Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Dunajská Lužná - 1. kolo

  • Kováčska 126/19, Dunajská Lužná-Nové Košariská, Dunajská Lužná
ID: #6244

Popis nehnuteľnosti:


Predmetom dražby je rodinný dom súp. číslo 126 na parc. č. 212/42, 1210/5, ktorý sa nachádza v obci Dunajská Lužná, kat. územie  Nové Košariská, v časti zastavanej prevažne samostatne stojacich rodinných domov. Jedná sa o rodinný dom, ktorý sa nachádza na ul. Kováčska č. 19. Rodinný dom je  samostatne stojaci, podpivničený, s jedným nadzemným podlažím a podkrovím, so sedlovou strechou.

Predmet dražby bol užívaný od roku 2011.

Stavebno-technický popis:

I.PP – prístup je z prízemia a schodiskom z dvornej časti. V tomto podlaží je chodba, hobby miestnosť, sklad, kotolňa.

Suterén je zapustený do terénu v priemernej hĺbke nad 1 m do 2 m so zvislou izoláciou, v miestnostiach od cesty sú viditeľné lokálne poškodenia omietky s najväčšou pravdepodobnosťou spôsobené vlhnutím muriva.  Základy RD sú betónové s vodorovnou izoláciou proti zemnej vlhkosti. Obvodové nosné murivo aj priečky v suterénnej časti sú tehlové. Stropná konštrukcia nad suterénom je železobetónová prefabrikovaná, podlaha suterénu je z keramickej dlažby, cementový poter, na schodoch je keramická dlažba. Okná sú plastové. Elektroinštalácia svetelná, motorická. V tomto podlaží je kotol ústredného kúrenia na plyn a kombinovaný ohrievač vody. V kotolni je umývadlo s obyčajnou batériou.

I.NP - závetrie, predsieň, obývacia izba s jedálenským kútom - obývačkou, kuchyňa, izba, kúpeľňa s WC, schodisko a garáž.

Základy sú betónové s vodorovnou izoláciou. Obvodové murivo je z tehál porotherm v skladobnej hrúbke 375 mm. Podlahy obytných miestností sú veľkoplošné laminátové parkety, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. Stropná konštrukcia nad prízemím je železobetónová prefabrikovaná s rovným podhľadom. Celý rodinný dom je zastrešený sedlovou strechou s krytinou BRAMAC. Klampiarske konštrukcie sú z medeného plechu - úplné striech (žľaby, zvody, záveterné lišty). Ostatné klampiarske konštrukcie( parapety) z pozinkovaného plechu. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Fasáda je upravená kontaktným zateplovacím systémom s izolantom na báze EPS s povrchovou úpravou farebnou tenkovrstvou omietkou. Čiastočne sú na fasáde viditeľné lokálne poškodenia. Schody do podkrovia sú s povrchom nástupnice z tvrdého dreva. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom. Dvere sú drevené hladké plné alebo presklené. Vykurovanie je ústredné, radiátory sú panelové. Elektroinštalácia je svetelná i motorická. V kuchyni je kuchynská linka na báze dreva, plynová varná doska, elektrická rúra, nerezový drez, umývačka riadu a digestor. Keramický obklad je v kuchyni a kúpeľni. V kúpeľni je rohová plastová vaňa, samostatná sprcha, 2 umývadlá a WC. Vráta garážové sú s automatickým ovládaním, k termínu vyhotovenia znaleckého posudku na účel dražby nenapojené na automatický otvárací systém.

II. NP. - podkrovie

Podkrovie - schodisko, šatník, 2 izby, kúpeľňa s WC a balkón.

Obvodové murivo je z tehál porotherm v skladobnej hrúbke 375 mm, deliace konštrukcie sú tehlové. Podlahy obytných miestností v podkroví sú tvorené z keramickej dlažby. Stropná konštrukcia nad podkrovím je drevená trámová s rovným podhľadom. Klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, v kombinácii so strešnými oknami typ  Velux. Dvere sú drevené dyhované plné. Vykurovanie je oceľovými doskovými radiátormi. Elektroinštalácia je svetelná. V kúpeľni je plastová jednoduchá vaňa, keramické umývadlo a WC so zabudovanou nádržkou v stene.

Podlažia sú napojené na rozvod studenej vody a teplej úžitkovej vody cez až po spotrebiče, do verejnej kanalizácie. V sociálnych zariadeniach je keramicky obklad stien rôznej výšky.  Zariaďovacie predmety v sociálnych zariadeniach ako aj vybavenia kuchyne sú štandardné vrátane zabudovaných spotrebičov. K domu patria prvky infraštruktúry /prípojka NN, prípojka plynu, prípojka vody ako aj odkanalizovanie do verejnej kanalizácie, oplotenie, spevnené plochy a vedľajšia stavba – kováčska dielňa. 

Kováčska dielňa na parc. č. 1210/4, k.ú. Nové Košariská

Kováčska dielňa je umiestnená za rodinným domom. Je čiastočne murovaná a čiastočne kovovej konštrukcie, vráta a dvere plechové, okná jednoduché oceľové alt. drevené, podlaha hrubá betónová, elektroinštalácia svetelná aj motorická.  Strešná konštrukcia z oceľových a drevených nosníkov. Krytina strechy VSŽ plech.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 263 250 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu - Dunajská Lužná - 2. kolo Zámočnícka 80/32, Dunajská Lužná

  • 328.85m2