Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Trenčín - Istebník - 2. kolo

  • Istebnícka 230/93, Trenčín
ID: #6066

Popis nehnuteľnosti:


2. kolo - Zľava

Predmetom dražby je rodinný dom súp.č. 230 postavený na Istebníckej ulici v Trenčíne. Pôvodná časť rodinného domu bola postavená v roku 1928, prístavba s nadstavbou boli realizované v roku 2007.

Dom je postavený na betónových základoch s obvodovým murivom z tehál, priečky tehlové, stropy betónové. Zastrešenie domu je riešené novým krovom s krytinou Bramac. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky sú vyhotovené na báze umelých látok.

Suterén je nový z roku 2007 - vyhotovený len pod prístavbou rodinného domu. Dispozične pozostáva z nasledovných miestností: chodba so schodiskom, sklad pod schodiskom, hala, sklad, sklad, chodba s oceľovým točitým schodiskom, ktoré vedie na I.NP domu, kotolňa.

Podlahy sú v celom podlaží vyhotovené z keramickej dlažby  Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Vykurovanie oceľové radiátory.

V kotolni sa nachádza plynový kotol a zásobník na ohrev TÚV. Elektroinštalácia - svetelná aj motorická. Suterén je vyhotovený z betónových tvárnic. Okná (eurookná) - drevené s dvojsklom. Dvere hladké plné.

I.NP domu pozostáva z pôvodnej časti a z prednej prístavby domu.

Pôvodná časť domu (I.NP) dispozične pozostáva z nasledovných miestností : bytová jednotka č.1 - chodba s dreveným schodiskom bez podstupníc , ktoré vedie do podkrovia, kúpeľňa, komora, kuchyňa, izba. Podlahy sú vyhotovené nasledovne : chodba, kúpeľňa, komora - keramická dlažba, kuchyňa - PVC, izba - koberec. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka dĺžky 4,45m s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, zabudovaná plynová varná doska a teplovzdušná rúra, digestor. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka. V kúpeľni sa nachádza - smaltovaná vaňa s vodovodnou batériou nerezovou pákovou so sprchou, keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, WC so spodnou nádržkou , kotol na vykurovanie domu spojený s ohrevom TÚV, radiátor rebrinový. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne s WC. Okná sú plastové so žalúziami, dvere hladké plné s čiastočným presklením.

Poschodie nad pôvodnou stavbou dispozične pozostáva z nasledovných miestností : chodba so schodisko a dve miestnosti. Podlahy sú vyhotovené z drevotriesky, dvere hladké plné, okná zdvojené v drevenom ráme ( eurookná )+ strešné okná. Vnútorné omietky sú vápenné hladké, dvere hladké plné. Elektroinštalácia - svetelná.

I.NP prístavba

Prístavba dispozične pozostáva z nasledovných miestností : vstupná chodba, chodba, komora, schody do podkrovia, oceľové schodisko do suterénu, WC, kúpeľňa, kuchyňa a obývacia izba.

Podlahy sú vyhotovené nasledovne : v obývacej izbe - laminátová podlaha, v ostatných miestnostiach - prevláda keramická dlažba.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka dĺžky 5,60m s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, zabudovaná plynová varná doska a teplovzdušná rúra, digestor. Zabudovaná je aj umývačka riadu. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka. V obývacej izbe sa nachádzajú krbové kachle na pevné palivo.

V kúpeľni sa nachádza rohová akrylátová vaňa s vodovodnou batériou nerezovou pákovou so sprchou a keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo vane.

Vo WC sa nachádza WC so zabudovanou nádržkou v stene. Keramický obklad je vyhotovený dookola celého WC.

Vykurovanie podlažia je panelovými radiátormi. Vnútorné omietky - vápenné hladké. Okná ( eurookná  s dvojsklom + žalúzie), dvere hladké plné aj s čiastočným presklením zárubne na báze dreva,

Nadstavba nad prístavbou :

Prístup do nadstavby je po betónovom schodisku s povrchom z dreva. Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : kúpeľňa s WC chodba a tri izby. Podlahy sú vyhotovené nasledovne : v izbách a v chodbe - laminátová podlaha, v kúpeľni s WC - keramická dlažba. V kúpeľni s WC sa nachádza samostatný sprchovací kút s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou a WC so zabudovanou nádržkou v stene. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo sprchového kúta a WC. Vnútorné omietky sú vápenné hladké, dvere hladké plné, zárubne na báze dreva, okná eurookná so žalúziami s izolačným dvojsklom. Elektroinštalácia - svetelná.

Prístrešok

Prístrešok v zadnej časti za rodinným domom  bol počítaný len po bránku , ktorá vedie na susedný pozemok KN p.č. 623/6.  Prístrešok je postavený na pozemku KN p.č. 624/1. Nosná konštrukcia je z prednej strany tvorená oceľovými stĺpikmi, v zadnej časti je vymurovaná stena. Prestrešenie je pultovou strechou s  krytinou PVC fólia

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1