Detail nehnuteľnosti

Dražba 3-izbového bytu - Trnava - 1. kolo

  • Čajkovského 45, Trnava
ID: #6264

Popis nehnuteľnosti:


1. kolo dražby

Predmet dražby sa nachádza v  bytovom dome so súp. č. 6332 na  7. nadzemnom podlaží vo vchode  č. 45  na Čajkovského ul. v Trnave na sídlisku Prednádražie II. V dome je 9. nadzemných podlaží a 1 podzemné. V podzemnom podlaží je domová  vybavenosť a  pivnice. V nadzemných  podlažiach sú  byty. Byt č. 68 pozostáva z 3 obytných  miestnosti a príslušenstva. Príslušenstvom je kuchyňa, loggia, chodba, predsieň, WC, kúpeľňa  a pivnica č. 68, ktorá sa nachádza v suteréne domu.
S vlastníctvom bytu  je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí  a zariadení domu. Spoločnými časťami domu sú základy domu, strecha , obvodový plášť, chodby,  schodiská, vchody, vodorovné a izolačné konštrukcie, zvislé nosné konštrukcie.
Spoločnými zariadeniami sú: 4 výťahy , 3 práčovne ,  1 sušiareň,  3  kočíkárne, 4 miestnosti pre upratovanie, 4 WC, 4 strojovne výťahov, hromozvody, rozvod TV, vodovodné, kanalizačné, teplonosné, elektrické, telefónne a plynové prípojky, vrátane spoločných daných rozvodov a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu a slúžia  výlučne domu, v ktorom je prevádzaný byt umiestnený.
Bytový dom je založený na základovej betónovej doske, montovaný zo železobetónových panelov - krabicový systém "Bauring", tvoriacich nosnú časť, pričom obvodový plášť je  vyhotovený  z betónových panelov  s tepelnoizolačnou vrstvou zateplený 10 cm polystyrénom. Stropy sú železobetónové, schody betónové s povrchom z liateho terazza, strecha plochá , dvojplášťová s krytinou z ťažkých izolačných pásov. Klampiarske  konštrukcie sú z pozinkovaného plechu, úprava vonkajších povrchov na báze umelých látok, vnútorné omietky sú vápenné hladké, dvere drevené hladké, vstupné plastové, okná zdvojené plastové. Povrchy podláh v suteréne sú z cementového poteru, v podlažiach z terazza . Dom je vykurovaný diaľkovo  z mestskej kotolne a je napojený na inžinierske siete mesta, elektroinštalácia  je svetelná a motorická, bleskozvod, vnútorný rozvod vody teplej a studenej z pozinkovaných rúr, zvislé rozvody kanalizácie  sú z azbestocementových rúr, ležaté z liatinových rúr, rozvod zemného plynu. V dome  sú 4 osobné   výťahy, rozvod verejného telefónu, požiarne hydranty, rozvod káblovej televízie .
Popis bytu:
Povrchovú úpravu stien tvoria dvojvrstvové vápenné omietky, keramické obklady stien  sú  v kuchyni, kúpeľni a WC, dvere sú dyhované,  povrchy podláh sú v izbách plávajúce, ostatné z keramickej dlažby, vykurovanie  diaľkové, radiátory oceľové. Elektroinštalácia je svetelná s aickým istením v byte. Vnútorný rozvod vody je z plastových rúr, kanalizácia je z plastových rúr z kúpeľne, WC  a kuchyne do zvislých zvodov v bytovom jadre, ktoré sú z azbestocementových rúr. Vnútorný plynovod tvorí prípojka k sporáku. Vybavením kuchyne je kombinovaný sporák,  kuchynská linka s  nerezovým drezovým umývadlom a pákovou nerezovou batériou . Vybavenie kúpeľne tvorí  sprcha  so sprchovou batériou a umývadlo. Záchod je splachovací s WC misou "combi". Bytové jadro je prefabrikované z  betónových dielcov. Ostatné vybavenie tvorí odsávač pár, domáci telefón, vstavaná skriňa a rozvod TV signálu. Vek bytového domu a teda aj bytu je 49 rokov. V r.  2012 boli vymenené výťahy,  v r. 2015 bol dom zateplený, boli vymenené okná , vstupné dvere a boli rekonštruované loggie. V októbri 2022 bola vymenená prípojka ležatého potrubia studenej vody v celom bytovom dome Čajkovského 42-45.
V r. 2016 bol predmet dražby opravený a modernizovaný.  Boli vymenené keramické obklady stien, dvere,  povrchy podláh , vnútorný rozvod vody , kanalizácia, vybavenie kuchyne , vnútorné  vybavenie   a  záchod. Bo inštalovaný odsávač pár, domáci telefón a  vstavaná skriňa.
V tesnej blízkosti sa nachádza materská škôlka, Centrum špeciálno-pedagogického poradenstva, spojená škola pre deti so zdravotným postihnutím, detské sanatórium, základná umelecká škola, základná škola, stredné školy, zberný dvor, zastávka MHD je cca 2 minúty pešo, cca 5 minút pešo sa nachádza zdravotné stredisko, nákupné stredisko Cassalle, lekáreň, pošta. Vo vnútrobloku pred bytovým domom sa nachádza detské ihrisko, obchod, obchod s čerstvým pečivom, mäsiarstvo, trafika a obchod s čerstvou zeleninou. Cca 10 minút peši sa nachádza Materiálovotechnologická fakulta STU, internáty Miloša Uhra, plaváreň. Vzdialenosť na autobusovú a vlakovú stanicu je 1,5 kilometra, cca 8 minút autom. Do centra je vzdialenosť cca 2,5 kilometra.

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží

Termíny obhliadok:

obhliadka č. 1 - 15.11.2022 15:00 hod.,

obhliadka č. 2 - 25.11.2022 15:00 hod.

Termín a miesto dražby:       01.12.2022 o 10:00 hod., M. Sch. Trnavského 6, Trnava, v aukčnej sieni nachádzajúcej sa v pivničných priestoroch budovy č. 6


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 150 000 €

Byty - 5 a viac izbový byt Príprava 3. kola dražby 2 bytov (268 m2) - Dolný Kubín Staničná 1866/8, Dolný Kubín

  • 268.00m2
  • 8
dražba 144 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Lučenec - 1. kolo Ladislava Novomeského 26, Lučenec

  • 302.00m2
  • 7
dražba 144 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Michalová - 1. kolo Hrable 489/75B, Michalová

  • 253.00m2
  • 6