Detail nehnuteľnosti

Dražba luxusného domu - Šamorín - 1. kolo

  • Vodárenská 1773/40, Šamorín
ID: #6108
dražba 821 000 €
Dražba luxusného domu - Šamorín - 1. kolo

Popis nehnuteľnosti:


Luxusná vila s bazénom a mimoriadne veľkým pozemkom v dražbe - 1. kolo

Rodinný dom s.č. 1773 s bazénom s.č. 2377

Rodinný dom s.č. 1773 je postavený na Vodárenskej ulici v meste Šamorín.  Dom je podpivničený s jedným nadzemným podlažím a obytným podkrovím. Do užívania bol daný v roku 2001.

Dom je napojený na verejný rozvod vody, elektro, kanalizáciu, plyn.

Dom je veľkoryso riešený s nadštandardným vybavením.

I.PP

Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : 001 posilňovňa, 002 šatník, 003 spoločenská miestnosť, 004- technická miestnosť, 005+006 - sklad (v deň znaleckého zamerania tvorili tieto dve miestnosti jeden priestor), 007 sklad, 008 chodba so schodiskom, 009 sauna, 010 WC, 011 chodba. K podzemnému podlažiu patria ešte miestnosti - spojovacia chodba so schodiskom k bazénu, miestnosť, kde je umiestnená technologická časť bazéna. Podlažie bolo v deň znaleckého zamernaia zavlhnuté, v časti opadaná omietka, podľa údajov vlastníčky bolo podlažie v minulosti vytopené.

Z posilňovne je prístupné WC (010). Tu sa nachádza WC so spodnou nádržkou a keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou. Keramický obklad je vyhotovený na stene za WC a umývadlom.

V miestnosti 009 sa nachádza sauna a samostatný sprchovací kút s vodovodnou batériou pákovou so sprchou. Keramický obklad je vyhotovený dookola sprchového kúta.

V spoločenskej miestnosti 003 je umiestnený krb na pevné palivo s uzatvoreným ohniskom a nerezový drez s vodovodnou batériou nerezovou pákovou.

V spojených skladových priestoroch ( 005+006 ) bola v deň obhliadky osadená kuchynská linka dĺžky 2,60 s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, plynový sporák s elektrickou rúrou. Keramický obklad je vyhotovený za kuchynskou linkou a sporákom.

V miestnosti šatník sú umiestnené dve roldorové šatníkové skrine.

Vnútorné omietky - vápenné hladké. Elektroinštalácia - svetelná aj motorická.

Dvere rámové s výplňou, okná drevené eurookná s izolačným dvojsklom. Vykurovanie podlažia je podlahové teplovodné.

Priestor bazéna je prevádzkovo prepojený so suterénom rodinného domu spojovacou chodbou z posilňovne. Zo spojovacej chodby je prístupná technická miestnosť , kde je umiestnená technológia pre bazén (filtrácia, úpravňa vody, regulácia solárneho ohrevu s výmenníkom). Samotný bazén so zázemím je na úrovni prízemia.

I.NP

Vstup do domu je z prednej strany domu cez vonkajšie schodisko.

Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : 110 vstupná chodba, 108 WC, 109 kúpeľňa, 107 izba, 101 pracovňa, 106 chodba so schodiskom, 105 obývacia izba, 104 kuchyňa, 103 komora, 102 technická miestnosť. Podlahy sú v celom podlaží z lešteného kameňa ( kombinácia mramor žula). Vykurovanie podlahové teplovodné. Dvere rámové s výplňou, okná Eurookná s izolačným dvojsklom.  Omietky sú šľachtené hrubozrnné.

Vo WC sa nachádza WC so spodnou nádržkou + keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou. Vo WC je vyhotovený mramorový obklad dookola celého WC.

V kuchyni sa nachádza nadštandardná kuchynská linka s dreva  dĺžky 7,05m so zabudovanou sklokeramickou varnou doskou, teplovzdušnou rúrou. mikrovlnnou rúrou, zabudovanou chladničkou s mrazničkou, nerezovým  drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, zabudovaná je umývačka riadu, digestor. Obklad stien za kuchynskou linkou je z mramoru.

V obývacej izbe je umiestnený krb na pevné palivo s otvoreným ohniskom.

V kúpeľni sa nachádza samostatný sprchovací kút s vodovodnou batériou nerezovou pákovou so sprchou, keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou a WC so spodnou nádržkou. Obklad stien je z mramoru. Na poschodí sú umiestnené dve klimatizačné jednotky , ktoré v zime vyhrievajú priestory a v lete chladia.

Na podlaží je vyhotovené zabezpečenie okien aj dverí. V technickej miestnosti sú umiestnené poistkové automaty a internet.

