Detail nehnuteľnosti

Dražba - rodinný dom s pozemkom v Komárne

  • Zlievarenská 2287/26, Komárno
ID: #5942

Popis nehnuteľnosti:


Jedná sa o trojpodlažnú stavbu pravej časti dvojdomu zapísaného v LV č. 3881 ako rodinný dom s.č.2287 (Zlievarenská ulica č.o.26) situovanú na pozemkovej parcele č.6529,ktorá začala byť užívaná na základe predloženého rozhodnutia o povolení užívania budovy v roku 1975,t.j.vek – 43 rokov.

Predmetná posudzovaná stavba rodinného domu s.č.2287 by mala obsahovať podľa pôdorysov suterénu,prízemia,poschodia a popisu z predloženého Znaleckého posudku č.054/2005 nasledovné miestnosti a priestory :

a/Suterén /I.PP/ - garáž,práčovňu s kotolňou,hobby miestnosť,sklad a priestor schodiska do prízemia.

b/Prízemie /I.NP/ - vstupné zádverie,predsieň,halu s priestorom schodiska na poschodie,obývaciu izbu,kuchyňu a kúpeľňu+WC.

c/Poschodie /II.NP/ - tri izby,kúpeľňu+WC,priestor schodiska s galériou,jeden balkón prístupný z prednej izby a terasu na plochej streche zastrešenia časti prízemia.

Všetky údaje ohľadom rozmerov,konštrukčného vyhotovenia a vybavenia rodinného domu okrem viditeľných vonkajších a z doloženej fotodokumentácie sú prevzaté z technického popisu predloženého Znaleckého posudku č.054/2005:

Technický popis:

Budova je založená na betónových základoch s vodorovnou izoláciou proti zemskej vlhkosti. Zvislé nosné konštrukcie sú murované z plných pálených tehál na hr. 30cm. Deliace konštrukcie sú murované z palených tehál na hr. 15 cm. Stropy sú železobetónové monolitické. Strecha je plochá, krytina na streche živičné nastavované pásy. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu - žľaby, zvody a parapety. Fasádna omietka je brizolit, z dvoch strán s keramickým obkladom fasád. Vnútorná omietka je vapenná hladká.

Vstup do suterému je z dvora cez garáž resp. z prízemia budovy cez vnútorné schody. Podlahy v suteréne sú keramická a terazzová dlažba. V práčovni sa nachádza vaňa s obyčajnou batériou. Vnútorná omietka je vapenná hladká, v práčovni je keramický obklad stien a vane, v hobby miestnosti drevený obklad stien. Okná sú drevené zdvojené, dvere hladké plné. Schody sú betónové s nášľapnou vrstvou terazzová dlažba.

Vstup na prízemie je z dvora cez vonkajšie schody. Okná na prízemí sú drevené zdvojené, dvere hladké plné a zasklenné, dyhované. Vnútorná omietka je vápenná hladká, v kúpeľnia v kuchyni je keramický obklad stien. Podlahy obytných miestností drevené parkety, ostatných miestnosti keramická dlažba. V kuchyni sa nachádza vstavaná kuchynská lynka celkovej dĺžky 2,8 m. V kuchyni je plynový sporák. V kúpeľni sa nachádza umývadlo, samostaná sprcha a záchodová misa. V dome je rozvod  studenej a teplej vody z centrálneho zdroja. Zdrojom teplej vody je plynový zásobnikový ohrievač. Budova je vykurovaná ústredne, s oceľovými teplovodnými radiátormi a s plynovým kotlom.

Vstup na poschodie je z prízemia budovy cez drevené schody. Okná na poschodí sú drevené zdvojené, dvere hladké plné a zasklenné. Vnútorné omietky sú vapenné hladké , v kúpeľni je keramický obklad stien a vane. Nachádza sa tu vaňa, umývadlo a záchodová misa. Podlady obytných miestností sú betónové s cemetnovým poterom, ostatných miestností terazzová dlažba. Vykurovanie podlažia je ústredné - teplovodné oceľové radiátory."     

Rozdiely sú v murive (viditeľne kvádrové pod opadaným vonkajším brizolitom), vykurovacie telesá sú liatinové, rozdiel vo vonkajších úpravách povrchov, v oknách a čiastočne zmenené bolo i vnútorné vybavenie od roku 2005.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 72 900 €

Byty - 2 izbový byt Dražba Dvojizbového bytu v Trnave - UPUSTENÉ!!! Teodora Tekela 6480/7, Trnava

  • 349.00m2
  • 2