Detail nehnuteľnosti

Dražba domu - Cerová-Lieskové - 25% zľava

  • Cerová-Lieskové 366, Cerová
ID: #6262

Popis nehnuteľnosti:


2. kolo - zľava 25%

Predmetom dražby je rodinný dom skolaudovaný v roku 2008. Stavba nie je úplne dokončená, nie sú dokončené klampiarske konštrukcie strechy, fasáda a omietka stropu v garáži.

Predmet dražby má jedno nadzemné podlažie, jedno podkrovie a obsahuje samostatný byt, prístupný z verejnej komunikácie.

Stavba je postavená na základoch s izoláciou. Nosné steny sú murované z tvárnic Durisol hr. 380 mm. Priečky sú z rovnakého materiálu. Stropy sú keramické. Strechu tvorí hambálkový krov. Krytina je betónová škridľa Bramac. Klampiarske konštrukcie strechy nie sú dokončené, nie sú osadené žľaby a zvody. Ostatné klampiarske konštrukcie sú z hliníkového plechu. Povrchová úprava fasád nie je zhotovená, sú zhotovené iba podkladové stierky.  Okná sú z EURO profilov s izolačným dvojsklom,  doplnené sú plastovými žalúziami. Dvere sú taktiež z EURO profilov /balkónové/, vnútorné dvere sú dyhované. Podlaha v obytnej miestnosti je drevená plávajúca, ostatné podlahy sú prevážne z keramickej dlažby. Elektroinštalácia je svetelná i motorická. Vykurovanie je ústredné teplovodné oceľovými radiátormi. Zdroj tepla je plynový nástenný kotol vo WC. Rozvod vody je studenej i teplej. Teplá voda sa pripravuje v kotli UK. Vo WC je záchod s umývadlom. Vybavenie kuchyne tvorí kuchynská linka, nerezový drez, kombinovaný sporák s odsávačom pár a umývačka riadu. Vnútorné obklady sú v kuchyni a vo WC. Vodovodné batérie sú pákové. V rozvádzači sú ističe. Garážová brána je drevená otváravá.

Podkrovie :

Nosné steny sú murované z tvárnic Durisol hr. 380 mm. Priečky sú z rovnakého materiálu. Stropy drevené trámové s rovným podhľadom. Povrchová úprava fasád nie je zhotovená, sú zhotovené iba podkladové stierky.  Okno je strešné v kúpeľni.  Balkónové dvere sú z EURO profilov, doplnené sú plastovými žalúziami. Vnútorné dvere sú dyhované. Podlahy v obytných miestnostiach sú drevené plávajúce, ostatné podlahy sú z keramickej dlažby. Elektroinštalácia je svetelná. Vykurovanie je ústredné teplovodné oceľovými radiátormi. Rozvod vody je studenej i teplej. Vnútorné vybavenie kúpeľne tvorí plastová vaňa, umývadlo, splachovací záchod a bidet. Vnútorné obklady sú v kúpeľni a obklad vane. Vodovodné batérie sú pákové. V podlaží je rozvod televízny. V podlaží sú 2 balkóny.

Predmet dražby dispozičné pozostáva z:

1.NP : obývacia izba, kuchyňa, sklad pod schodami, WC,  schodisko, chodba, zádverie, závetrie a garáž.

Podkrovie : 3 izby, šatník, kúpeľňa s WC a chodba so schodiskovým priestorom.

 

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 87 750 €

Domy a vily - Rodinný dom Príprava 3. kola dražby domu - Snina Komenského 2803, Snina

  • 308.00m2
  • 4
dražba 89 800 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Biel - 1. kolo Tatranská 189/1, Biel

  • 365.00m2
  • 6
dražba 89 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Dubové - 1. kolo Dubové 123, Dubové

  • 150.00m2
  • 3