Do tohto podlažia patrí aj dvojgaráž, ktorá je samostatne prístupná z vonkajšej strany domu. V garáži sa nachádza nerezový drez  s vodovodnou batériou klasickou len na studenú vodu. Keramický obklad je vyhotovený za drezom aj v časti zadnej strany. V garáži je elektroinštalácia - svetelná, vnútorné omietky - vápenné hladké, garážové vráta 2x  na diaľkové ovládanie. Vstup do garáže je možný aj z bočnej strany a zadnej strany. Okná drevené eurookná, dvere rámové s výplňou. Podlaha - keramická dlažba. Na úrovni tohto podlažia je aj bazén. Pri bazéne je umiestnené samostatné WC so spodnou nádržkou a samostatný sprchovací kút s vodovodnou batériou nerezovou pákovou so sprchou. keramický obklad je vyhotovený dookola celého sprchového kúta. Vo WC je vyhotovený keramický obklad na výšku 1,30m radiátor - rebrinový. V miestnosti , kde je umiestnený bazén sa nachádza aj keramické umývadlo zabudované so skrinkou s vodovodnou batériou nerezovou pákovou. V priestore bazéna je umiestnený aj odvlhčovač vzduchu. Bazén má vyhotovené aj prekrytie plachtou. V časti bazéna nie je vyhotovený strop, je tu viditeľná konštrukcia dreveného krovu.

II.NP - podkrovie

Vstup do podkrovia je po betónovom schodisku z chodby I.NP. Schody sú z povrchom z lešteného kameňa. Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : chodba so schodiskom, izba 202, izba 201, izba 207, šatník 205, kúpeľňa s WC 204, a kúpeľňa s WC 208. Podlahy sú vyhotovené z lešteného kameňa.

V kúpeľni 204 sa nachádza - WC so spodnou nádržkou, bidet, 2x keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, rohová akrylátová vaňa s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, samostatný sprchovací kút s vodovodnou batériou nerezovou pákovou so sprchou. Obklad stien je vyhotovený na báze lešteného mramoru.

V kúpeľni 208 sa nachádza - WC so spodnou nádržkou, bidet, 2x keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, rohová akrylátová vaňa s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, samostatný sprchovací kút s vodovodnou batériou nerezovou pákovou so sprchou. Obklad stien je vyhotovený na báze lešteného mramoru.

Vnútorné omietky šľachtené, dvere rámové s výplňou, vykurovanie - podlahové teplovodné, okná drevené eurookná + žalúzie.

Na balkóne 213 sú umiestnené v strope sklápacie schody pre prístup na povalový priestor. V chodbe je viditeľné zatečenie stropu.

Bazén

Stavba , v ktorej je umiestnený bazén (betónový s fóliou) je postavený na pozemku KN p.č. 1655/32. Bazén je prevádzkovo prepojený so stavbou rodinného domu betónovým schodiskom, ktoré vedie zo suterénu domu ( schodisko je evidované na p.č. 1655/31). Z dôvodu prepojenia stavby s rodinným domom je stavba bazéna zlúčená so stavbou rodinného domu. Schodisko zo suterénu vedúce k bazénu je betónové s povrchom z keramickej dlažby. Stavba , kde je umiestnený bazén, bola realizovaná ako prístavba k rodinnému domu v roku 2001. Je postavená na betónových základoch s obvodovým murivom z tehál. Prestrešenie je riešené väzníkovým krovom (drevené lepené väzníky sú opatrené náterom) s krytinou betónovou. Klampiarske konštrukcie - medený plech. Okná drevené eurookná. Podlaha - dlažba. V objekte sa nachádza WC so spodnou nádržkou s vyhotoveným keramickým obkladom na výšku viac ako 1,0m, samostatný sprchovací kút s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, obložený keramickým obkladom. keramické umývadlo zabudované so skrinkou s vodovodnou batériou pákovou( keramický obklad vyhotovený za umývadlom). Vykurovanie je oceľovými radiátormi. Vnútorné omietky sú vápenné hladké, dvere do WC  hladké plné.

Prístrešok 1

Prístrešok 1 bol vybudovaný v roku 2001. Nosná konštrukcia je vyhotovená v prevažujúcej časti z drevených stĺpov ( zadná strana murovaná). Pod prístreškom sa nachádza murovaná časť , kde je umiestnené WC so spodnou nádržkou a  malá časť kuchynskej linky z nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou. Pod prístreškom sa nachádza aj vonkajší krb. Zastrešenie je riešené krovom s krytinou betónovou. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu. Vyhotovený je aj bleskozvod. Podlaha . betónová dlažba. Vyhotovený je rozvod vody a kanalizácie, elektroinštalácia – svetelná

Prístrešok 2

Prístrešok 2 - bol vybudovaný v roku 2005. Nosná konštrukcia je tvorená drevenými stĺpikmi. Prestrešenie je riešené krovom s krytinou asfaltový šindel. Podlaha - betónová. Pod prístreškom sa nachádza malý drvený klad z jednostranne obitých dosiek - dvere hladké plné, okno jednoduché.

Prístrešok 3 - vstup do domu

Vstup do domu v smere od miestnej prístupovej komunikácie  je prestrešený a jeho súčasťou je aj časť , kde je umiestnená smetná nádoba. Prestrešenie je krovom s krytinou betónovou. Vstupná brána z oceľových profilov, podlaha - betónová dlažba

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Benefity


Luxusný
Tiché prostredie
Bazén
Krb
Posilňovňa
Sauna

Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1