Detail nehnuteľnosti

Dražba - rodinný dom v Ivanke pri Nitre - 2. kolo

  • Mateja Tučku 318/6, Ivanka pri Nitre
ID: #5974

Popis nehnuteľnosti:


ZĽAVA ! - nová cena: 107.250,- EUR - 2. kolo dražby dňa 08.06.2023 v Nitre o 10:00 hod. - penzión Artin (Dražobná miestnosť otvorená od 09:30 hod)

Predmet dražby je samostatne stojaci rodinný dom, nepodpivničený s dvomi nadzemnými podlažiami.  Je prístupný priamo z miestnej prístupovej komunikácie ulice M. Tučka v obci Ivanka pri Nitre.

Rodinný dom je postavený na betónových základoch s obvodovým murivom z pórobet. tvárnic Porfix, priečky z toho istého materiálu, stropy rovné železobetónové. Zastrešenie stavby je riešené krovom s krytinou Bramac, časť strechy je so strešnou krytinou vlnitý pozinkovaný plech. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky brizolitové aj na báze umelých látok, v časti II.NP bez omietky.

Rodinný dom bol podľa dostupných informácií daný do užívania v roku 1950-1960 v rokoch 1993 a 2006 boli k rodinnému domu vyhotovené prístavby a  nadstavby. V roku 2006 bolo pristavené na prízemí zádverie a na II.NP boli vybudované dve izby, chodba, kúpeľňa  a WC, kuchyňa s balkónom. Dom v zmysle dostupných údajov má dve bytové jednotky – jedna je na prízemí domu a druhá na poschodí. Bytové jednotky majú samostatné vykurovanie.

I.NP

Podľa dostupnej výkresovej dokumentácie podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : zádverie (z roku 2006), izba, chodba so schodiskom na II.NP, izba, izba, chodba, kúpeľňa, WC, kuchyňa a samostatne prístupná kotolňa. Podlahy sú vyhotovené v obytných miestnostiach koberec, v ostatných miestnostiach prevláda – PVC.

Okná plastové, žalúzie kovové, dvere  hladké plné s čiastočným presklením (zárubne oceľové), vnútorné omietky – vápenné hladké, elektroinštalácia – svetelná aj motorická.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka dĺžky 2,40m s dvojdrezom s vodovod. bat. nerezovou pákovou, sporák plynový s elektrickou rúrou.  Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka.

V kúpeľni sa nachádza  liatinová vaňa a keramické umývadlo. Vyhotovený je keramický obklad stien aj okolo vane.

Vo WC sa nachádza WC s nádržkou  bez umývadla. Keramický obklad je vyhotovený, Vykurovanie je oceľovými radiátormi. Na podlaží – v kotolni je umiestnený plynový kotol (Destila) a zásobník na ohrev TÚV.

II.NP

Podľa dostupnej výkresovej dokumentácie podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : chodba so schodiskom,  obývacia izba, izba, kúpeľňa s WC, budúca kuchyňa, spoločenská miestnosť. Z obývacej izby je prístupná loggia a zo spoločenskej miestnosti - balkón. Podlahy v obytných miestnostiach – laminátové, v ostatných miestnostiach prevažuje keramická dlažba. Vnútorné omietky – vápenné hladké, dvere rámové s výplňou. Elektroinštalácia – svetelná.

Podlažie je vykurované samostatne kotlom, ktorý je umiestnený v kúpeľni zn.  Beretta.

V kúpeľni sa nachádza rohová akrylátová vaňa s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, keramické umývadlo a WC, samostatný sprchovací kút. Podlaha je vyhotovená z keramickej dlažby, vyhotovený je keramický obklad stien aj obklad okolo vane, WC a sprchového kúta.

Dom je napojený na verejný rozvod NN, plyn , kanalizácia do žumpy, voda z vlastnej studne.

Technický stav stavby nebolo možné zistiť vzľadom na skutošnosť, že stavba nebola znalcovi na zameranie sprístupenná,

Nakoľko stavba nebola znalcovi na zameranie a obhliadku sprístupnená je technický popis stavby rodinného domu s.č. 318 prevztaý z dostupných údajov, teda ZP č. 152/2018 znalca Ing. Juraja Sedláčka.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 108 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Príprava 3. kola dražby domu - Lučenec Ladislava Novomeského 26, Lučenec

  • 302.00m2
  • 7
dražba 108 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Príprava 2. kola dražby domu - Michalová Hrable, Michalová

  • 253.00m2
  • 6
dražba 106 000 €

Byty - 3 izbový byt Dražba 3.izb. bytu - Piešťany - pripravujeme 1. kolo Mateja Bela 4751/32, Piešťany,

  • 69.36m2
  • 3