Detail nehnuteľnosti

Dražba dvojizbového bytu 61 m2 - Žilina - 3. kolo

  • Segnerova, Žilina
ID: #6327

Popis nehnuteľnosti:


3.kolo dražby s novou cenou - 25% zľava z ceny stanovenej znalcom (116.000,- EUR)  - nová cena: 87.000,- EUR

Predmetom dražby je byt č.12, ktorý sa nachádza na šiestom poschodí  /6.NP/ v bytovom dome súp.č. 3397 na Segnerovej ulici v Žiline v časti sídliska  Hájik.  Byt je umiestnený vo vchode č.7 v krajnej sekcii domu na poslednom podkrovnom podlaží. Bytový dom bol postavený v roku 2005.

Bytový dom je podpivničený a má 6 nadzemných podlaží. Vo vchode sa nachádza jeden osobný výťah. Výťah stojí na medziposchodiach. Vstup do bytového domu je priamo z miestnej prístupovej komunikácie - Segnerovej ulice. Vstupné dvere do domu sú na báze plastov  otvárané elektronickým vrátnikom pomocou telefónnych aparátov, ktoré sú umiestnené v jednotlivých bytoch . V suteréne domu sa nachádzajú spoločné zariadenia domu a  pivnice patriace k bytom .

Dom je postavený na betónových základoch. Obvodové murivo je vyhotovené z  plošných panelových dielcov so zateplením. Vo vchode je jeden osobný výťah, ktorý premáva aj do suterénu. Zastrešenie domu je riešené krovom. Klampiarske konštrukcie sú nové vyhotovené z pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky sú na báze umelých látok.

Dom je napojený na všetky verejné inžinierske siete a to konkrétne : voda, kanalizácia, plyn, elektro.

Popis spoločných častí a spoločných zariadení domu:

Spoločné časti domu: základy domu, strecha, obvodové múry, chodby, vchody, schodiská, priečelia, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.

Spoločné zariadenia domu: výťah, bleskozvod, vodovodné, kanalizačné, elektrické, plynové, teplonosné a telefónne prípojky, suterénne miestnosti, STA.

Technický popis bytu:

Byt č.12 je dvojizbový v pôvodnom stave z obdobia výstavby so štandardným vybavením.

Dispozične pozostáva z nasledovných miestností: chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa prepojená z obývacou izbou, izba, šatník.  Príslušenstvo tvorí pivnica umiestnená v suteréne domu o rozmeroch: 1,495x1,0m.

Podlahy: v kuchyni, v kúpeľni s WC - keramická dlažba, v ostatných miestnostiach - plávajúca podlaha. Z kuchyne je možný vstup na balkón. Okná sú v byte plastové so žalúziami + strešné okná drevené, dvere rámové s výplňou.

V kuchyni sa nachádza rohová kuchynská linka s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, sporák plynový s elektrickou rúrou a digestorom. Pod pracovnou doskou je vsunutá práčka. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka.

Bytové jadro je nové murované.

V kúpeľni s WC sa nachádza  rohová akrylátová vaňa, keramické umývadlo a WC so spodnou nádržkou. Keramický obklad je vybudovaný dookola celej kúpeľne aj okolo WC, na vani plastový panel. Vodovodné batérie sú nerezové pákové.

Radiátory v byte sú panelové s meračmi tepla. Vnútorné úpravy povrchov – vápenné omietky hladké + farebná maľba .

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.

 


Benefity


Pekný výhľad
Tiché prostredie

Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 85 500 €

Domy a vily - Rodinný dom Príprava 4. kola dražby domu - Snina Komenského 2803, Snina

  • 308.00m2
  • 4
dražba 90 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Príprava 5. kola dražby domu - Lučenec Ladislava Novomeského 26, Lučenec

  • 302.00m2
  • 7