Detail nehnuteľnosti

Dražba - 2 Rodinné domy s pozemkom a garážou / Veľké Leváre/ZĽAVA

  • Slnečná, Veľké Leváre
ID: #5851

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom s.č. 338 je postavený na rovinatom pozemku KN p.č. 988/93. Dom je samostatne stojaci, čiastočne podpivničený , postavený na betónových základoch s betónovou podmúrovkou. Do užívania bol daný v roku 1977. Vonkajšie omietky domu sú  nové vyhotovené  na báze umelých látok , čiastočne kombinované s betónovým obkladom. Dom je napojený na verejný rozvod plynu, elektro, vodu, kanalizácia do žumpy. Suterén je vyhotovený z monolitického betónu, strop betónový.

I.NP – prízemie domu je vyhotovené zo siporexových tvárnic hr.0,424m, deliace konštrukcie sú vyhotovené z tehál. Strop nad I.NP – železobetónový s rovným podhľadom. Pri rekonštrukcii domu v roku 2005 bola vyhotovená nová strecha ( krov) s krytinou betónovou typu Bramac. (pôvodne mal dom plochú strechu) Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu. Parapetné dosky – hliníkový plech. V roku 2012 boli na I.NP vymenené dvere, okná, vyhotovené nové  podlahy, nové rozvody kúrenia, osadený nový zásobník na ohrev TÚV, vyhotovená nová kuchynská linka, vnútorné vybavenie kúpeľne  s WC , vnútorné obklady. V roku 2015 bol dom zateplený.

I.PP - Vstup do suterénu je po vonkajšom betónovom schodisku zo zadnej strany domu. Tu sa nachádzajú dva pivničné priestory. V prvom priestore sa nachádza kotol na pevné palivo a zásobník na ohrev TÚV. Vstupné dvere sú drevené rámové s výplňou, okná jednoduché. Podlahy sú vyhotovené z cementového poteru. Elektroinštalácia – svetelná aj motorická.

I.NP - Vstup do domu je po vonkajšom prestrešenom schodisku z prednej strany domu. Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : závetrie, chodba, kúpeľňa s WC, jedáleň, kuchyňa, detská izba, spálňa, obývacia izba. Podlahy sú vyhotovené nasledovne : závetrie, chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa a jedáleň – keramická dlažba, v ostatných miestnostiach – laminátová plávajúca podlaha. Radiátory sú nové panelové, dvere hladké plné s čiastočným presklením, vstupné dvere do domu na báze plastov. Okná na podlaží plastové so žalúziami. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka (z roku 2012) dĺžky 4,55m s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, sporák so sklokermaickou varnou doskou a elektrickou rúrou, digestor. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka. V kúpeľni s WC sa nachádza akrylátová vaňa s vodovodnou batériou nerezovou pákovou so sprchou , keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou zabudované so skrinkou, WC so spodnou nádržkou, radiátor panelový. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo vane a WC. Vnútorné omietky – vápenné hladké.

Rodinný dom s.č. 1317 je postavený na p.č. 988/95. Rodinný dom je postavený v zadnej časti za rodinným domom s.č. 338. Dom je postavený na betónových základoch s obvodovým murivom  v kombinácii  siporexové tvárnice a tehly hr. 0,38m. Strop – železobetónový. Zastrešenie domu je riešené plochou strechou s krytinou natavované asfaltové pásy.  Klampiarske konštrukcie – pozinkovaný plech. Vonkajšie omietky – vápenné štukové. Vnútorné omietky v dome – vápenné hladké. Dom dispozične pozostáva z nasledovných miestností : kuchyňa, komora, chodba, kúpeľňa s WC  , obývacia izba a spálňa. Podlahy sú vyhotovené nasledovne : komora, kuchyňa, chodba – PVC, izby – PVC, v kúpeľni s WC – keramická dlažba. Vykurovanie domu je plynovými pieckami – gamatami (2kusy), v obývacej izbe sa nachádzajú krbové kachle na pevné palivo s uzatvoreným ohniskom. Okná sú plastové so žalúziami, dvere do kúpeľne – hladké plní, z chodby do kuchyne – dvere zhrňovacie, vstupné dvere do domu na báze plastov. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka 3,40m . Súčasťou kuch.linky je  2 nerezový drez, 1 x vodovodná batéria klasická na kohútiky, plynový sporák na propan butan + elektrická rúra.om. Keramický obklad je vyhotovený dookola časti kuchynskej linky a sporáka. V kúpeľni s WC sa nachádza smaltovaná vaňa s vodovodnou batériou so sprchou na kohútiky, keramické umývadlo s vodovodnou batériou klasickou len na studenú vodu, WC s hornou nádržkou, zásobník na ohrev TÚV. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo vane a WC.

Vnútorné omietky – vápenné hladké. Elektroinštalácia – svetelná.

Garáž je postavená vo dvore pri rodinných domoch. Je postavená na betónovom základe s obvodovým murivom z tehlového muriva hr. 0,304m, okno jednoduché, oceľová brána. V garáži je montážna jama. Strop drevený trámový s viditeľnými trámami. Prestrešenie je plochou strechou s krytinou  z pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky - brizolitové, vnútorné vápenné hladké. Elektroinštalácia - svetelná prístrešok na p.č. 988/96

Prístrešok na drevo je postavený v zadnej časti za rodinným domom s.č. 1317 a domom s,č, 338. Prístrešok bol postavený v roku 1977. Vek stavby bol prevzatý z predloženého znaleckého posudku. Nosná konštrukcia je tvorená drevenými stĺpmi. Prestrešenie je riešené pultovým krovom s krytinou z azbestocementových vlnoviek.

 

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1