Detail nehnuteľnosti

Dražba - rodinný dom s pozemkom v Senci/ZĽAVA

  • Hečkova 1717/8, Senec
ID: #5967

Popis nehnuteľnosti:


Oceňovaný rodinný dom s.č. 1717 je postavený v zástavbe s ďalším rodinným domom rovnakého typu na Hečkovej ulici v okresnom meste Senec. Rodinný dom je podpivničený a má dve nadzemné podlažia. Je postavený na betónových základoch s obvodovým murivom z pálených tehál, priečky sú vyhotovené z dierovaných tehál CDm. Strop nad I.PP je železobetónový nad I.NP a II.NP je strop keramický z vložiek Miako. Zastrešenie domu je riešené plochou strechou s krytinou z pozinkovaného plechu. Klampiarske konštrukcie sú tiež z pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky - brizolitové, suterén z prednej a bočnej strany je obložený keramickým obkladom. Dom je napojený na verejný rozvod vody, elektro, kanalizáciu a plyn. Prístup k domu je priamo z miestnej prístupovej komunikácii Hečkovej ulice.

Vzhľadom na skutočnosť, že dom nebol znalcovi na obhliadku a zameranie sprístupnený je technický popis prevzatý z predloženého znaleckého posudku č. 16/2011, ktorý vypracovala Ing. Pikáliová Agnes.

I.PP

Suterén je zapustený do terénu. Je vyhotovený z tehlového muriva, priečky tehlové, stropy rovné železobetónové. Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : chodba so schodiskom, kotolňa, kúpeľňa, kuchyňa, izba a špajza. Schody do suterénu sú betónové obložené drevom. Podlahy sú vyhotovené nasledovne : v izbe - koberec, v ostatných miestnostiach - keramická dlažba. Vnútorné úpravy povrchov - vápenná štuková omietka.

V kuchyni sa nachádza - kuchynská linka dĺžky 6,20m , plynový sporák s elektrickou rúrou, digestor, nerezový drez s vodovodnou batériou nerezovou pákovou. V kuchyni je vyhotovený drevený obklad stien.

V kúpeľni sa nachádza - oceľová smaltovaná vaňa s vodovodnou batériou nerezovou pákovou so sprchou a keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou. Keramický obklad je vyhotovený dookola kúpeľne nad 1,35m a aj okolo vane.

Okná sú dvojité drevené s plastovými žalúziami, dvere hladké plné dýhované. Vykurovanie je liatinovými radiátormi. Elektroinštalácia - svetelná aj motorická,

I.NP

Vstup do domu je z prednej strany domu po vonkajšom schodisku. Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností:  vstupná hala, obývacia izba spojená s jedálňou, kúpeľňa. Kuchyňa je presťahovaná do suterénu a je prepojená so schodiskom. Vnútorné omietky - vápenné štukové. Podlahy ( v zmysle predloženého ZP ) parketové a keramická dlažba.

V zadnej časti je pristavená izba, ktorá je prepojená s obývacou izbou zhrňovacími dverami.

V kúpeľni sa nachádza - samostatný sprchovací kút, keramické umývadlo a WC. Keramický obklad je vyhotovený je vyhotovený okolo sprchy a WC. Vodovodné batérie sú nerezové pákové.

Podľa bodového ohodnotenia , ktoré je v predloženom ZP č.16/2011 je v tomto podlaží umiestnený plynový kotol a zásobník na ohrev TÚV. V obývacej izbe  je umiestnený krb s uzatvoreným ohniskom.

Okná sú na báze plastov so žalúziami ( podľa vizuálnej obhliadky) , dvere hladké plné s čiastočným presklením. Elektroinštalácia - svetelná aj motorická.

II.NP

Vstup na II.NP je po betónovom schodisku s povrchom z dreva z chodby I.NP. Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : chodba so schodiskom a tri izby, kúpeľňa.

Vnútorné úpravy povrchov - vápenné omietky štukové. Okná na báze plastov so žalúziami, dvere hladké plné dýhované. Podlahy sú vyhotovené nasledovne : - v izbách - parkety, v kúpeľni - keramická dlažba.

Vykurovanie podlažia - oceľovými radiátormi.

V kúpeľni sa nachádza - smaltovaná vaňa, keramické umývadlo  a WC. Vodovodné batérie sú nerezové pákové. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo vane a WC.

Elektroinštalácia - svetelná.

 

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 159 300 €

Domy a vily - Rodinný dom Pripravujeme dražbu 2 rodinných domov - Kováčová, ul. Kúpeľná Kúpeľná, Kováčová

  • 755.00m2
  • 5
dražba 165 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Pripravujeme dražbu rodinného domu - Kežmarok, ul. Strelnica Strelnica, Kežmarok

dražba 157 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Kežmarok, ul. Kamenná Baňa Kamenná Baňa 1567/38, Kežmarok

  • 343.00m2
  • 6