Detail nehnuteľnosti

Dražba - Trojizbový byt / Dubnica nad Váhom

  • Centrum II 84/28, Dubnica nad Váhom
ID: #5858

Popis nehnuteľnosti:


Obytný dom bol postavený v roku 1978.

Ide o  obytný dom postavený na betónových základoch (základy tvoria pilóty). Obvodové murivo je vyhotovené z plošných panelových dielcov bez zateplenia. Stropy sú betónové s rovným podhľadom .

Obytný dom je podpivničený a má 8 nadzemných podlaží. Na poschodí sa nachádzajú dva byty. Celkovo bytov vo vchode 16. Vo vchode je jeden osobný výťah.  Vnútorné schodisko v obytnom dome je montované dvojramenné z liateho terazza, podlaha na spoločnej chodbe z PVC.

Zastrešenie domu je riešené plochou strechou. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu.

Vstupné dvere do domu sú na báze plastov, otvárané elektronickým vrátnikom pomocou telefónnych aparátov, ktoré sú umiestnené v jednotlivých bytoch. Okná v spoločných častiach domu sú na báze plastov.

Vykurovanie domu aj ohrev TÚV  je z centrálneho zdroja z kotolne, ktorá je umiestnená mimo domu.

Dom je napojený na všetky verejné inžinierske siete a to konkrétne : voda, kanalizácia, plyn, elektro.

Popis spoločných častí a zariadení bytového domu je prevzatý z predloženej "Kúpno - predajnej zmluvy".

Spoločné časti domu : základy domu, hlavné steny, priečelia, vchody, schodisko, chodby, strecha, komíny, okná, domové dvere,  vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.

Spoločné zariadenia domu : práčovne, sušiarne, priestory pre odkladanie bicyklov, a detských kočíkov a pod., bleskozvody, vodovodné, kanalizačné, elektrické, plynové,  telefónne  prípojky a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu a slúžia výlučne domu, v ktorom je oceňovaný byt umiestnený.

Technický popis bytu :

Technický stav bytu nebolo možné zistiť , nakoľko byt nebol na obhliadku a zameranie znalcovi sprístupnený.  Popis bytu je prevzatý z predloženého znaleckého posudku.

Oceňovaný byt č.29  je trojizbový, po kompletnej rekonštrukcii z roku 2006.

Dispozične pozostáva z nasledovných miestností : chodba, kuchyňa, kúpeľňa, WC,  izba, izba,  izba.  Príslušenstvo bytu tvorí pivnica, ktorá je umiestnená v suteréne domu. Pivnica je latková.

Podlahy : v spálni - koberec, v detskej izbe - laminátová plávajúca podlaha, v obývacej izbe - drevené veľkoplošné parkety, v chodbe, v kuchyni, v kúpeľni  a vo WC– keramická dlažba.

V kuchyni  sa nachádza kuchynská linka dĺžky 4,80m na báze dreva s plastovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, zabudovaná plynová varná doska s elektrickou rúrou a digestorom. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka . 

Bytové jadro je murované.

V kúpeľni sa nachádza - akrylátová vaňa, keramické umývadlo zabudované so skrinkou.  Vodovodné batérie sú nerezové pákové. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpelne aj okolo vane.

Vo WC sa nachádza WC so zabudovanou nádržkou v stene. Keramický obklad je vyhotovený na výšku 2,0m.

Z obývacej izby je prístupná loggia. Loggia je uzatvorená plastovými roletami

Okná  sú  v celom byte plastové so žalúziami. Dvere sú fóliované plné alebo zasklené bez poldrážky s obložkovými zárubňami. Vstupné dvere do butu sú bezpečnostné..

Vnútorné úpravy povrchov – stierky + farebná maľba.  Radiátory sú oceľové, panelové s meračmi tepla a termoregulačnými hlavicami.  Elektroinštalácia je svetelná - vyhotovená nová s elektrickými ističmi v chodbe bytu.

Vykurovanie bytu aj ohrev  TÚV v byte je z centrálneho zdroja z kotolne, ktorá je umiestnená mimo domu.

 

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Monika Chorváthová

Predmet: Správa:

Podobné nehnuteľnosti


dražba 65 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - Rodinný dom s pozemkom/Komárno Nová 3042, Komárno

  • 288.54m2
  • 4
dražba 65 400 €

Byty - 1 izbový byt Dražba - 1-izbový byt s príslušenstvom / Pezinok Suvorovova 47, Pezinok

  • 37.06m2
  • 1
dražba 65 500 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - Rodinný dom s pozemkom / Rastice Za Záhradami 852, Zlaté Klasy

  • 187.86m2
  • 4