Detail nehnuteľnosti

Dražba - rodinný dom s pozemkom / Krnča/25 % ZĽAVA

  • Sovietskej armády 55/55, Krnča
ID: #5946

Popis nehnuteľnosti:


Vzhľadom na skutočnosť, že dom nebol znalcovi na obhliadku a zameranie sprístupnený je technický popis prevzatý z predloženého znaleckého posudku č. 135/2015.

Oceňovaný rodinný dom s.č. 55 je postavený na rovinatom pozemku KN p.č. 80/2 v zástavbe troch za sebou postavených domov  v spoločnom dvore . Oceňovaný dom je prvý v smere od miestnej prístupovej komunikácie.

Rodinný dom bol podľa získaného potvrdenia , ktoré bolo vydané Obcou Krnča postavený  v roku 1938. Kolaudačné rozhodnutie sa nezachovalo. V roku 2013 bola vykonaná komplexná rekonštrukcia interiéru rodinného domu. Jednotlivé prvky, ktoré boli zrekonštruované sú vyznačené v analytickej metóde opotrebenia stavby . 

Rodinný dom je postavený na betónových základoch s vodorovnou izoláciou. Obvodové murivo je vyhotovené z tehál hr.0,45m s izoláciou (polystyrén hr.5 cm), deliace priečky tehlové. Vnútorné omietky sú vápenné hladké, strop prevažne drevený trámový s rovným podhľadom ( v kúpeľni strop drevený trámový s viditeľnými trámami). Zastrešenie domu je riešené krovom s novou strešnou krytinou Tondach, klampiarske konštrukcie strechy z pozinkovaného plechu, Vonkajšie omietky sú vyhotovené na báze umelých látok - 3x nad 2/3 omietanej plochy.

Oceňovaný rodinný dom dispozične pozostáva z nasledovných miestností : predsieň, kúpeľňa a jedna izba s kuchynským kútom. Podlahy sú vyhotovené z keramickej dlažby. Dvere  v dome drevené rámové s výplňou, okná plastové. Elektroinštalácia  je svetelná aj motorická. V dome je vyhotovený rozvod studenej a teplej vody z plastového potrubia, kanalizácia do žumpy- plastová 2x, zdroj teplej vody - bojler elektrický, zdroj vykurovania - kachle na tuhé palivo, V kuchyni sa nachádza  kuchynská linka na báza dreva dĺžky 1,90m s nerezovým drezom , elektrický sporák.

V kúpeľni sa nachádza - rohová  plastová  vaňa,  keramické umývadlo, vodovodné batérie - pákové nerezové so sprchou 1x, pákové nerezové 2x, záchod splachovací bez umývadla, elektrický rozvádzač s automatickým istením.

Technický stav domu nebolo možné preveriť vzhľadom na skutočnosť , že dom nebol znalcovi na obhliadku a zameranie sprístupnený.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 24 500 €

Komerčné objekty - výroba Dražba - Rozostavaná výrobná hala v Kuklove/ZĽAVA Kuklov

  • 360.00m2
dražba 24 000 €

Byty - 4 izbový byt Dražba bytu - Rimavská Sobota - 1. kolo L. Novomeského 1752/11, Rimavská Sobota

  • 72.00m2
  • 4
dražba 17 850 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Fiľakovské Kováče - 2. kolo za 50 % Fiľakovské Kováče

  • 269.00m2
  • 4
dražba 25 100 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Rimavská Baňa - 1. kolo Fľaková 16/22, Rimavská Baňa

  • 191.00m2
  • 4
dražba 16 300 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - rodinný dom / Bátorove Kosihy / 2. kolo Bátorove Kosihy 521, Bátorove Kosihy

  • 199.69m2
  • 3