Detail nehnuteľnosti

Dražba bytu - Dubnica nad Váhom - 2. kolo

  • Námestie Matice slovenskej 1296/12, Dubnica nad Váhom
ID: #6106

Popis nehnuteľnosti:


2. kolo - výrazná zľava

Predmet dražby, byt č.2 sa nachádza na 2. poschodí (tretie nadzemné podlažie) v administratívnej budove s.č. 1296 v centre mesta Dubnica nad Váhom. Samotná budova pozostáva z jedného podzemného podlažia, štyroch nadzemných (prízemie a tri poschodia) - pričom najvyššie podlažie je podkrovné.

V podzemnom podlaží budovy sa nachádzajú skladové miestnosti, pivničné priestory bytových jednotiek a technické zázemie administratívnej budovy (kotolňa a príprava TÚV).

Na prvom nadzemnom podlaží (prízemie)  budovy sa nachádza prevádzka pobočky bankovej inštitúcie, prevádzka obchodov a mobilného operátora. Na druhom nadzemnom podlaží (prvé poschodie) sa nachádzajú obchodno-administratívne priestory a služieb pre obyvateľstvo. Tieto priestory sú prístupné z pavlače (v zadnej fasáde budovy). Pavlač je prístupná z krytého schodiska.

Na druhom  (3 nadz. podlažie) a treťom poschodí (4 nadz. podlažie - podkrovné) sa nachádzajú dve bytové mezonetové jednotky. Obe bytové jednotky sú rovnako prístupné z krytej pavlače.

Objekt je napojený na vodovod, kanalizáciu, plynovod, elektrickú energiu, telefón, vysokorýchlostný internet.

Byt nebol znalcovi na zameranie a obhliadku sprístupnený. Z tohto dôvodu je popis a technický stav bytu prevzatý z predloženého interného ohodnotenia banky - znalca Ing. Haviera zo dňa : 15.1.2008.

Samotný oceňovaný byt č.2  je prístupný z krytej pavlače (na ktorú je prístup cez uzatvorené schodisko zo zadnej strany objektu).  Byt je  mezonetový . Je umiestnený na treťom a štvrtom nadzemnom podlaží. K bytu patrí pivnica, ktorá sa nachádza v podzemnom podlaží objektu.

Zo vstupnej pavlače je prístupné zádverie, z ktorého je prístup do predsiene a kotolne, v ktorej je umiestnený plynový kotol na vykurovanie bytovej jednotky a elektrický zásobníkový ohrievač TÚV.

Z predsiene je vstup do hosťovskej izby, WC, kúpeľne a obytného priestoru. Vo WC sa nachádza WC misa so zabudovanou nádržkou. V kúpeľni sa nachádza hydromasážna vaňa, WC, bidet a dve umývadlá. V kúpeľni je sadrokartónový zavesený strop so zabudovanými svietidlami.

Časť obytného priestoru tvorí kuchyňa, kde sa nachádza kuchynská linka z materiálov na základe drevnej hmoty s pracovnou linkou z laminovaného materiálu. V centrálnej časti kuchyne sa nachádza sklokeramická varná platňa, nad ktorou je umiestnený digestor z medeného plechu. V kuchynskej linke je zabudované nerezové drezové umývadlo, chladnička s mrazničkou a umývačka riadu.

Nad kuchyňou je voľný priestor, stropná konštrukcia je tvorená drevenými trámami.

V obytnom priestore bytu sa nachádza jedáleň, príručná jedáleň (pri kuchyni), obývacia hala a drevené samonosné schodisko, zabezpečujúce výstup do podkrovnej časti bytu. V časti obytného priestoru je stropná konštrukcia tvorená drevenými trámami s povrchovou úpravou a kotevnými prvkami z kováčsky opracovanej ocele.

Podlaha v tomto podlaží je veľkoplošnej dlažby z polymérového umelého kameňa.  Omietky vnútorných stien sú hladké. V prevažnej časti podlažia sa nachádza sadrokartónový podhľad so zabudovanými  svietidlami. V obytnej časti priestoru sa nachádza kozub s uzavretým ohniskom. Z podlažia sú prístupné dve loggie (v severozápadnej fasáde) a dva balkóny (jeden na západnej fasáde), jeden z južnej strany je prakticky tvorený konštrukciou vstupnej pavlače. Od vstupnej pavlače je tento priestor oddelený kovanou stenou.

V celom podlaží je podlahové teplovodné kúrenie, batérie sú nerezové, pákové s ovládaním vypúšťania.

 

Na druhom (podkrovnom) podlaží bytu sa nachádza chodba s galériou (s pohľadom do kuchyne), dve izby a kúpeľňa s WC. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút s hydromasážnou jednotkou, umývadlo z fragranitu a WC misa so zabudovanou nádržkou. Všetky batérie sú nerezové, pákové.

Obe izby s orientované na juh (a juhozápad). V izbách sú strešné okná. Z jednej izby je prístup na balkón. Podlaha  v izbách je z veľkoplošnej dlažby z umelého kameňa (polymér cement so zafarbením). V časti jednej z izieb je časť podlahy z drevenej palubovky, uloženej na drevených trámoch. Vykurovanie priestorov v podkroví je zabezpečené podlahovým teplovodným kúrením. Vnútorná strana strešnej konštrukcie je z časti z dreveného obkladu na pero a drážku, z časti so sadrokartónových konštrukcií. Z galérie bytu je výhľad na hlavné námestie v centre mesta Dubnica nad Váhom.

V celom byte sú okná, vstupné dvere a balkónové dvere z plastových profilov (s izolačným zasklením). Vnútorné dvere v byte sú drevené masívne, osadené do drevených masívnych zárubní.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1