Detail nehnuteľnosti

Dražba Dvojizbového bytu v Trnave - UPUSTENÉ!!!

  • Teodora Tekela 6480/7, Trnava
ID: #5931

Popis nehnuteľnosti:


DRAŽBA BOLA UPUSTENÁ!!!!

Byt č.2 sa nachádza na prvom poschodí  /II.NP/ v bytovom dome s.č. 6480 na ulici Teodora Tekela v Trnave. Bytový dom bol  podľa predloženého potvrdenia daný do užívania v roku 1979 a zateplený v roku 2014. Bytový dom má 13 nadzemných podlaží. Na I.NP sa nachádza vstup do bytového domu, spoločné zariadenia bytového domu a pivnice patriace k jednotlivým bytom. Dom je postavený na betónovom základe. Obvodová konštrukcia je vyhotovená z plošných panelových dielcov so zateplením. Zastrešenie domu je riešené plochou strechou. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu. V bytovom dome sa nachádza jeden osobný výťah a jeden nákladný výťah . Na podlaží sa nachádzajú 4 byty. Celkovo bytov vo vchode – 48. Vstupné dvere do domu sú nové na báze plastov, okná v spoločných častiach sú plastové. Vykurovanie aj ohrev TÚV je z centrálnej kotolne, ktorá je umiestnená mimo domu. Dom je napojený na všetky verejné inžinierske siete a to konkrétne : voda, kanalizácia, plyn, elektro.

Spoločnými časťami domu sa rozumejú časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, chodby,  schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.

Spoločnými zariadeniami domu sa rozumejú zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočikárne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.

Technický popis bytu :

Oceňovaný byt č.2 je dvojizbový s kuchynským kútom po kompletnej rekonštrukcii Je umiestnený na II.NP (1.poschodí) bytového domu. Byt pozostáva z nasledovných miestností : chodba,  malá pracovňa, izba, izba prepojená s kuchynským kútom a kúpeľňa s WC. Príslušenstvo bytu tvorí pivnica, ktorá nebola na zameranie sprístupnená. Podlahy sú vyhotovené nasledovne : v kúpeľni s WC –  keramická dlažba, v ostatných miestnostiach – laminátová plávajúca podlaha. S izby prepojenej s kuchynským kútom je prístupný balkón o rozmeroch 3,525x0,81m. V kuchynskom kúte sa nachádza nová štandardná kuchynská linka s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, plynový sporák s rúrou a digestorom. Umývačka riadu je vsunutá pod pracovnou doskou. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka. Bytové jadro je murované. V kúpeľni s WC sa nachádza samostatný murovaný sprchovací kút , keramické umývadlo zabudované so skrinkou a WC so spodnou nádržkou. Vodovodné batérie sú nerezové pákové. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo sprchového kúta a WC. Okná sú v celom byte nové plastové so žalúziami, dvere hladké plné, do pracovne zasúvacie, do kúpeľne s WC zhrňovacie. Vnútorné úpravy povrchov – vápenné omietky hladké.  Radiátory sú panelové s meračmi tepla. Byt bol v deň obhliadky v dobrom technickom stave, s bežne vykonávanou údržbou. Vykurovanie bytu aj ohrev TÚV je z centrálneho zdroja z kotolne , ktorá je umiestnená mimo domu.

 

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 72 900 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - rodinný dom s pozemkom v Komárne Zlievarenská 2287/26, Komárno

  • 299.29m2