Detail nehnuteľnosti

Dražba 3 - izbového bytu/Komárno/ul. Eötvosova

  • Eötvosova, Komárno
ID: #5776
dražba 37 600 €

Popis nehnuteľnosti:


Ide o bytový dom, ktorý pozostáva z 13.NP bez podpivničenia, kde sa na 1.NP – prízemí nachádzajú spoločné priestory, pivnice prislúchajúce bytom, hlavný a vedľajší vchod s nepravidelne štvorcovým pôdorysom. V bytovom dome sa nachádza osobný a nákladný výťah, na každom poschodí 6 bytových jednotiek, teda v celom dome je 72 bytových jednotiek. V roku 2015 bola prevedená rekonštrukcia bytového domu.

Bytový dom je postavený v panelovej konštrukčnej sústave T 06 B. Ide o bodový dom, kde nosným systémom sú priečne nosné steny, ktoré sa krížia a sú navzájom kolmé. Modulová osnova nosných stien je 3600m, konštrukčná výška podlaží je 28000mm, osadenie objektu je na pilotách, obvodový plášť je z pórobetónových panelov hr. 240mm, zvislé nosné steny sú zo železobetónových dielcov hr. 150mm, priečky hr. 60mm. Stropné konštrukcie sú zo železobetónových dielcov hr. 120mm. Strešný plášť plochej strechy je dvojplášťová konštrukcia s tepelnou izoláciou z pórobetónových panelov, povrchová krytina je z ťažkých živičných pásov. Na streche sa nachádzajú komory na odvod vzduchu z bytových jadier, dymové klapky na odvetranie schodišťa a strojovňa výťahu. Schodisko v dome je železobetónové prefabrikované s povrchovou úpravou terazzo. Povrchová úprava vnútorných stien vápenno cementová omietka s náterom do výšky 1,40m olejový náter, okná plastové, vstupné priestory nová keramická dlažba. Vstupné dvere hliníkové opatrené elektronickým čipom, schránky.

Z verejných inžinierskych sietí je objekt napojený na elektrický rozvod, vodovod, kanalizáciu, plyn, rozvod tepla - ústredného kúrenia a teplej vody, elektroinštalácia je čiastočne nová - svetelná ako i motorická, odkanalizovaný je do mestského kanalizačného systému.

Spoločnými časťami domu sú základy, strechy, chodby, obvodové nosné múry, priečelia, vchody, schodištia, vodorovné nosné, zvislé nosné konštrukcie, izolačné konštrukcie a povala.

Spoločnými zariadeniami domu sú kočikáreň, pivničné priestory, bleskozvody, TV anténa, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky a to aj v prípade ak sú umiestnené mimo domu a slúžia výlučne domu v ktorom sa oceňovaný byt nachádza. Všetky spoločné časti a spoločné zariadenia domu sú v štandardnom vybavení.

Popis bytu:

Ohodnocovaný byt č. 37 nachádzajúci sa na 7.p., dispozične pozostáva z troch obytných miestností a príslušenstva ktorými sú, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, predsieň s chodbou, šatník a pivnica o výmere 1,88m2 nachádzajúca sa na prízemí bytového domu.

Byt má ústredné kúrenie a ohrev teplej vody na centrálny zdroj, prípojky studenej a teplej vody, plynu, kanalizácie, káblovej televízie a elektriky. Byt je v pôvodnom udržiavanom stave, povrchová úprava stien štukové vápenné, podlaha v celom byte s povrchovou úpravou z PVC, okná drevené zdvojené, radiátory pôvodné oceľové, jadro nie je murované – z umakartu. V kúpeľni je oceľová vaňa, keramické umývadlo v samostatnom WC osadený splachovací záchod s nádržkou, keramické obklady v kúpeľni a v samostatnom WC nie sú realizované. V kuchyni je pôvodná kuchynská linka na báze dreva nad ktorou je keramický obklad, smaltovaný drez, plynový sporák s digestorom, osadená špajzová skrinka. Z obývacej miestnosti a jednej izby je výstup na balkóny o výmere 4,15m2 kde sú podlahy z keramickej dlažby.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Radoslav Pöštenyi

Predmet: Správa:

Podobné nehnuteľnosti


dražba 41 800 €

Byty - 2 izbový byt Dražba 2 - izbového bytu/Prievidza/ul. Tkáčska Tkáčska, Prievidza

  • 55.68m2