Detail nehnuteľnosti

Dražba - rodinný dom s veľkým pozemkom Jánovce (okr. GA)

  • Jánovce 60, Jánovce
ID: #5989

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom súp.č. 60 je samostatne stojací objekt postavený na hlavnej ceste v zástavbe rodinných domov v obci Jánovce, okr. Galanta. Ide o samostatne stojací objekt s 1.NP a čiastočným podpivničením, murovanej konštrukcie so sedlovou strechou, postavený v roku 1930 a prístavba bola prevedená v roku 1970. Postavený je v rovinatom teréne s napojením na všetky inžinierske siete. Objekt je v zanedbanom stave a vyžaduje si rozsiahlu rekonštrukciu

Dispozičné riešenie:

1.PP – kotolňa

1.NP – pôvodná časť, predsieň, 2x izba

Prístavba – predsieň, obývacia miestnosť, kúpeľňa, kuchyňa, špajza, samostatné WC, sklad odkiaľ vedie schodisko do pivnice a garáž so samostatným vstupom.

Konštrukčné riešenie:

Ohodnocovaný rodinný dom je založený na betónových základoch, obvodové steny suterénu sú betónové, strop železobetónový s rovným podhľadom, schodisko kovové. Obvodové steny a priečky pôvodného objektu sú murované z tehál v kombinácii s pálených a nepálených tehál, prístavba murovaná z pálených tehál, stropné konštrukcie drevené trámové s rovným podhľadom. Povrchová úprava obvodového plášťa – brizolit, zastrešenie sedlovou strechou s jednodrážkovou betónovou škridlou, klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Vstupné dvere jedny drevené dvojkrídlové, druhé plechové, interiérové dvere plné osadené v oceľových zárubniach, okná drevené a oceľové, povrchy podláh v obývacích miestnostiach pokryté textíliou - kobercom, v kuchyni a na WC z PVC, podlaha v kúpeľni z keramickej dlažby. Povrchová úprava vnútorných stien vápenno cementová hladká s náterom. Elektroinštalácia svetelná, vykurovanie ústredné, osadené oceľové radiátory. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol osadený v pivnici, na ohrev teplej vody slúži zásobníkový ohrievač umiestnený v kúpeľni.

K stavbe rodinného domu je privedená prípojka vody z vlastnej studne, čerpadlo nachádzajúce sa v pivnici, kanalizácia do žumpy a verejná prípojka plynu a vzdušná prípojka NN.

Vybavenie kúpeľne - nachádza sa tu vaňa obložená keramickým obkladom, umývadlo, keramický obklad stien, podlaha z keramickej dlažby. V samostatnom WC je osadený splachovací záchod s nádržkou, umývadlo s pákovou batériou.

Vybavenie kuchyne – nachádza sa tu kuchynská linka v dĺžke 1,80bm so zabudovanými spotrebičmi, plynový  sporák s rúrou, digestor, drez, podlaha z PVC.

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 56 500 €

Domy a vily - Iný objekt na bývanie Pripravujeme dražbu ubytovne - 43 JEDNOIZBOVÝCH BYTOV - Utekáč, okr. Poltár Utekáč

  • 1980.00m2
  • 43
dražba 55 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinný dom s pozemkom / Zlaté Klasy-Rastice Horná 285/7, Zlaté Klasy

  • 186.80m2
dražba 59 400 €

Komerčné objekty - výroba Dražba - Rozostavaná výrobná hala v Kuklove/ZĽAVA Kuklov

  • 360.00m2
dražba 59 475 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu v Kuklove/ZĽAVA 25% Kuklov 314, Kuklov

  • 447.40m2
  • 6