Detail nehnuteľnosti

Dražba domu - Bátka - 2. kolo

  • 159, Bátka
ID: #6004

Popis nehnuteľnosti:


Adresa: Bátka 159, okr. Rimavská Sobota

Dátum konania dražby: dňa 27.08.2019
Čas konania dražby: 11:30 hod.
Miesto konania dražby: DIXON Kongres Hotel Resort & Aqualand, Švermova 32, 974 04 Banská Bystrica, Salónik 107

Najnižšie podanie: 73 620 eur
Dražobná zábezpeka: 10 000 eur

Číslo účtu: 9326568/5200 Var. symbol: 272019

Termín prvej obhliadky: dňa 08.08.2019 o 12:30 hod.
Termín druhej obhliadky: dňa 22.08.2019 o 12:30 hod.

Cena stanovená znaleckým posudkom: 81 800 eur

Rodinný dom súp. č. 159 na parcele C KN č. 306/1 je situovaný ako samostatne stojaci dom v centrálnej časti obce Bátka, katastrálne územie Bátka, okres Rimavská Sobota. Podľa čestného prehlásenia vlastníka nehnuteľnosti bol rodinný dom daný do užívania v roku 1960. V roku 2005 bola zhotovená rekonštrukcia strešnej konštrukcie dreveného sedlového krovu, vrátane výmeny krytiny za asfaltový šindeľ a klampiarskych konštrukcií, bola zhotovená prístavby verandy. V roku 2009 bola zhotovená komplexná rekonštrukcia interiéru domu, vrátane výmeny všetkých rozvodov vody, kanalizácie, elektro, kúrenia, zhotovenie nových prípojok a výmeny otvorových konštrukcií za plastové. V roku 2012 bolo zhotovené zateplenie fasády domu kontaktným zatepľovacím systémom stomix. V roku 2001 bola k rodinnému domu zhotovená prístavba garáže na parc. č. 306/1, ktorá je inštalačne prepojená, ale tvorí samostatný konštrukčný a funkčný celok. V roku 2005 bol na pozemku parc. č. 306/1 zhotovený sklad náradia a paliva. ako samostatná stavba.

Jedná sa o dvojpodlažný dom s jedným podzemným a jedným nadzemným podlažím, pôdorysného tvaru L so sedlovou strešnou konštrukciou. Podzemné podlažie je len v časti zastavanej plochy domu. Využíva sa ako dve samostatné bytové jednotky so samostatnými vstupmi ale spoločným technickým vybavením, I. p.p. jedna bytový jednotka, I. n.p. jedna bytová jednotka. Dispzícia: I. podzemné podlažie - predsieň, izba, komora,kuchyňa, kúpeľňa s wc, sklad, kotolňa. I. nadzemné podlažie - 3 x izba, predizba, kúpeľňa s wc, kuchyňa, krytá terasa.

Základy sú  betónové. Objekt s podzemným podlažím s vodorovnou izoláciou. Zvislé nosné konštrukcie - 1. PP - z monolitického betónu; 1. NP - murované. Deliace konštrukcie tehlové. Vodorovné nosné konštrukcie betónové monolitické, prefabrikované a keramické. Schodisko - liate terazzo, betónová, keramická dlažba. Strecha, krovy - väznicové sedlové, manzardové. Krytiny strechy na krove lepenkový šindel, klampiarske konštrukcie strechy z pozinkovaného plechu. Dvere sú rámové s výplňou. Okná plastové s dvoj. s trojvrstvovým zasklením. Okenné žalúzie kovové. Podlahy - parkety, vlysy, korok, veľkoplošné parkety, keramické dlažby. Vybavenie kuchýň - plynový sporák, sporák na propán-bután, odsávač pár, drezové umývadlo oceľové smaltované, kuchynská linka z materiálov na báze dreva, umývačka riadu (zabudovaná), drezové umývadlo nerezové alebo plastové. Vybavenie kúpeľní – umývadlo, samostatná sprcha, vaňa plastová rohová alebo s vírivkou, vodovodné batérie pákové nerezové so sprchou, splachovací bez umývadla. Vykurovanie ústredné teplovodné. Kotol ústredného vykurovania turbo (Junkers, Vaillant, Leblanc…). Vnútorné rozvody vody z plastového potrubia studenej a teplej vody z centrálneho zdroja. Zdroj teplej vody zásobníkový ohrievač elektrický, plynový alebo kombinovaný s ústredným vykurovaním. Vnútorné rozvody kanalizácie - plastové a azbestocementové potrubie. Elektroinštalácia - svetelná, motorická, bleskozvod. Elektrický rozvádzač s automatickým istením. Vnútorné rozvody plynu - propán-bután.

Garáž a dielňa: základy bez podmurovky, iba základové pásy. Zvislé nosné konštrukcie murované z pálenej tehly, tehloblokov hrúbky nad 15 do 30 cm. Strecha hambálková. Krytina strechy na krove - z asfaltových privarovaných pásov, asfaltové šindle. Klampiarske konštrukcie - z pozinkovaného plechu.


Kontakt


JUDr. Stanislav Hric

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 69 600 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Nálepkovo - 1. kolo Letná 353/47, Nálepkovo

  • 266.00m2
  • 4
dražba 70 400 €

Byty - 3 izbový byt Dražba trojizbového bytu - Hlohovec - 1. kolo Michalská 13, Hlohovec

  • 74.45m2
  • 3