Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Dunajská Lužná - 1. kolo

  • Zámočnícka 80/32, Dunajská Lužná
ID: #5886

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom so súp. č.80 na parcele 208/6, obec Dunajská Lužná, katastrálne územie Nové Košariská, okres Senec. Rodinný dom je samostatne stojaci jednopodlažný s podpivničením

Pôvodná stavba rodinného domu bola užívaná od roku 1983 rekonštrukcia bola zrealizovaná v roku 2015

Dom je umiestnený na rovinatom pozemku v obci Dunajská Lužná, prístupný je z ulice Zámočníckej.

Dom má dve podlažia: jedno podzemné a jedno nadzemné.  Pôvodný dom je vybudovaný na základoch z betónu, murivo je z tehál, obvodový plášť je zateplený z 20 centimetrov izolantu, strecha je plochá zateplená 30 cm izolantom hydroizolácie fóliová so štrkovým zásypom s nášľapnými vrstvami z dreva, okná sú z plastových profilov s izolačným trojsklom veľkorozmerné okná sú osadené v hliníkových rámoch.

Prvé podzemné podlažie dispozične pozostáva:  garáž, hosťovská izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a wc, skladové priestory a kotolňa. Podlahy sú keramické alebo laminátové, steny sú opatrené omietkami. V garáži je garážová brána na diaľkové ovládanie elektrická.

Na prvom nadzemnom podlaží je umiestnená: obývacia izba s jedálňou, kuchyňa, vstupné zádverie, kúpeľňa, schodisko do zastrešenej terasy, tri spálne, samostatné wc a šatník. Podlahy sú v celom dome riešené podľa typu miestnosti : keramická dlažba alebo laminátové podlahy.

V roku 2015 bola pristavaná terasa so zastrešením terasa je zasklená hliníkovým posuvným zasklením s trojsklom nachádza sa tu uzavretý krb na pevné palivo, kuchynská linka s drezom s pákovou batériou a zabudovanou chladničkou. Podlaha je keramická. Vykurovanie podlahové, ale niekde sú aj radiátory - je zabezpečené plynovým kotlom Buderus, ktoré vyrába aj teplú úžitkovú vodu do 300 l zásobníka, kt. je umiestnený v suteréne. V dome je kamerový systém so 4 kamerami, videovrátnik nainštalovaný na bránku a zabezpečovací systém. Dom je napojený na všetky siete : vodovod, kanalizáciu,plyn, elektriku, odvod dažďovej vody je do novovybudovanej vsakovacej jamy umiestnenej na zadnom rohu záhrady. Rozvádzač elektriky z elektromeru, regulátor plynu a plynomer sú umiestnené v plote pred domom. Voda je zabezpečovaná zo studne, v suteréne domu je malá vodáreň.

Fotografie v "priložené súbory" sú z roku 2015 z pôvodného znaleckého posudku.

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1