna dokumentácia o začiatku užívania, podľa použitých stavebných materiálov, dispozičného a architektonického riešenia určujem rok výstavby na rok 1938. Rodinný dom je v pôvodnom stave, bez vykonanej rekonštrukcie.

Technický popis

Rodinný dom je založený na základových pásoch s vodorovnou izoláciou, obvodové murivo je murované z tehly v skladobnej hrúbke nad 45 cm. Deliace priečky sú murované v hrúbke 15 - 30 cm. Strešná konštrukcia je sedlová s krytinou z pálenej jednodrážkovky. Povrchy podláh betónové. Výplne otvorov tvoria drevené dvere, okná sú dvojité s doskovým ostením. . Objekt je napojený na miestny rozvod NN a vody. Odkanalizovaný je do žumpy vo dvore. Vo dvore je zrealizovaná kopaná studňa.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 14 300 €

Domy a vily - Rodinný dom Pripravujeme dražbu domu - Roztoky, okr. Svidník Roztoky

  • 1.00m2
dražba 10 400 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Močiar, Banská Štiavnica Močiar

  • 102.00m2