Detail nehnuteľnosti

Dražba 3-izbového bytu - Dolné Otrokovce - 2. kolo

  • Dolné Otrokovce 82, Dolné Otrokovce
ID: #6274

Popis nehnuteľnosti:


Nová cena - 60.225  EUR (zľava 25% z hodnoty stanovenej znalcom)

Predmet dražby, byt č.3 sa nachádza na druhom poschodí /2.NP/ v trojpodlažnom bytovom dome súp.č.82 v obci Dolné Otrokovce v  okresnom meste Hlohovec. Dom bol postavený v roku 1969. Bytový dom je postavený na betónovom základe s obvodovým murivom z tehál. Má jeden vchod. Je podpivničený  a má dve nadzemné podlažia. Zastrešenie domu je riešené plochou strechou. Klampiarske konštrukcie – z pozinkovaného plechu.  Na poschodí sa  nachádzajú dva byty. Celkovo bytov v dome 4. V roku 2012 bola rekonštruovaná strecha na bytovom dome, vyhotovený nový bleskozvod a klampiarske konštrukcie, nové vnútorné omietky v dome. Vstupné dvere do bytového domu sú oceľové so sklenou výplňou.

Dom je napojený na všetky verejné inžinierske siete a to konkrétne : voda, kanalizácia, plyn, elektro.

Spoločné časti domu : základy domu, strecha, chodby,  obvodové múry, vchod, priečelie, schodisko,   vodorovné nosné a izolačné konštrukcie , zvislé nosné konštrukcie.

Byt č.3 je trojizbový po staršej kompletnej rekonštrukcii so štandardným vybavením. Podlahová plocha bytu bez pivnice je 72,37 m2. Pivnica má výmeru 17,59 m2.

Dispozične byt pozostáva z nasledovných miestností : chodba, kúpeľňa, WC,  izba, izba, izba, kuchyňa, kúpeľňa  a WC. Príslušenstvo bytu tvoria pivničné priestory v suteréne domu.

Podlahy sú vyhotovené nasledovne : v chodbe, v kúpeľni, vo WC a v kuchyni - keramická dlažba, v izbách – PVC. Obývacia izba bola predĺžená o zapustenú loggiu a tým je zväčšená podlahová plocha bytu.

V kuchyni sa nachádza  kuchynská linka s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, plynový sporák s elektrickou rúrou, digestor. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky.  

Bytové jadro je murované.

V kúpeľni  sa nachádza jednoduchá akrylátová vaňa,  keramické umývadlo, elektrický ohrievač vody a plynový kotol na vykurovanie bytu.  Vodovodné batérie sú nerezové pákové. Keramický obklad  je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo vane. V obývacej izbe je umiestnená klimatizačná jednotka a krbové kachle na pevné palivo ako ďalší zdroj vykurovania.

Vo WC sa nachádza WC so spodnou nádržkou bez umývadla. Keramický obklad  je vyhotovený dookola celého WC.  Vykurovanie bytu je panelovými radiátormi.

Vnútorné omietky – vápenné hladké, okná plastové so žalúziami, dvere hladké plné.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1