Detail nehnuteľnosti

Dražba 3-izb. bytu - Veľké Úľany-Nové Osady - 1. kolo

  • Nové Osady 12, Veľké Úľany
ID: #6200

Popis nehnuteľnosti:


Predmet dražby, byt č. 4 sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží v obytnom murovanom dome so súp č. 12 v obci Veľké Úľany, katastrálne územie Nové Osady s plochou strechou , s dvomi nadzemnými podlažiami,  podpivničenom . V  suteréne je  domová  vybavenosť, chodba, schodište . V nadzemných podlažiach sú po 2 byty.   Dispozične byt pozostáva z 3 izieb, loggie, predsiene, WC s kúpeľňou a kuchyňa.

S vlastníctvom  bytu  je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení domu .

Spoločnými časťami domu sú základy, strecha, chodby, vchod,  obvodový plášť,  schodisko, vodorovné  a zvislé nosné konštrukcie a izolačné konštrukcie.

Spoločnými zariadeniami sú:  sklad , práčovňa, sušiareň, bleskozvod, žumpa, studňa,  vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, a telefónne  prípojky  a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu a slúžia výlučne tomuto domu.

Spoločné časti a zariadenia  domu - popis:

Dom je založený na základových pásoch, zvislé konštrukcie sú  z pórobetónových panelov hr.  30 cm.  Železobetónové stropné panely, schody s povrchom  z  liateho terazza, klampiarske konštrukcie  z pozinkovaného plechu, vnútorné omietky hladké vápenné, vonkajšie vápenné. Dvere hladké ,  okná drevené zdvojené v suteréne, jednoduché oceľové na spoločných priestoroch  v nadzemných podlažiach. Povrchy podláh z  keramickej dlažby na podestách a vo vstupe, z cementového poteru v suteréne a miestnostiach domovej vybavenosti.  Elektroinštalácia  svetelná a motorická, bleskozvod, vnútorný vodovod z pozinkovaných rúr, vnútorná zvislá kanalizácia  z liatinovej rúry , ležaté rozvody z kameninových rúr. 

Bez vybavenia, toho času v horšom technickom stave, nutné ku kompletnej rekonštrukcii.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 27 525 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - rodinný dom v obci Lok / ZĽAVA 25% Nová 132/25, Lok

  • 120.62m2
dražba 28 100 €

Domy a vily - Rodinný dom Príprava 1. kola dražby domu - Mučín Školská 12, Mučín

  • 176.00m2
  • 4
dražba 23 450 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu - Maršová-Rašov - 1. kolo Maršová 191, Maršová-Rašov

Pripojené súbory