Detail nehnuteľnosti

Dražba 3-izbového bytu - BA-Rača - pripravujeme 2. kolo

  • Pri vinohradoch 269/J, Bratislava-Rača
ID: #6266

Popis nehnuteľnosti:


Pripravujeme 2. kolo dražby

Predmet dražby sa nachádza v bytovom dome so súp. č. 9819, na parc. č. 2875/180, na  ul. Pri vinohradoch č. 269J a 269K, v hlavnom meste Bratislave – m.č. Rača, katastrálne územie Rača.

Jedná sa o stavbu stavba „Polyfunkčného komplexu RAČANY BIANCO z roku 2010

Nakoľko predmet dražby nebol znalcovi na znaleckom zameraní sprístupnený, popis bytového domu je prevzatý z dostupného znaleckého posudku č. 76/2010 vypracovaného Ing. Silviou Gerčákovou. 

Objekt je sedempodlažný s jedným podzemným a šiestimi nadzemnými podlažiami. V podzemnom podlaží sú riešené hromadné garáže. Na 1.NP sú prenajímateľné obchodné prevádzky. Na 2. a 6. NP sú bytové jednotky. Tieto sú združené k dvom vertikálnym komunikáciám, kde v každej je schodisko a výťah. Bytová časť je riešená ako schodiskový typ domu s bytmi prístupnými z podesty (vždy tri byty).

Pivničné kobky sú murované s drevenými dverami do oceľovej zárubne.

Rozvody a inštalácie: Vykurovanie teplovodné, plynová kotolňa situovaná na 1.PP, rozvod elektroinštalácie, teplej a studenej vody, kanalizácie, slaboprúdové inštalácie - telefónne, satelitné a televízne rozvody.

Vnútorné vybavenie bytov:  Byty v projekte Račany Bianco sú štandartne vybavené laminátovými parketami, ktoré rovnako ako sanita, armatúra, dlažby, obklady, interiérové dvere sú vybrané spomedzi značkových výrobcov. Okná sú francúzske - plastové, rolety - hliníkové. Na každom druhom poschodí je atraktívna lodžia. V interiéri bytov je osadený domáci videotelefón, príprava na klimatizáciu, v kúpelni podlahové kúrenie, v severných izbách pod balkónovými dverami podlahové konvektory, štrukturovaná kabeláž a optika zavedená až do domu (internet).

Vek bytového domu je 12 rokov.

Predmet dražby, 3 - izbový byt č.33 sa nachádza na 3. poschodí - 4. NP. Byt dispozične pozostáva z haly, kuchyne a obývacej izby s jedálňou,  dvoch izieb, šatníka, dvoch loggii,  kúpeľne, WC  a pivnice. Zo spoločného chodbového priestoru bytového domu, od ktorého je byt delený bezpečnostnými dverami je prístup do bytu cez halu, z ktorej je vstup do všetkých obytných aj sociálnych miestností.  Loggia je prístupná z obývacej izby a oboch spálni. Výmera bytu bez pivnice je 90,17 m2, k tomu prislúcha pivnica o výmere 1,33 m2 a dve loggie - jedna s výmerou 9,40 m2 a druhá s výmerou 8,30 m2.

Povrchová úprava stien v celom byte okrem kúpeľne je z vápenno cementových omietok. Okná sú plastové biele s vonkajšími hliníkovými roletami. Byt má samostatnú telefónu linku, pripojenie na káblovú televíziu UPC. Elektrický video vrátnik. Súčasťou bytu je jeho vnútorné vybavenie - rozvody elektrickej inštalácie od elektromeru s nadštandardnými ukončovacími prvkami, rozvody  vody vrátane merača spotreby studenej vody, rozvody kanalizácie od zvislých rozvodov a rozvody vzduchotechniky vrátane klimatizačných pod stropných jednotiek pre každú miestnosť. Vykurovanie ako i dodávka teplej vody je zabezpečená centrálne rozvodmi ústredného kúrenia z vlastnej  výmenníkovej stanice pre objekt na 1.NP. Vykurovacie telesá sú oceľové doskové zabezpečené vlastným meračom tepla a termostatickými ovládačmi tepla. Vonkajšie okenné a dverné otvory sú vyplnené fasádnymi hliníkovými presklenými stenami.

K bytu patrí  pivnica situovaná pri vchodových dverách do bytu.

S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení domu a príslušenstva. Podiel bytu na spoločných častiach a spoločných zariadeniach bytového domu je:  9150/297005

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1