Detail nehnuteľnosti

Dražba - trojizbového bytu č. 3 - Malá Čausa - 25% Zľava

  • Malá Čausa 275, Malá Čausa
ID: #6021

Popis nehnuteľnosti:


Zľava 25% - Nová cena 38.025,- EUR

Byt č. 3  sa nachádza   na druhom poschodí ( II.NP) v bytovom dome s.č. 275 v obci Malá Čausa. Stavba bytového domu bola pôvodne postavená pri výstavbe hospodárskych objektov v roku 1964 ako sýpka. V roku 2009 bola hospodárska stavba - bývalá sýpka zrekonštruovaná na stavbu bytového domu. Z pôvodnej stavby sýpky, zostali len základy a obvodové murivo. Ostatné konštrukcie boli vyhotovené nové v roku 2009. Bytový dom s.č. 275 je nepodpivničený s tromi nadzemnými podlažiami so zastrešením krovom s krytinou z titan zinkového plechu. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu. Vonkajšie  omietky sú vyhotovené hladké na báze umelých látok. Podlahy v bytovom dome sú v spoločných priestoroch ( na spoločných chodbách a schodisku) vyhotovené z keramickej dlažby. V bytovom dome sa nachádza celkovo 6 bytov ( dva byty na poschodí). Každý byt má vlastné vykurovanie plynovým kotlom , ktorý je spojený aj s ohrevom TÚV. Dom je napojený na verejný rozvod vody, elektro, kanalizácia do žumpy  a plyn.

Spoločné časti domu sú : základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, priečelia, vchod , schodiská, vodorovné nosné  a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.

Spoločné zariadenia domu sú :  schodisko, bleskozvody, komíny, vodovodné, kanalizačné,  elektrické,  plynové  prípojky, STA, vodomerná šachta, ČOV,  a to aj v prípade ak sú umiestnené mimo domu ale slúžia výlučne domu, v ktorom je predmetný byt umiestnený.

Technický popis bytu :

Byt č.3 sa nachádza na 2.poschodí (II.NP) v krajnej  sekcii bytového domu. Byt je trojizbový so štandardným vybavením. Byt dispozične  pozostáva z nasledovných miestností : chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa, komora, obývacia izba, izba, izba. Podlahy sú vyhotovené nasledovne : chodba, komora, kuchyňa , obývacia izba, kúpeľňa s WC - keramická dlažba, v izbách – laminátová plávajúca podlaha. V kuchyni sa nachádza rohová kuchynská linka s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, plynový sporák s elektrickou rúrou, digestor. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka. V kúpeľni s WC sa nachádza – WC so spodnou nádržkou, smaltová vaňa s vodovodnou batériou nerezovou pákovou so sprchou, keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou. V kúpeľni je umiestnený aj plynový kotol , ktorý je spojený aj s ohrevom TÚV. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo vane a WC. Vnútorné omietky sú vápenné hladké, dvere hladké plné , zárubne oceľové, okná plastové.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 33 200 €

Byty - 3 izbový byt Dražba bytu - Sečovce - 1. kolo Slovenského národného povstania 822/45, Sečovce

dražba 36 000 €

Byty - 3 izbový byt Dražba trojizbového bytu č. 4 - Malá Čausa - Zľava 25% Malá Čausa 275, Malá Čausa

  • 72.44m2
  • 3
dražba 42 330 €