Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Bučany - upustené

  • Bučany 103, Bučany
ID: #6196

Popis nehnuteľnosti:


Dražba UPUSTENÁ

 

Rodinný dom č.103 na parc. č. 1090                                                                                                                                                               

Predmet dražby je samostatne stojaci, murovaný, s jedným nadzemným podlažím,  nepodpivničený, napojený na elektrickú, plynovú, vodovodnú a kanalizačnú sieť obce, vykurovaný je plynovými  kachľami.

Dispozične pozostáva zo vstupnej miestnosti, skladu, podbránia, kúpeľňa s wc, kuchyňa a dve izby.

Základy  sú betónové s vodorovnou  izoláciou, murivo murované z miešaného  hr. 45 cm zateplené 8 cm polystyrénom,  deliace konštrukcie  tehlové, vnútorné omietky  vápenné hladké. Stropy trámčekové s podhľadom, krov  stanový, krytina  strechy betónová dvojdrážková "KM BETA",  klampiarske konštrukcie  z pozinkovaného plechu úplné, klampiarske konštrukcie ostatné z hliníkového plechu. Fasádne omietky  nad 2/3 omietanej plochy steny na báze  umelých látok z 3 strán,  z 1 strany obklady kamenné. Dvere rámové, okná  zdvojené plastové , hliníkové žalúzie,  podlahy obytných miestností,  dlažby ostatných miestností z   keramickej dlažby.  Elektroinštalácia  svetelná a motorická ,  televízny rozvod, rozvod vody z plastového  potrubia teplej a studenej,  rozvod zemného plynu, vráta drevené rámové,  kanalizácia z plastového potrubia do  verejnej siete. Zdrojom TÚV je elektrický bojler, vybavením  kuchyne je kuchynský sporák plynový sporák s elektrickou rúrou  odsávač pár, drezové umývadlo nerezové , kuchynská linka na báze dreva. Vnútorným vybavením je vaňa  plastová  a  umývadlo,  vodovodné batérie sú 2 ks páková nerezová  a 1 ks páková nerezová so sprchou,  záchod splachovací  v kúpeľni   . Vnútorné obklady sú kúpeľne, vane, WC a kuchyne,  elektrický rozvádzač  je   s automatickým istením.

Dom bol daný do užívania v r. 1920. V r. 2012  bol vymenený krov s krytinou a s  klampiarskymi konštrukciami. V r. 2010 boli vymenené vnútorné omietky a elektroinštalácia, dom bol zateplený, boli vymenené dvere, okná,  žalúzie,  podlahy a  dlažby, rozvod vody, rozvod zemného plynu, vráta,  kanalizácia,  zdroj TÚV a vykurovania,  vybavenie kuchyne , vnútorné vybavenie,  vodovodné batérie,  záchod, vnútorné obklady  a elektrický rozvádzač .

Rodinný dom č.103 na parc. č. 1092                                                                                                                                                                   

je samostatne stojaci, murovaný , s jedným nadzemným podlažím,  nepodpivničený, napojený na elektrickú sieť obce,

Pozostáva z 2 izieb a chodby.

Prízemie: Základy  sú betónové bez  vodorovnej izolácie,  murivo murované z pálenej tehly  hr. 45cm, deliace konštrukcie tehlové, vnútorné omietky  vápenné hladké, stropy trámčekové s podhľadom, krov hambálkový, krytina  strechy pálených bobroviek,  klampiarske konštrukcie  z pozinkovaného plechu žľaby a zvody. Fasádne omietky  nad 2/3 omietanej plochy steny vápenné  z troch strán. Dvere drevené rámové, okná  dvojité rámové,   podlahy obytných miestností doskové, dlažby ostatných miestností  z linolea.  Elektroinštalácia  svetelná, elektrický rozvádzač  je  s  poistkami. Technický stav je zhoršený

Garáž

 je  prízemná stavba, pozostáva z jednej miestnosti. Je  vymurovaná na základových pásoch, hr. muriva 25 cm z pórobetónových kvádrov. Stropy - podbitie krovu,  krov pultový, krytina  je plechová pozinkovaná  Vonkajšie  i vnútorné omietky nie  sú vyhotovené, jednoduché okno. Podlahy hrubé  betónové , svetelná  elektroinštalácia,  plechové  otváravé vráta.

Hospodárske zázemie rodinného domu na parc. 1091

 je  prízemné s podkrovím.

 Prízemie vymurované na základových pásoch  hr. muriva 38 cm z   tvárnic z porfixu,  stropy sú železobetónové monolitické,  krov pultový, krytina  je betónová  dvojdrážková "KM Beta", klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Vnútorné omietky sú hladké vápenné, dýhované  dvere, okná zdvojené plastové, podlahy  s povrchom z keramickej dlažby, rozvod studenej a teplej vody,  elektroinštalácia svetelná a motorická.  kanalizácia z kúpeľne a WC do verejnej siete, vykurovanie  krbovými kachľami s výmenníkom tepla. Vnútorným vybavením je elektrický bojler, vaňa s batériou s umývadlo s batériou a WC misa .

Podkrovie:

je  murované,  hr. muriva 25 cm z   tvárnic z  ,stropy sú  trámčekové s podhľadom,   klampiarske konštrukcie z  pozinkovaného plechu. Vnútorné omietky sú hladké vápenné, dýhované  dvere, okná zdvojené plastové,   podlahy  s povrchom z keramickej dlažby,  elektroinštalácia svetelná, vykurovanie  panelovými radiátormi.

Prístrešok

je bez podmurovky, iba základy  pod stĺpikmi, zvislé konštrukcie tvoria murované stĺpiky,   krov pultový, krytina  je z  pálená jednodrážková ,  podlahy hrubé betónové, svetelná elektroinštalácia.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1