Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Kalná nad Hronom - 2. kolo

  • Júliusa Fučíka 399/35, Kalná nad Hronom
ID: #5855

Popis nehnuteľnosti:


2. kolo - 25% zľava

Predmet dražby sa nachádza na pozemku s parc. č. 891/83 v kat. ú. Kalnica, medzi rodinnými domami so štandardným vybavením, v zastavanom území obce, v obytnej časti. Jedná sa o samostatne stojacu budovu s jedným nadzemným podlažím, bez podpivničenia, valbovou strechou.

Vek budovy a zahájenie užívania stavby je od roku 2006. Na rodinnom dome bola počas jeho užívania vykonávaná potrebná pravidelná údržba. Údržba prvkov krátkodobej životnosti je tiež zabezpečovaná.

Rodinný dom je vybudovaný z murovacích prvkov a technológií bežne používaných v čase výstavby ako i rekonštrukcie, s ekologickými a energeticky efektívnymi parametrami po prestavbe, ktoré v plnej miere zodpovedajú predpísaným technickým požiadavkám. Stavebné práce sú vyhotovené v dobrej kvalite a plne zodpovedajúce pre účely súčasného využitia. Vybavenie je štandardné - vnútorné aj technické, s reálne štandardným komfortom užívania - bývania.

Dispozičné riešenie 1. nadzemnom podlažia - nachádza sa tu zádverie, tri izby, obývacia izba, chodba, kuchyňa, komora, kúpeľňa, samostatný záchod, závetrie + krytá terasa.

Základy sú vyhotovené betónové monolitické s izoláciou proti vode a zemnej vlhkosti. Podmurovka z monolitického betónu, s priemernou výškou 0,25 m. Obvodové murivo nadzemného podlažia murované z pórobetónových tvárnic v skladobnej hrúbke 0,45 m. Vnútorné nosné steny sú z tehál murované v skladobnej hrúbke 0,30 m, nenosné priečky hrúbky 0,15 m, so sádrovou hladkou omietkou. Strop nad prízemím je drevený trámový - s rovným podhľadom (zo sádrokartónu) s tepelnou izoláciou. Strecha rodinného domu je valbová s nerovnakou výškou hrebeňa, nosná konštrukcia strechy je z dreveného krovu s krytinou z asfaltovaných šindelov. Oplechovanie strechy je úplné z obojstranne pozinkovaného plechu, ostatné klampiarske konštrukcie (parapety a pod.) sú vyhotovené z poplastovaného hliníkového plechu. Fasádne omietky sú na báze umelých látok (štruktúrovaná omietka), obklady sú z umelého kameňa do 1/3 obloženej plochy. Výplne okenných otvorov sú plastové s izolačným trojsklom. Vstupné dvere do domu sú plastové presklené, vnútorné interiérové dvere drevené rámové hladké plné alebo presklené (osadené do drevených kazetových zárubní). Podlahy podlažia v obytných miestnostiach sú prevážne keramické (v jednej z miestností sú veľkoplošné laminátové parkety); v ostatných miestnostiach sú keramické dlažby. Na podlaží je rozvod zemného plynu. Podlažie je vykurované konvekčným ústredným kúrením, radiátormi oceľovými panelovými. Zdrojom vykurovacej vody je závesný plynový kotol zn. Beretta. Príprava teplej vody je zabezpečená v  zásobníkovom ohrievači kotla, umiestnený je v obývacej izbe. Elektroinštalácia je svetelná ako i motorická. Rodinný dom je napojený na verejný rozvod vody, elektro NN, odkanalizovaný je do kanalizačnej sústavy obce. Rozvod vody v dome je teplej ako aj studenej z Pe trubiek. Kanalizácia je z plastového potrubia. Vybavenie kuchyne pozostáva: sporák so sklokeramickou varnou jednotkou, s elektrickou rúrou, drezové umývadlo plastové, kuchynská linka z materiálov na báze dreva rozvinutej šírky 5,30 m´. Vnútorné vybavenie podlažia pozostáva: vaňa plastová rohová, umývadlá 2 kusy, samostatná sprcha. Vodovodné batérie sú pákové nerezové so sprchou 2 kusy, pákové nerezové v počte 3 kusy. Záchod je umiestnený samostatne, je splachovací. Vnútorné obklady sa nachádzajú v prevážnej časti kúpeľne nad výšky 1,35 m, obloženie vane, kuchyne pri sporáku a dreze, obloženie záchodu. Elektrický rozvádzač je s automatickým istením.

Na podlaží okrem toho sa nenachádzajú žiadne iné vybavenia a konštrukcie, ktoré by mali vplyv na výšku jej technickej hodnoty.

Garáž so súp. č. 400 na pozemku s parc. č. 891/84

Budova so súp. č. 400 na pozemku s parc. č. 891/84 v kat. ú. Kalnica, je garáž pre jedno osobné motorové vozidlo. Budova garáže sa nachádza na pozemku s parc. č. 891/84 v kat. ú. Kalnica, medzi rodinnými domami so štandardným vybavením, v zastavanom území obce, v obytnej časti. Jedná sa o samostatne stojacu budovu s jedným nadzemným podlažím, bez podpivničenia, sedlovou strechou.

Vek garáže a zahájenie užívania garáže je od roku 2006. Na garáži bola počas jeho užívania vykonávaná potrebná pravidelná údržba. Údržba prvkov krátkodobej životnosti je tiež zabezpečovaná.

Dispozičné riešenie 1. nadzemnom podlažia - nachádza sa tu garáž s jedným státím pre osobné motorové vozidlo

Prístrešky rodinného domu na pozemku s parc. č. 891/80

Základy sú vyhotovené len ako pätky, železobetónové. Zvislé konštrukcie sú drevené stĺpiky napustené impregnáciou. Pultová strecha je drevenej konštrukcie, je pokrytá asfaltovanými šindlami. Klampiarske konštrukcie strechy sú vyhotovené z obojstranne pozinkovaného plechu. Podlaha je z betónových dlaždíc.

Na podlaží okrem toho sa nenachádzajú  žiadne iné vybavenia a konštrukcie, ktoré by mali vplyv na výšku jej technickej hodnoty.

Bazén na pozemku s parc. č. 891/80

Bazén je murovaný z betónových tvárnic, s omietkou a náterom. Je bez vybavenia. Užívaný je od roku 2006.

Altánok na pozemku s parc. č. 891/80

Drevený altánok so šesť uholníkovým pôdorysom je umiestnená na pozemku s parc. č. 891/80 - vedľa bazéna a oplotenia. Nosná konštrukcia je drevená, stĺpiky napustené impregnáciou. Zastrešenie je stanové, s krytinou z asfaltovaných šindelov. Užívaný je od roku 2006.  

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Benefity


Bazén

Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 85 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - rodinný dom s pozemkom v Ivanke pri Nitre - pripravujeme Mateja Tučku 318/6, Ivanka pri Nitre

  • 247.86m2
  • 6