Detail nehnuteľnosti

Dražba - Trojizbový byt / Okoličná na Ostrove

  • Okoličná na Ostrove 500, Okoličná na Ostrove
ID: #5932

Popis nehnuteľnosti:


Bytový dom s.č.500 sa nachádza v obci Okoličná na Ostrove, juhozápadne od centra obce v samostatnej časti Nový dvor. Vzdialenosť do najužšieho centra mesta je cca 1500 m. Vzdialenosť do okresného mesta Komárno je cca 18,0 km. Dom je situovaný v obytnej zóne v tesnej blízkosti areálu poľnohospodárskej výroby. Bytový dom je zrealizovaný ako podpivničený objekt s dvoma nadzemnými podlažiami. V dome sa nachádza jeden vchod a 4 bytové jednotky.

Po stavebno-konštrukčnej stránke je bytový dom zrealizovaný ako murovaný objekt založený betónových pásových základoch. Obvodové múry sú z plnej pálenej tehly hr. do 500 mm. Vonkajšie povrchové úpravy sú tvorené brizolitovými omietkami. Priečky sú taktiež murované. Stropy sú železobetónové monolitické. Strecha je sedlová s dreveným krovom, pokrytá plechovou krytinou. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Dom je napojený na verejný vodovod, plynovod ako aj rozvody elektrickej energie. Kanalizácia je zvedená do žumpy.

Spoločné časti domu sú: základy domu, strecha, obvodové múry, priečelia, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie .

Spoločné zariadenia domu sú: chodby, bleskozvod, vodovodné, plynové, elektrické a telefónne prípojky.

Byt č. 2 sa nachádza na vyvýšenom prízemí bytového domu. Jedná sa o trojizbový čiastočne zrekonštruovaný byt. V byte nachádza chodba, samostatné WC, kúpelňa, kuchyňa a tri obytné miestnosti. K bytu patrí aj pivnica v suteréne bytového domu. Byt bol čiastočne zrekonštruovaný (výmena troch okien, podlahy). Podlahy obytných miestností sú tvorené lamino parketami, v ostatných miestnostiach sú podlahy prevažne z PVC, v kuchyni je keramická dlažba. Úpravy povrchov stien a stropov sú vápenné omietky, na vani a okolo kuchynskej linky sú keramické obklady. Okná sú prevažne nové plastové s izolačným dvojsklom, 1 ks pôvodné drevené zdvojené, dvere pôvodné drevené s výplňou v oceľových zárubniach, vstupné dvere drevené. Vykurovanie je lokálne: 3 ks plynových kachlí (nezapojených), 1 ks kachle na tuhé palivo. TÚV je pripravovaná v elektrickom zásobníkovom ohrievači vody. Bytové jadro je murované. V kúpelni sa nachádza keramické umývadlo a smaltovaná obmurovaná vaňa. Vo WC sa nachádza záchod Kombi. Kuchynská linka je dĺžky cca 1,5 m. Nachádza sa v nej plynový sporák s elektrickou rúrou a nerezový drez. V byte sa nachádzajú rozvody vody, kanalizácie, TÚV, zemného plynu a NN.

Na predmete dražby viazne Nájomná zmluva uzatvorená medzi prenajímateľom Alexander Szilágyi, bytom Mierová 445, 946 13  Okoličná na Ostrove a nájomcom František Nagy, bytom Nový dvor 507, 946 13  Okoličná na Ostrove na dobu určitú t.j. do 31.12.2018. Nájomná zmluva je k nahliadnutiu u dražobníka.

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.

 


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 8 010 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - Rodinný dom v obci Málaš/ZĽAVA Málaš 234, Málaš

  • 115.62m2
dražba 9 900 €

Byty - 1 izbový byt Dražba 1 izb. bytu - Žiar nad Hronom, ul. M. Chrásteka M. Chrásteka 511/23, Žiar nad Hronom

  • 33.80m2
  • 1
dražba 10 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Močiar, Banská Štiavnica Močiar

  • 102.00m2