Detail nehnuteľnosti

Dražba - rodinný dom s pozemkom / Pruské/ZĽAVA 25%

  • Savčina 11, Pruské
ID: #5968

Popis nehnuteľnosti:


Ide o samostatne stojaci, čiastočne podpivničený rodinný dom s dvomi nadzemnými podlažiami.

Rodinný dom je postavený na betónových základoch s izoláciou. Obvodové murivo I.PP je vyhotovené z monolitického betónu. Obvodové murivo I.NP a II.NP - je vyhotovené ( podľa údajov vlastníčky a jej otca) z kvádrov, priečky tehlové. Stropy sú rovné  železobetónové.

Vonkajšie úpravy povrchov -  brizolit, časť steny pri vstupe do domu je obložená keramickým obkladom. Okolo domu je vyhotovený malý soklíkový obklad z keramického obkladu.

Zastrešenie domu je riešené plochou strechou s krytinou z pozinkovaného plechu.

Dom je napojený na rozvod vody zo studne, kanalizácia do žumpy, elektrina. V lokalite je možnosť napojenia aj na plyn. Podľa údajov vlastníkov je plyn vyvedený na okraj pozemku pri prednom oplotení.

I.PP - suterén

Vstup do suterénu je po betónovom schodisku z chodby I.NP. Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : chodba so schodiskom, sklad a kotolňa a vodáreň.

Podlahy sú  vyhotovené nasledovne - veľký sklad - PVC , v ostatných miestnostiach poter.

Okná sú jednoduché, dvere hladké plné.

V kotolni sa nachádza kotol na pevné palivo a zásobník na ohrev TÚV. Vo vodárni je umiestnená studňa s ručným čerpadlom vody a domácou vodárňou ( Darling).

Vnútorné omietky - vápenné hladké. Elektroinštalácia - svetelná aj motorická.

I.NP

Vstup do domu je z prednej strany domu. Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : zádverie, chodba, betónové schody s  povrchom z PVC vedúce na II.NP, schody betónové s povrchom zatretým z cementového poteru vedúce do suterénu domu, kúpeľňa, WC, komora, kuchyňa, dve izby.

Podlahy sú vyhotovené nasledovne : zádverie - mrazuvzdorná keramická dlažba , chodba , kuchyňa,  WC - PVC, izby - laminátová plávajúca podlaha.

Okná plastové so žalúziami, dvere hladké plné aj s čiastočným presklením. Vnútorné omietky - vápenné hladké. Elektroinštalácia - svetelná aj motorická.

Vo WC sa nachádza WC so spodnou nádržkou bez umývadla. Keramický obklad nie je vyhotovený.

V kuchyni sa nachádza – kuchynská linka dĺžky 2,65m s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, sporák plynový s plynovou rúrou. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka.

V kúpeľni sa nachádza - keramické umývadlo a smaltovaná vaňa. Vodovodná batéria 1 kus nerezová páková na vani slúži aj pre umývadlo. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpelne aj okolo vane.

Vykurovanie podlažia prevládajú liatinové radiátory.

II.NP

Vstup na II.NP je po  betónovom schodisku z chodby I.NP s povrchom z PVC. Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : chodba so schodiskom, izba, izba, izba, WC prepojené s kúpeľňou, obývacia izba prepojená s kuchyňou.

Podlahy sú vyhotovené nasledovne : izba č. 3 - PVC , kúpeľňa, WC - keramická dlažba, v ostatných miestnostiach - laminátová plávajúca podlaha.

Okná plastové so žalúziami, dvere hladké plné aj s čiastočným presklením. Vnútorné omietky - vápenné hladké, farebná maľba. Elektroinštalácia - svetelná.

V kuchyni sa nachádza – kuchynská linka dĺžky 4,15m s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, zabudovaná sklokeramická varná doska a teplovzdušná rúra, digestor. Zabudovaná je aj umývačka riadu a chladnička s mrazničkou. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka.

V kúpeľni prepojenej s WC sa nachádza -  WC so spodnou nádržkou, malé keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou a samostatný sprchovací kút s vodovodnou batériou nerezovou pákovou so sprchou. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo WC a sprchového kúta.

Vykurovanie podlažia je oceľovými radiátormi. Prístup z dvoch predných izieb je na logiou.

II.NP bolo rekonštruované v roku 2012.

Prístrešok na p.č. 1206/1

Prístrešok bol pristavený z bočnej strany domu v roku 2008. Nosná konštrukcia je tvorená drevenými stĺpikmi, ktoré sú ukotvené do betónových základov, Prestrešenie je riešené pultovým krovom s krytinou kanadský lepenkový šindel. Podlaha je vyhotovená z terazzovej dlažby.

Prístrešok vedľa hospodárskej stavby

Prístrešok bol pristavený v roku 1966 k hospodárskej stavbe. Nosná konštrukcia je tvorená z oceľových stĺpikov s obvodovou konštrukciou v časti z dreva a v časti z plechu. Prestrešenie je riešené pultovým krovom s krytinou prevažná časť- pozinkovaný plech. Klampiarske konštrukcie - žľab - pozinkovaný plech. Podlaha - dusaná hlina.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 82 500 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - rodinný dom s pozemkom / Kalnica (Kalná nad Hronom)/ZĽAVA Júliusa Fučíka 399/35, Kalná nad Hronom

  • 211.31m2
  • 4
dražba 74 970 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - rodinný dom v Opoji/ZĽAVA Opoj 207, Opoj

  • 123.37m2
  • 2