Detail nehnuteľnosti

Upustené - Dražba dvojizbového bytu - Myjava - 1. kolo

  • Bradáčova 257/23, Myjava
ID: #6146

Popis nehnuteľnosti:


Dražba 26.01.2021 upustená. Dražba sa uskutoční v jarných mesiacoch.

Predmet dražby sa  nachádza  na 3. nadzemnom podlaží obytného murovaného domu so sedlovou strechou. V dome sú 3  nadzemné  podlažia. V suteréne  je domová vybavenosť a pivnice. Na nadzemných podlažiach sú iba byty. Byt č. 12  pozostáva z 2 obytných miestností, príslušenstva  a pivnice v suteréne. Príslušenstvom je  predsieň, WC, kúpeľňa a kuchyňa. Súčasťou bytu je jeho vnútorné vybavenie: kuchynská linka, plynový sporák s elektrickou rú- rou, vaňa, umývadlo, WC, rozvod vody, plynu, ÚK,  kanalizácie a elektroinštalácie .

S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a zariadení domu. Spoločnými časťami domu sú základy domu, strecha, obvodový plášť, chodby, schodiská, vchodové priestory, vodorovné a izolačné konštrukcie, zvislé nosné konštrukcie, izolačné konštrukcie.

Spoločnými zariadeniami sú: práčovňa, sušiareň, kočíkáreň, hromozvody, rozvod TV, vodovodné, kanalizačné, plynové, elektrické, telefónne prípojky, vrátane spoločných  rozvodov a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu a slúžia výlučne domu, v ktorom je ohodnocovaný byt umiestnený.

Popis spoločných častí a zariadení obytného domu: Obytný dom je založený na základových železobetónových pásoch s izoláciou proti zemnej vlhkosti, obvodový plášť je murovaný z pálenej tehly  hr. 45 cm, stropy sú železobetónové, schody betónové s povrchom z terazza dlažby, strecha sedlová s krytinou betónovou dvojrážkovou "Bramac".  Klampiarske  konštrukcie sú z pozinkovaného plechu úplné, úprava vonkajších povrchov z brizolitovej omietky, vnútorné omietky sú vápenné hladké, dvere hladké, vstupné plastové,  okná  zdvojené plastové. Povrchy podláh z terazzo dlažby,  elektroinštalácia  je svetelná a motorická, bleskozvod, rozvod vody z pozinkovaných rúr, vnútorná kanalizácia z PVC rúr  do zvislého zvodu z liatinových rúr, rozvod zemného plynu. V dome je rozvod káblovej televízie  a telefónu.

Popis vybavenia bytu:

Povrchovú úpravu stien tvoria vápenné hladké omietky, vnútorné keramické obklady sú v kúpeľni a kuchyni, dvere hladké. Povrchy podláh v izbách sú z vlysov ostatné  sú  z keramickej dlažby. Vykurovanie  je plynovými kachľami (4 ks). Elektroinštalácia je svetelná s automatickým istením v byte. Vnútorný rozvod vody je z plastových rúr, kanalizácia je z kúpeľne, WC a kuchyne do zvislého zvodu v bytovom jadre, ktorý je z  liatinových  rúr, rozvod  zemného plynu je z oceľových rúr, ohrev TÚV je plynovým zásobníkovým ohrievačom. Vybavením kuchyne je kuchynská linka s drezovým smaltovaným umývadlom, páková batéria, plynový sporák s elektrickou rúrou. Vybavením kúpeľne je smaltovaná vaňa  a umývadlo. Záchod je splachovací s WC misou "combi". Bytové jadro je pôvodné murované. Ostatné vybavenie tvorí  domáci telefón, odsávač pár a rozvod TV signálu.

Technický stav bytu je dobrý.  V r. 2008 boli okná v byte nahradené plastovými. Boli vymenené  vnútorné omietky, keramické obklady, dvere, dlažby, elektroinštalácia, vnútorný rozvod vody, kanalizácie, zdroj TÚV,  vybavenie kuchyne, vnútorné vybavenie, záchod a odsávač pár.

V roku 2012 boli okná na spoločných priestoroch a vstupné dvere  nahradené plastovými a dom bol zateplený. V roku 2001 bola vymenená strešná krytina, latovanie krovu a klampiarske konštrukcie strechy. Výmera bytu vrátane pivnice je 58,57 m2, z toho pivnica má 2,52 m2.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 50 310 €

Domy a vily - Rodinný dom Príprava 3. kola dražby domu - Hliník nad Hronom Námestie SNP 117, Hliník nad Hronom

  • 386.00m2
  • 2
dražba 50 000 €

Komerčné objekty - výroba Príprava 4. kola dražby ohybárne (haly, sklady, kancelárie) - Košice, Šaca Bočiarska, Košice-Šaca

  • 4658.00m2
dražba 43 800 €

Byty - 1 izbový byt Upustené - Dražba jednoizbového bytu - Myjava - 1. kolo M. Marečka 972/8, Myjava

  • 48.20m2
  • 1