Detail nehnuteľnosti

Dražba bytu - Banská Bystrica - 1. kolo

  • Banská Bystrica
ID: #6136
dražba 89 800 €
Bez fotky :(

Popis nehnuteľnosti:


Obytný dom je postavený ako samostatne stojaci. Má prízemie a 7 nadzemných podlaží. Dom má spolu teda 8 podlaží. Obytný dom je s piatimi vstupmi so schodišťami ako i výťahmi v každom vchode. V dome sú po podlažiach po 2 byty. V predmetnom bytovom dome je 70 bytov. Vek stavby obytného domu je 33 rokov. Bytový dom má nosné konštrukcie montované z plošných panelových dielcov. Krytina plochej strechy sú zvárané živičné pásy. Obvodový plášť je z panelových prvkov s nameranou hrúbkou 44 cm i so zateplením. Okná v spoločných priestoroch sú plástové ako i vstupné dvere, avšak dvere u zadných vstupom zostali pôvodné kovové. Údržba stavby obytného domu je výborná vzhľadom na vyššie uvedenú investíciu vrátane vytvorenia kotolne s ohrevom vody v bytovom dome.

Byt je umiestnený v stredovej sekcii obytného domu na 4 poschodí. Byt je trojizbový s príslušenstvom predsiene, kuchyne, kúpelne, samostatného WC a pivnice. Podlahy v izbách ako i u ostatných miestností sú pôvodné z lepeného PVC, u položky úpravy vnútorných povrchov sú urobené vápenné hladké omietky. Dvere sú plné hladké, vstupné obyčajné. Vykurovanie je ústredné s plechovými radiátormi s napojením na vlastnú kotolňu ako i s meračmi tepla. Vybavenie kuchyne je so sporákom plynovým s elektrickou rúrou, umývacím drezom nerezovým a kuchynskou linkou na báze dreva s rozvinutou šírkou 1,60 m ako i s osadeným odsávačom pár. V kúpelni je osadená vaňa plechová smaltovaná, osadené umývadlo a WC splachovacie s kombi nádržkou je v samostatnej miestnosti. Všetky osadené výtokové batérie sú pákové nerezové. Bytové jadro je pôvodné umakartové. Počas životnosti nebol urobený zásah do prvkov krátkodobej resp. dlhodobej životnosti a všetky stavebné prvky a konštrukcie sú pôvodné vrátane drevených zdvojených okien. Boli menené iba všetky výtokové batérie za pákové. V byte je vybudovaný rozvod teplej a studenej vody, elektroinštalácie, plynu, telefónu a televízie. Byt má samostatné meranie vody, plynu a elektriny.


Kontakt


JUDr. Stanislav Hric

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 85 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - rodinný dom s pozemkom v Ivanke pri Nitre - pripravujeme Mateja Tučku 318/6, Ivanka pri Nitre

  • 247.86m2
  • 6