Detail nehnuteľnosti

Dražba dvojizbového bytu - Ilava - 1. kolo

  • Sihoť 177/16, Ilava
ID: #6019

Popis nehnuteľnosti:


Byt č. 20 sa nachádza na štvrtom nadzemnom podlaží, na treťom poschodí, v obytnom dome súp.č.177, v okresnom meste Ilava. Obytný dom má 4 nadzemné podlažia, prízemie a tri poschodia a jedno podzemné podlažie.  Na 1.NP (na prízemí) sú umiestnené spoločné priestory, pivničné priestory prináležiace jednotlivým bytom a jedna bytová jednotka. Na jednotlivých nadzemných podlažiach č.2 až č.4 sú umiestnené samotné bytové jednotky, na každom z týchto podlaží sú tri byty. Obytný dom, ktorý má dve sekcie, je prístupný samostatnými vstupmi z okolitého terénu z čelnej a zadnej strany obytného domu. Na jednotlivých podlažiach, v každom vchode, je umiestnených spolu 10 bytov. Obytný dom nemá výťah. Jednotlivé podlažia sú prístupné vnútorným schodiskovým priestorom tvoreným ramenami s vnútorným zrkadlom.

Bytový dom je napojený na verejný rozvod vodovodu kanalizácie, plynovodu a elektrickej energie. Vykurovanie bytov v bytovom dome, ako i príprava TÚV je zabezpečená v kotolni umiestnenej v bytovom dome. Bytový dom je v dobrom technickom stave. 

Spoločnými časťami domu sú základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodiská, povál, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie, zvislé nosné konštrukcie.

Spoločnými zariadeniami domu sa rozumejú zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu: práčovňa, sušiareň, mangeľ, 5 skladov, strojovňa, kotolňa, hromozvod, komíny, STA, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu a slúžia výlučne domu, v ktorom je prevádzaný byt umiestnený.

 

Popis bytu :

Byt č.20 je situovaný na 4.nadzemnom podlaží, na treťom poschodí ako stredový byt. Byt je umiestnený na poslednom nadzemnom podlaží obytného domu.  Má 2 izby s príslušenstvom. Dispozične postáva z nasledovných miestností: vstupná predsieň, kuchyňa, komora, kúpeľňa,  wc, izby č.1 (obývacia izba) a izby č.2 (spálňa). Z izby č.1 je prístupná loggia bytu. Loggia je orientovaná do zadnej strany obytného domu. Z kuchyne je prístupný balkón orientovaný do čelnej strany domu. Na prvom podzemnom podlaží je umiestnená pivničná miestnosť. Vstupné dvere do bytu sú protipožiarne. Vnútorné dvere v byte sú drevené hladké plné v oceľových zárubniach, do wc z kúpeľne dvere plastové zhrňovacie. Vykurovanie priestorov v byte je zabezpečené osadením oceľových panelových radiátorov s termoregulačnými hlavicami a pomernými meračmi spotreby tepla. Okná v byte vrátane dverí na loggiu sú drevené zdvojené okná a dvere so žalúziami, okno v izbe č.2 je plastové s izolačným sklom a so žalúziami. Nášľapná vrstva podlahy v izbách je tvorená povlakom pvc. V kúpeľni, wc, vo vstupnej predsieni a v kuchyni je keramická dlažba. Bytové jadro je po rekonštrukcii murované z ľahkých tvárnic. Vnútorné povrchové úpravy stien sú tvorené vápennými hladkými omietkami, v kúpeľni, wc a kuchyni prevedené čiastočné obklady stien keramickým obkladom. Byt je po modernizácii spojenej s novým bytovým jadrom, nahradená bola pôvodná kuchynská linka, nahradené boli inštalačné rozvody prináležiace bytovému jadru. Práce boli vykonané v roku 2014. Vstupná predsieň: podlaha je z keramickej dlažby. Vybavenosť je tvorená šatníkovou skriňou. Z predsiene sú prístupné zostávajúce miestnosti bytu. Obývacia izba č.1: podlaha je tvorená povlakom pvc v časti s kobercom. Obývacia izba je prístupná z predsiene. Z obývacej izby je prístupná loggia bytu, okno a dvere na loggiu drevené zdvojené so žalúziami.  Kuchyňa: podlaha je z keramickej dlažby. Časť stien v kuchyni za linkou  je opatrená keramickým obkladom. V kuchyni je umiestená kuchynská linka z materiálov na základe drevnej hmoty. Súčasťou linky je plynový šporák s elektrickou trúbou bez digestora,  drezové umývadlo nerezové s pákovou batériou. Okno v kuchyni je drevené zdvojené so žalúziou. Z kuchyne je prístupná komora bytu a kúpeľňa s wc. Podlaha v komore tvorená povlakom pvc. Kúpeľňa: podlaha je z keramickej dlažby, keramický obklad stien na výšku 2,20m vrátane obkladu sprchovacieho kúta. Vybavenosť je tvorená keramickým umývadlom s nerezovou pákovou batériou a sprchovacím kútom s nerezovou pákovou batériou so sprchou. Z kúpene je prístupné wc plastovými zhrňovacími dverami. Wc: podlaha je z keramickej dlažby, keramický obklad stien na výšku 2,00m. Vybavenosť je tvorená WC so spodnou nádržkou typu kombi. Izba č.2, spálňa: podlaha je tvorená povlakom pvc, okno po výmene plastové s izolačným sklom so žalúziami. Z izby je prístupný balkón bytu. Byt je napojený na rozvody inžiniersky siete bytového domu prípojkami vody, kanalizácie, plynu a elektriky.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 62 370 €

Byty - 3 izbový byt Dražba trojizbového bytu v Beckove - pripravujeme 2.kolo - ZĽAVA Beckov 204, Beckov

  • 78.36m2
  • 3