Detail nehnuteľnosti

Príprava 3. kola dražby 2 bytov (268 m2) - Dolný Kubín

  • Dolný Kubín
ID: #6170

Popis nehnuteľnosti:


Dolný Kubín, ul. Staničná č. 1866/8

Rodinný dom s.č. 1866 je postavený na rovinatom pozmeku v tesnej blízkosti autobusovej stanice a železničnej stanice. Pôvodne išlo o stavbu, ktorá sa využívala ako prevádzková budova na skladovanie materiálu. V roku 2002 bolo na stavbu vydané rozhodnutie o zmene stavby pred jej dokončením v rozsahu vybudovania dvoch bytových jednotiek. Bytové jednotky sú vybudované nad existujúcimi skladovými priestormi. Pri výstavbe bytov bolo vybudované aj podkrovné podlažie a vyhotovená bola nová strecha a nové spoločné vnútorné schodisko. Stavba má dve nadzemné podlažia a podkrovie. Na I.NP sa nachádzajú dva nebytové priestory - sklady, spoločná kotolňa a schodisko. Byt č.1 je budovaný ako prístavba II.NP, byt č.2 je vybudovaný v časti v pôvodnej časti II.NP a v časti v nadstavbe podkrovia. Rodinný dom je postavený na betónových základoch. Obvodvé murivo pôvodnje stavby je vyhotovené z tehál, prístavba a nadstavba z tehál Hebel, deliace priečky v bytoch sú z tehál Hebel. V spoločnej kotolni je umiestnený kotol na pevné palivo a zásobník na ohrev TÚV. Elektroinštalácia spoločných priestorov je svetelná aj motorická. Stavba je napojená na verejný rozvod vody, elektro, kanalizáciu. 

Byt č.1 o výmere 55,18 m2 je dvojizbový, umiestnený v prístavbe rodinného domu s.č. 1866. Byt dispozične pozostáva z nasledovných miestností: predsieň, izba, izba prepojená s kuchyňou, kúpeľňa, WC, komora. Podlahy sú vyhotovené nasledovne: v chodbe a v obytných miestnostiach - plávajúca podlaha, v ostatných miestnostiach - keramická dlažba. Vnútorné omietky - vápenné hladké. Bytové jadro v byte je murované, priečky sú vyhotovené z tehál Hebel. V kúpeľni sa nachádza samostatný sprchovací kút s vodovodnou batériou nerezovou pákovou so sprchou a keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo sprchového kúta. Vo WC sa nachádza WC so zabudovanou nádržkou v stene. Keramický obklad je vyhotovený. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka na báze dreva dĺžky 3,45m s nerezovým dreozm, digestorom, elektrickým sporákom so sklokeramickou doskou. Keramický obklad je vyhotovený. Vykurovanie bytu je panelovými radiátormi z kotolne, ktorá je umietsnená na prízemí domu. Vzhľadom na skutočnosť, že byt bol skolaudovaný bez zpísaných závad - uvažuje sa, že je dokončený.

Byt č. 2 o výmere 213,41 m2 sa nachádza v prístavbe 2.NP a v podkroví. Byt  pozostáva zo šiestich obytných miestnsotí, kuchyne, komory, predsiene, dvoch WC, dvoch kúpeľní, chodby a šatníka. Z týchto miestností sa 2.NP nachádza  kuchyňa, izba, predsieň, komora, kúpeľňa a WC, v podkroví - 5 izieb, chodba, kúpeľňa, WC a šatník. Predpokladá sa, že byt je v dokončenom stave, vzhľadom, že bolo vydané rozhodnutie na užívanie stavby. Podlahy sú vyhotovené nasledovne: v obytných miestnostach - veľkoplošné plávajúce podlahy, v ostatných miestnostiach - keramická dlažba. Omietky vápenné hladké. V kúpeľni na 2.poschodí sa nachádza rohová akrylátová vaňa a keramické umývadlo. Vodovodné batérie - nerezovoé pákové. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo vane. Vo WC je umiestnené WC so zabudovanou nádržkou. Keramický obklad sa uvažuje. V kuchyni sa uvažuje s umiestnením kuchynskej linky dĺžky 5,10m na báze dreva s nerezovým drezom, digestorom, elektrickým sporákom so sklokermaickou doskou. Keramický obklad je vyhotovený. V kúpeľni v podkroví sa uvažuje osadenie sprchového kúta a kermaického umývadla. Vodovodné batérie sa uvažujú nerezové pákové. Keramický obklad sa uvažuje, že je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo sprchového kúta. Vo WC je umiestnené WC so zabudovanou nádržkou. Keramický obklad sa uvažuje. Vykurovanie je panelovými radiátormi. Okná sa uvažujú plastové, dvere hladké plné aj s čiastočným presklením.

Spoločné časti domu: základy domu, strecha, priečelia, schodisko, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie, deliace konštrukcie a obvodvé múry. Spoločné zariadenia domu: bleskozvod, vodovodné, kanalizačné, elektrické a telefónne prípojky a 1 kotolňa.


Kontakt


JUDr. Stanislav Hric

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 154 500 €

Domy a vily - Iný objekt na bývanie Dražba viacúčelovej stavby - Tešedíkovo - pripravujeme Tešedíkovo 991, Tešedíkovo

  • 693.12m2
  • 4