Detail nehnuteľnosti

Dražba jednoizbového bytu - Trnava - 1. kolo

  • Ludvika van Beethovena 5851/11, Trnava
ID: #6079

Popis nehnuteľnosti:


Byt č.2 sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží bytového domu s.č.5851 – ulica Beethovenova 11 na pozemkovej parcele č.1635/26 v kat. území Trnava mesta Trnavy na mestskom obytnom sídlisku „Prednádražie II“.

Bytový dom s.č.5851 má štyri nadzemné podlažia (prízemie a tri poschodia) a jedno podzemné podlažie (polozapustený suterén),v ktorom sa nachádzajú spoločné priestory bytového domu a pivnice prislúchajúce k jednotlivým bytom. Bytový dom s.č.5851 začal byť užívaný v roku 1975,t.j.vek - 43 rokov. Bytový dom bol zateplený polystyrénom hr.10cm spolu s novými vonkajšími úpravami fasád, pôvodné vstupné dvere a okná v spoločných priestoroch domu boli vymenené za plastové, urobená bola nová strešná krytina plochej strechy.

Jedná sa o panelový objekt so štyrmi samostatnými vchodmi. Schodiská sú žel.betónové prefabrikované s povrchovou úpravou s dosák z liateho terazza, vonkajšia povrchová úprava fasád je z ušľachtilých silikátových omietok, vstupné dvere i okná v spoločných priestoroch domu sú plastové, na dome je inštalovaný bleskozvod. Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete - elektrinu, vodu, kanalizáciu, plyn, diaľkový rozvod ÚK a TÚV, telefón, má rozvod spoločnej televíznej a rozhlasovej antény, domáceho telefónu i internetu. Každý byt má ústredné vykurovanie a teplú vodu z výmenníkovej stanice.

V suteréne domu sa nachádzajú pivničné priestory vo výlučnom užívaní jednotlivých vlastníkov bytov a spoločné nebytové priestory bytového domu - vstupné priestory, chodby pri pivniciach, miestnosť pre merače, dve miestnosti s výlevkami a dve WC.

K bytu č.2 prislúcha podiel na spoločných častiach, zariadeniach, priestoroch a na príslušenstve bytového domu s.č.5851 v celkovej výške 394/31165.

Spoločnými časťami domu sú : základy domu, strecha, chodby, nosný konštrukčný systém, priečelie, vchody, schodiská, vodorovné nosné, izolačné a zvislé konštrukcie.

Spoločnými zariadeniami domu sú : bleskozvod, vodovodné, kanalizačné, plynové, telefónne prípojky a STA.

Spoločnými nebytovými priestormi domu sú : vstupné priestory, priestory schodísk, vstupné zádveria, miestnosť pre merače, dve miestnosti s výlevkami, dvojo WC a chodby pri pivniciach.

Byt č.2 obsahuje nasledovné miestnosti a priestory :

jednu izbu, kuchyňu, kúpeľňu s WC a vstupné zádverie.

K bytu č.2 prislúcha v suteréne bytového domu i pivnica č.2, ktorá je vo výlučnom užívaní vlastníčky bytu č.2.

Byt č.2 bol v rokoch 2009 až 2010 jeho súčasnou vlastníčkou kompletne rekonštruovaný. Urobené boli vnútorné úpravy povrchov stien, keramické obklady, nové nášľapné vrstvy podláh, osadené nové okná i dvere. Do kuchyne bola daná nová kuchynská linka so spotrebičmi, nové vybavenie kúpeľne s WC, osadené boli nové radiátory, v izbe a vo vstupnom zádverí boli urobené vstavané skrine.

Dvere masívne dyhované, do kuchyne zasúvacie, vstupné bezpenostné, okná plastové s izolačnými dvojsklami, s vnútornými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, podlaha v izbe z veľkoplošných parkiet, podlahy ostatných miestností z keramických dlažieb. Vykurovanie ústredné z výmenníkovej stanice, radiátory panelové typu KORAD s termohlavicami a meračmi tepla, elektroinštalácia svetelná i motorická-ističe, rozvod studenej i teplej vody, zdroj teplej vody–výmenník TÚV vo výmenníkovej stanici. V kúpeľni sprchovací kút a 1ks umývadla,1ks splachovacieho WC typu COMBI, kuchynská linka na báze dreva dĺžky 3,65m s nerezovým drezom, zabudovanou el. keramicku platňou a el. rúrou. Vodovodné výtokové batérie – 2ks páková nerezová a 1x páková so sprchou, vnútorný keramický obklad v kúpeľni+WC pod strop a dvoch stien pri linke v kuchyni, v izbe a v zádverí po 1ks dvojdielnych vstavaných skríň typu ROLLDOR. Vnútorné úpravy povrchov stien vápenné MVR stierky, bytové jadro betónové prefabrikované typu Omnia-Bauring.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 69 600 €

Domy a vily - Rodinný dom Príprava 2. kola dražby domu - Nálepkovo Letná 353/47, Nálepkovo

  • 266.00m2
  • 4
dražba 70 000 €

Byty - 3 izbový byt Dražba trojizbového bytu - Hlohovec - 3. kolo Koperníkova 1367/1, Hlohovec

  • 73.64m2
  • 3

Pripojené súbory