Detail nehnuteľnosti

Dražba - rodinný dom s pozemkom / Trenčianske Biskupice/ZĽAVA

  • Legionárska 1863/115, Trenčín
ID: #5959

Popis nehnuteľnosti:


vhodné ako stavebný pozemok

Rodinný dom je postavený v mestskej časti Trenčín – časť Trenčianske Biskupice. Je samostatne stojaci, nepodpivničený s jedným nadzemným podlažím.

Dom je postavený na betónových základoch.  Z ľavej strany je viditeľné dodatočné prevedenie zvislej izolácie základov. Obvodové murivo je vyhotovené z tehál, priečky tehlové. Dom v deň obhliadky podľa vizuálnej obhliadky bez stropov a bez zastrešenia .

Dom bol v deň obhliadky v stave započatej kompletnej rekonštrukcie stavby. Rodinný dom je oceňovaný ako rozostavaná stavba s vnútorným vybavením podľa pôvodnej stavby (vnútorné vybavenie je  prevzaté z predloženého znaleckého posudku č. 46/2012 vypracovaný Ing. Miroslavom Podhradským).

Podľa predloženého ZP rodinný dom dispozične pozostával z nasledovných miestností : závetrie, tri izby v zadnej časti domu, kuchyňa a  dve izby + malá izba , z ktorej je prístupná komora v prednej časti domu.

Už v roku 2012 bol rodinný dom odpojený od energií a jeho údržba bola zanedbaná. Pôvodne bol dom napojený na verejný rozvod NN vzdušným káblovým vedením a na verejný rozvod vody a kanalizáciu.

Dom bol v stave ( v deň obhliadky ) bez vnútorného vybavenia.

V kúpeľni sa nachádzala liatinová vaňa, umývadlo a WC. Kuchyňa bola už v roku 2012 bez vybavenia.

Povrchy podláh v zmysle predloženého ZP – v obytných miestnostiach prehnité drevené doskové podlahy, v kúpeľni – bola keramická dlažba. V deň obhliadky dom bez podláh a bez vonkajších aj vnútorných omietok. Okná boli drevené dvojité, dvere drevené plné s oceľovými zárubňami. Zastrešenie domu bolo riešené v časti sedlovým krovom s krytinou z cementovej škridle, ktorá bola na konci životnosti a v časti bola tvorená plochou strechou. Klampiarske konštrukcie boli vyhotovené z pozinkovaného plechu. Stropy v dome boli drevené trámové s rovným podhľadom. Vykurovanie domu bolo lokálnymi kachľami na pevné palivo. Dom vyžaduje dokončenie započatých rekonštrukčných prác.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 62 550 €

Domy a vily - Rodinný dom Pripravujeme dražbu domu - Tvrdošín, ul. SNP SNP 529/16, Tvrdošín

dražba 59 400 €

Komerčné objekty - výroba Dražba - Rozostavaná výrobná hala v Kuklove/ZĽAVA Kuklov

  • 360.00m2