Detail nehnuteľnosti

Dražba - Rodinný dom s veľkým pozemkom v Žihárci/ZĽAVA

  • Žihárec 147, Žihárec
ID: #5966

Popis nehnuteľnosti:


Ide o samostatne stojací rodinný dom s 1.NP bez podpivničenia so sedlovou strechou, napojený na verejné rozvody vody, kanalizáciu, plyn, elektriku a telekomunikačné rozvody. Objekt bol daný do užívania v roku 1942, prístavba v roku 2006 a zastrešená terasa v roku 2012. Prvky dlhodobej životnosti nevykazujú vonkajšie znaky porúch.

Dispozičné riešenie:

1.NP – predsieň, obývacia miestnosť, izba, kúpeľňa, samostatné WC,

Prístavba – zádverie, izba, kuchyňa, komora

Prístrešok je prepojený zastrešením spolu s objektom.

Konštrukčno – materiálový popis:

Pôvodný objekt je postavený na betónových základových pásoch bez vodorovnou izoláciou. Nosné steny, obvodové steny murované z nepálených tehál hrúbky nad 600-800mm, deliace konštrukcie sú z kvádrov. Prístavba je zhotovená z kvádrov. Obvodový plášť rodinného domu je s povrchovou úpravou vápenná štuková omietka, vnútorné steny sú v celom dome obložené obkladom z PVC, stropy sú železobetónové s rovným podhľadom, zastrešenie sedlovou strechou s plechovou krytinou, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vstupné dvere plastové, interiérové drevené hladké presklené osadené v oceľových zárubniach. Okná sú plastové s vnútornými žalúziami, podlahy v obytných miestnostiach a kuchyni sú veľkoplošné laminátové v ostatných častiach domu podlaha z keramickej dlažby. Vykurovanie je zabezpečené 4x plynovými gamatkami, ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojlér osadený v kúpeľni.

Vybavenie kuchyne - nachádza sa tu kuchynské linka na báze dreva so zabudovanými spotrebičmi, elektrická rúra, sporák sporák, chladnička s mrazničkou, nerezový drez s pákovou batériou, digestor. Keramický obklad stien nad kuchynskou doskou, podlaha veľkoplošná drevená.

Vybavenie kúpeľne - nachádza sa tu rohová vaňa obložená keramickým obkladom, umývadlo s pákovou batériou, keramická podlaha, keramický obklad stien. V samostatnom WC je osadený splachovací záchod s nádržkou, obklad stien z PVC dosák, podlaha z keramickej dlažby.

Vek stavby a opotrebenie:

Stavba bola daná do užívania v roku 1942. Vek domu k roku ohodnotenia je preto 2018-1942=76 rokov, predpokladaná životnosť domu je základná 100 rokov. Údržba prvkov krátkodobej životnosti je zabezpečovaná. Prvky dlhodobej životnosti nevykazujú poruchy na základoch, obvodovom murive a zastrešení.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 44 025 €

Domy a vily - Rodinný dom Priprav. dražbu 2 rodinných domov - Hatalov, okr. Michalovce Hatalov

  • 286.00m2