Detail nehnuteľnosti

Upustené - Dražba jednoizbového bytu - Myjava - 1. kolo

  • M. Marečka 972/8, Myjava
ID: #6147
dražba 43 800 €
Upustené - Dražba jednoizbového bytu - Myjava - 1. kolo

Popis nehnuteľnosti:


Dražba 26.01.2021 upustená. Dražba sa uskutoční v jarných mesiacoch.

Predmet dražby sa nachádza  v  prízemí v obytnom  panelovom dome s plochou strechou a 7- mi nadzemnými podlažiami. Bytový dom je podpivničený. V suteréne je domová vybavenosť a pivnice. Na nadzemných podlažiach  sú byty.  Dispozične byt pozostáva  z  kuchyne, kúpeľne, WC, chodby,  izby, loggie a pivnice suteréne.

S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí, spoločných zariadení domu a príslušenstva.

Spoločnými časťami domu sú základy, strecha, chodby, obvodový plášť, vchody, schodištia, vodorovné a zvislé nosné konštrukcie a izolačné konštrukcie.

Spoločnými zariadeniami sú práčovne, sušiarne, kočíkárne, výťahy, STA, bleskozvod, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, plynové a telefónne  prípojky  a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu a slúžia výlučne tomuto domu.

Spoločné časti a zariadenia domu - popis:

Dom je založený na základových pásoch, zvislé nosné konštrukcie sú  z celostenových betónových panelov, obvodový plášť je z pórobetónových panelov zateplených 10 cm polystyrénom, železobetónové stropné panely, schody s povrchom  z terazza, strecha plochá dvojplášťová, zateplená, krytina z fólie "Fatrafól". Vnútorné omietky hladké vápenné, vonkajšie na báze umelých látok, dvere hladké, vstupné plastové okná plastové, povrchy podláh z terazza dlažby. Rozvody ÚK z  oceľových rúr,  elektroinštalácia  svetelná a motorická, bleskozvod, vnútorný vodovod z pozinkovaných rúr, vnútorná zvislá kanalizácia z  azbestocementových rúr, ležaté rozvody z kameninových rúr, rozvod zemného plynu,  telefónu, požiarne hydranty a  rozvod káblovej televízie.

Vybavenie bytu: Vnútorná úprava povrchov z vápenných hladkých omietok, vnútorné keramické obklady sú  v kúpeľni a WC , dvere  hladké, vstupné bezpečnostné, povrchy podláh obytných  miestností sú plávajúce, dlažby  ostatných miestností sú z keramickej dlažby, vykurovanie ústredné, radiátory panelové. Elektroinštalácia svetelná  s poistkovými    automatmi, rozvod  vody z plastových rúr, vnútorná kanalizácia z PVC  rúr,  rozvod zemného plynu.  Ohrev teplej vody centrálny z  mestskej kotolne, vybavením kuchyne je plynový sporák  s elektrickou rúrou,  umývačka riadu, kuchynská linka  na báze dreva s  nerezovým  drezovým umývadlom.  V  kúpeľni je sprcha, umývadlo, záchod  splachovací so zabudovanou nádržkou v stene,  bytové jadro je murované . Ostatné: odsávač  pár v kuchyni, vstavaná skriňa, domáci telefón,  rozvod káblovej televízie v lištách.

V r. 2012 bol byt po kúpe opravený a modernizovaný. Boli vymenené vnútorné keramické obklady, dvere ,  podlahy a dlažby , elektroinštalácia v kuchyni, kúpeľni  a WC, rozvod  vody, kanalizácie, vnútorné vybavenie záchod,  bytové jadro , odsávač  , domáci telefón a vstavaná skriňa.

V r. 2009 bol bytový dom zateplený, bola vymenená strešná krytina, okná na spoločných priestoroch a vstupné dvere boli nahradené plastovými.

Taktiež  boli na bytovom dome nahradené okná i vstupné dvere plastovými,  strecha bola izolovaná povlakovou krytinou  "Fatrafól", boli vymenené klampiarske konštrukcie strechy, domáce telefóny a  dom  bol zateplený 10 cm polystyrénom. Podlahová plocha bytu vrátane pivnice je spolu 48,20 m2, pivnica má plochu o výmere 1,78 m2.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 40 050 €

Domy a vily - Rodinný dom Príprava 3. kola dražby poldomu - Hriňová Hriňová

  • 209.00m2
  • 5
dražba 42 330 €
dražba 42 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu - Zlaté Moravce - pripravujeme Dobšinského 1537/13, Zlaté Moravce

  • 338.20m2
  • 6
dražba 48 400 €

Byty - 2 izbový byt Upustené - Dražba dvojizbového bytu - Myjava - 1. kolo Bradáčova 257/23, Myjava

  • 58.57m2
  • 2