Detail nehnuteľnosti

Dražba - Rodinný dom s pozemkom / Kovarce /ZĽAVA

  • Kovarce 398, Kovarce
ID: #5909

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom s.č. 398

Vzhľadom na skutočnosť, že rodinný dom nebol znalcovi na obhliadku a zameranie sprístupnený je technický popis prevzatý z predloženého znaleckého posudku č. 6/2007, ktorý vypracoval Ing. Peter Martiška.

Rodinný dom je postavený na rovinatom pozemku KN p.č. 437/18 v obci Kovarce.  Dom je čiastočne podpivničený s jedným nadzemným podlažím bez obytného podkrovia. Rodinný dom bol postavený v zmysle prevzatého potvrdenia o veku stavby, ktoré bolo vydané Obcou Kovarce, dňa : 18.9.2002  v roku 1957, prístavba domu v zadnej časti  bola realizovaná v roku 1969 - na základe "Povolenia na prístavbu rod.domu" z roku 1968 / vydané MNV Kovarce, zo dňa : 17.12.1968/ . V roku 2005 bola uskutočnená rekonštrukcia v interiéry domu - vyhotovená bola nová kuchyňa, v izbách nové podlahy, osadený nový kotol na vykurovanie domu a osadené boli nové radiátory.

Rodinný dom je napojený na verejný rozvod vody, elektro, kanalizáciu a plyn.

Tvar domu nesúhlasí s predloženou kópiou z katastrálnej mapy a tiež z predloženou výkresovou dokumentáciou, ktorá je prevzatá zo znaleckého posudku č.6/2007. V zadnej časti domu je (podľa vyhotovenej fotodokumentácie)  vybudovaná prestrešená terasa.

I.PP

Pôdorys suterénu nebol v predloženom znaleckom posudku zakreslený. Popis suterénu aj zastavaná plocha podlažia je prevzatý z predloženého ZP č.6/2007.

Prístup do suterénu je po drevenom rebríku. Je vyhotovený z monolitického betónu prekladaného lomovým kameňom, stropy - železobetónové monolitické s rovným podhľadom, vnútorné úpravy povrchov - hrubá cementová omietka, elektroinštalácia - svetelná, okná jednoduché oceľové, podlaha - betónová, dvere drevené zvlakové ( v popise v ZP rámové hladké v ocenení drevené zvlakové)

Prízemie domu:

Stavba je postavená na betónových základoch s izoláciou. Zvislé konštrukcie sú murované z tehál hr.0,40m, priečky tehlové, stropy drevené s rovným podhľadom. Zastrešenie domu je riešené krovom (valbovým) s krytinou z cementových drážkoviek. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z  pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky domu sú brizolitové. Vnútorné omietky - vápenné hladké. Elektroinštalácia - svetelná aj motorická. Okná sú vymenené plastové so žalúziami ( v zmysle obhliadky RD z vonkajšej strany). Dvere hladké plné aj s čiastočným presklením, zárubne oceľové. Podlahy v obytných miestnostiach - vlysy, podlahy v ostatných miestnostiach - keramická dlažba ( keramická dlažba je uvedená v popise predloženého ZP v ocenení je kamenná dlažba). Vykurovanie je plynovým kotlom, ktorý je spojený aj s ohrevom TÚV, radiátory oceľové.

Podlažie v zmysle predloženého nákresu, ktorý je prevzatý z  predloženého ZP č.6/2007 dispozične pozostáva z nasledovných miestností : chodba prepojená s kuchyňou, chodba, dve predné izby, ďalšie dve izby, špajza, kúpeľňa, WC, dve izby v zadnej časti domu.

V kúpeľni sa nachádza WC so spodnou nádržkou, smaltovaná vaňa s vodovodnou batériou keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou a radiátor rebrinový. keramický obklad je vyhotovený. Keramický obklad je vyhotovený.

V kuchyni sa nachádza nová kuchynská linka ( z ocenenia dĺžky 4,0m)  s nerezovým drezom , zabudovaná je plynová varná doska a elektrická rúra, digestor. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka.

Pri vizuálnej obhliadke domu bolo zistené, že z bočnej strany domu je umiestnená klimatizačná jednotka.

Garáž s.č. 517

Garáž súp.č. 517 je postavená na rovinatom pozemku KN p.č. 437/35. Stavba je samostatne stojaca, nepodpivničená s jedným nadzemným podlažím. Stavba sa začala užívať v zmysle predloženého znaleckého posudku v roku 1972.

Základy stavby sú betónové pásy s vodorovnou izoláciou. Zvislé konštrukcie sú murované hr.0,20m, Strop drevený trámový s rovným podhľadom, Zastrešenie bolo v zmysle preloženého ZP č.6/2007 ( sedlovým krovom s krytinou azbestocementové vlnité dosky), v zmysle vonkajšej obhliadky a vyhotovenej fotodokumentácie je zastrešenie garáže riešené pultovým krovom. Vonkajšie omietky - brizolitové, vnútorné - vápenné hladké. Elektroinštalácia - svetelná aj motorická. Okná jednoduché, podlaha betónová, dvere drevené zvlakové.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 35 700 €

Byty - 3 izbový byt Dražba - 3-izbový byt v Nových Zámkoch / ZĽAVA Boženy Němcovej 4771/4, Nové Zámky

  • 81.58m2
  • 3
dražba 36 540 €

Byty - 3 izbový byt Dražba 3 izb. zrekonšt. bytu - Lučenec, ul. K. Kuzmányho K. Kuzmányho 2048/4, Lučenec

  • 81.00m2
  • 3
dražba 38 600 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Liptovská Lúžna 765, Liptovská Lúžna

  • 77.00m2
  • 3
dražba 33 930 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - Rodinný dom s pozemkom / Dolný Štál/ZĽAVA Lesná 492/17, Dolný Štál

  • 140.01m2
dražba 33 200 €
dražba 31 800 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - rodinný dom s pozemkom v Palárikove Jánošíkova 499/18, Palárikovo

  • 116.11m2
  • 2