Detail nehnuteľnosti

ZĽAVA 10%/Dražba 2 - izbového bytu /Považská Bystrica/ul. Lánska/ZĽAVA 10%

  • Lánska, Považská Bystrica
ID: #5787

Popis nehnuteľnosti:


Obytný dom je podpivničený a má tri nadzemné podlažia. Je postavený na betónových základoch s obvodovým murivom z tehál, priečky tehlové, stropy – železobetónové. Zastrešenie domu je riešené krovom s krytinou z pozinkovaného plechu. Klampiarske konštrukcie – z pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky domu hladké v zadnej časti domu sa omietka v časti olupuje. Vstupné vchodové dvere do domu aj zadné vchodové dvere do dvora sú nové na báze plastov, okná v spoločných častiach domu – plastové.

V dome nie je výťah.

Popis spoločných  častí a zariadení obytného domu je v zmysle „ „ Kúpnej zmluvy“:

Spoločné časti domu : základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, priečelie, vchod,   schodisko, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie, ktoré sú nevyhnuté pre jeho podstatu a bezpečnosť a sú určené na spoločné užívanie..

Spoločné zariadenia domu : práčovňa, 2 sušiarne, manglovňa, kočikáreň, podkrovie, komíny, rozvody STA, bleskozvod, vodovodné, kanalizačné, elektrické, plynové, teplonosné a telefónne prípojky a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu a slúžia výlučne domu, v ktorom je oceňovaný byt umiestnený,.

Technický popis bytu :

Byt je dvojizbový - po kompletnej rekonštrukcii. Je umiestnený v krajnom vchode č. 37, v krajnej sekcii obytného domu na prvom poschodí (2.NP). Príslušenstvo bytu tvoria tri pivničné priestory, ktoré sú umiestnené v suteréne domu. Byt pozostáva z nasledovných miestností: chodba, komora (šatník), kúpeľňa s WC, kuchyňa, obývacia izba, izba. Podlahy sú vyhotovené nasledovne : v chodbe, v komore, v kúpeľni s WC, v kuchyni – keramická dlažba, v izbách – laminátová  plávajúca podlaha. V obývacej izbe je umiestnený elektrický krb. V kuchyni sa nachádza rohová kuchynská linka s nerezovým drezom s vodovodnou batériou pákovou, plynový sporák s plynovou rúrou, digestor. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka. Bytové jadro je murované.

V kúpeľni s WC sa nachádza WC so spodnou nádržkou, keramické umývadlo zabudované so skrinkou s vodovodnou batériou pákovou, rohová plastová vaňa s plastovou zástenou s vodovodnou batériou pákovou so sprchou a plynový kotol spojený s ohrevom TÚV.

Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpelne aj okolo WC a vane. Okná sú v celom byte plastové so žalúziami, dvere rámové s výplňou, vstupné dvere do bytu nové – bezpečnostné.  Radiátory v byte sú nové panelové. Vnútorné úpravy povrchov –  vápenné omietky hladké.

Podľa údajov vlastníka je v byte odpojený plyn aj elektro ( vzhľadom na nevyužívanie bytu).

 

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Radoslav Pöštenyi

Predmet: Správa:

Podobné nehnuteľnosti


dražba 53 325 €
dražba 54 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu/ Žihárec/okr. Šala Žihárec 728, Žihárec

dražba 54 400 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu/Kysucký Lieskovec/okr. Kysucké Nové Mesto Kysucký Lieskovec

dražba 50 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu + záhrady 308 m2 / Záriečie/ okr. Púchov Záriečie 235, Záriečie