Detail nehnuteľnosti

Dražba 1/2 podielu na rodinnom dome v Pate

  • Školská 194/16, Pata
ID: #5992

Popis nehnuteľnosti:


Predmetom dražby je spoluvlastnícky podiel o veľkosti 1/2

Rodinný dom sa nachádza v intraviláne obce Pata v centrálnej časti obce. Vzdialenosť do okresného mesta Galanta je cca  12,0 km.

Rodinný dom je zrealizovaný ako nepodpivničený objekt s jedným nadzemným podlažím. Objekt domu má spoločný múr s vedľa stojacim rodinným. Dom bol daný do užívania pred rokom 1940. V roku 1987 bola vykonaná komplexná rekonštrukcia objektu, spočívajúca vo výmene vnútorných inštalácií, omietok, výplní otvorov, zariaďovacích predmetov, vykurovacieho systému a kuchynskej linky. Taktiež bola vymenená strešná krytina.

Na prízemí  je umiestnená chodba, kuchyňa, tri obytné miestnosti a kúpeľňa.

 Podlahy obytných miestností sú riešené prevažne ako lamino, v ostatných miestnostiach sú keramické dlažby.

Okná sú drevené dvojité (jedno okno hliníkové), vstupné dvere presklené hliníkové, vnútorné dvere drevené s výplňou v oceľových zárubniach.

 Kuchynská linka dĺžky cca 2,50 m sa nachádza v kuchyni. V linke je zabudovaný nerezový drez a plynový sporák s elektrickou rúrou. Na drezovej batérii je umiestnený elektrický prietokový ohrievač vody.

 V kúpelni je umiestnené keramické umývadlo, smaltovaná obmurovaná vaňa a WC kombi.

Vykurovanie je riešené ako teplovodné radiátorové s liatinovými vykurovacími telesami. Ako zdroj tepla a TÚV slúži plynový kotol umiestnený v kúpelni (nefunkčný).

Rodinný dom je vybavený rozvodmi vody, TÚV, kanalizácie, zemného plynu a NN. Vykurovacie rozvody sú poškodené (prasknuté vplyvom zamrznutia).

Dom je pripojený na verejné rozvody vody, kanalizácie, zemného plynu a NN.

Objekt rodinného domu je dlhodobejšie neužívaný. Technický stav je zlý, na objekte nie je dlhodobejšie vykonávaná základná údržba. Na vnútorných povrchových úpravách boli zistené plesne, vnútorné omietky sú poškodené vplyvom zavlhnutia, resp. zatekania. Na vonkajších omietkach sa prejavujú znaky statických porúch (praskliny). Je poškodený vykurovací systém a plynový kotol.

Vzhľadom na komplexnú rekonštrukciu vykonaná v roku 1987 a neskoršie, je opotrebenie domu stanovené analyticky.

 

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 10 725 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Roztoky, okr. Svidník Roztoky

  • 1.00m2