Detail nehnuteľnosti

Dražba - rodinný dom s pozemkom v Pastuchove

  • Pastuchov 340, Pastuchov
ID: #5993

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom súp.č. 340 je samostatne stojaci, podpivničený s dvomi nadzemnými podlažiami. Na dom bolo vydané stavebné povolenie v roku 1987, kolaudačné rozhodnutie bolo vydané v roku 2011. Užívanie domu nastalo skôr (bolo podľa údajov p. vlastníka ako aj z predloženého znaleckého posudku) v roku 1988. Nakoľko užívanie nastalo skôr ako bola kolaudácia je vek stavby počítaný od roku užívania.

Rodinný dom je založený na betónových základoch.

Dom je napojený na všetky verejné inžinierske siete a to konkrétne : voda, plyn, elektro, kanalizácia do žumpy. V deň obhliadky sa v dome plyn nevyužíval.

I.PP

Vstup do suterénu je po betónovom schodisku s povrchom z keramickej dlažby z chodby I.NP a tiež z prednej strany cez garáž a zo zadnej strany po vonkajšom betónovom schodisku cez skladový priestor.

Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : chodba so schodiskom, práčovňa umiestnená vedľa schodiska, garáž, kotolňa  skladovacie priestory.

Podlahy sú vyhotovené len v chodbe a v práčovni a v časti vedľa schodiska, v ostatných miestnostiach - poter.

V priestore práčovne je umiestnená práčka a vodovodná batéria nerezová páková ( vyhotovený je keramický obklad časti steny za vodovodnou batériou a pračkou).

V kotolni sa nachádza zásobník na ohrev TÚV.

Podlažie je v časti zavlhnuté, je nevykurované. Je vyhotovené z kvádrov, priečky z toho istého materiálu, strop rovný - železobetónový. Okná prevládajú plastové, dvere hladké plné, garážové vráta drevené. Elektroinštalácia - svetelná aj motorická. Vnútorné omietky sú vápenné hladké.

I.NP

Vstup do domu je z prednej strany po vonkajšom betónovom schodisku s povrchom zatretým z cementového poteru. Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : vstupná chodba, chodba, kuchyňa, komora, obývacia izba, izba, izba, sklad,  WC, kúpeľňa.

Podlahy sú vyhotovené nasledovne : v izbách - laminátová plávajúca podlaha v ostatných miestnostiach - keramická dlažba.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka dĺžky 4,60 m s nerezovým drezom s vodovodnou batériou  nerezovou pákovou, plynový sporák s  elektrickou rúrou, elektrický sporák so sklokeramickou varnou doskou a elektrickou rúrou, digestor. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka.

V kúpeľni sa nachádza keramické umývadlo  s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, smaltovaná vaňa s vodovodnou batériou nerezovou pákovou so sprchou. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo vane. Vo WC sa nachádza WC so spodnou nádržkou bez umývadla. Keramický obklad je vyhotovený dookola celého WC na výšku 1,5m.

Okná sú plastové s vonkajšími plastovými žalúziami resp. roletami. Dvere hladké plné, zárubne oceľové. Vykurovanie podlažia je elektrickými radiátormi v celkovom počte 5 kusov na podlaží. Vnútorné omietky – vápenné hladké. Elektroinštalácia – svetelná. Vnútorné omietky sú vápenné hladké.

II.NP

Vstup na II.NP je po betónovom schodisku s povrchom z keramickej dlažby z chodby I.NP.

Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností: chodba so schodiskom, chodba, komora, kuchyňa, izba, izba s lóggiou, WC a kúpeľňa, povalový priestor.

Podlahy boli v deň obhliadky vyhotovené nasledovne : chodba, schodisko, kuchyňa, komora, kúpeľňa a WC - keramická dlažba, v ostatných miestnostiach - poter ( navrhnutá plávajúca podlaha ako na I.NP). Toto podlažie bolo v deň obhliadky nedokončené a mohlo by tvoriť samostatnú bytovú jednotku.

V kuchyni sa v deň obhliadky nenachádzal kuchynská linka , vyhotovený bol len keramický obklad steny.

V kúpeľni sa nachádza keramické umývadlo bez vodovodnej batérie /navrhnutá vodovodná batéria nerezová páková/, smaltovaná vaňa v deň obhliadky bez vodovodnej batérie / navrhnutá je vodovodná batéria nerezová páková so sprchou/. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo vane. Vo WC sa nachádza WC so spodnou nádržkou bez umývadla. Keramický obklad je vyhotovený dookola celého WC na výšku 1,5m.

Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Dvere hladké plné s čiastočný presklením, Elektroinštalácia - svetelná. Okná plastové.

Podlažie bol v deň obhliadky nevykurované, v časti sú viditeľné zavlhnuté stropy.

Dom vyžaduje opravu resp. zvýšenú údržbu .

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 65 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - Rodinný dom s pozemkom / Komárno/ZĽAVA Ul. Víťazstva 2074/3, Komárno

  • 223.68m2
dražba 65 200 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Veľký Folkmar Veľký Folkmar

  • 302.00m2