Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Keť - pripravujeme

  • Keť 283, Keť
ID: #6130

Popis nehnuteľnosti:


pripravujeme - zľava 25%

Predmet dražby sa nachádza v intraviláne mesta Keť, južne od centra obce v  zástavbe starších rodinných domov.

Rodinný dom je zrealizovaný ako čiastočne podpivničený objekt s jedným nadzemným podlažím. Pôvodná stavba rodinného domu je z roku 1939. Prístavby boli postavené v roku 1972. V roku 1972 bola vykonaná celková rekonštrukcia pôvodnej časti s dispozičnými zmenami pre umiestnenie kúpeľne s WC, kuchyne, izby a garáže.

V rodinnom dome sa nachádza jedna bytová jednotka.

V suteréne  sa nachádzajú priestory kotolne a skladové priestory

Na I.NP sa nachádza zádverie, hala, kuchyňa, kúpeľňa, štyri obytné miestnosti, schody do pivnice, kúpeľňa, chodba, komora a garáž.

Dom je zrealizovaný s betónovými, resp. zmiešanými pásovými základmi, murovanými nosnými múrmi a murovanými priečkami. Obvodové múry sú z tehlového, resp. kamenného muriva. Stropy sú drevené trámové s rovným podhľadom. Strecha je valbová, krov drevený, ako strešná krytina je použitá pálená škridla. Vonkajšie povrchové úpravy sú tvorené čiastočne vápennými omietkami a čiastočne brizolitovými.

Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Schody sú betónové.

Podzemná časť sa nachádza čiastočne pod prístavbou z roku 1972, steny sú vymurované z tehly, strop železobetónový, dvere zvlakové, okná jednoduché, schody betónové, elektroinštalácia je svetelná aj motorická a čiastočne pod pôvodnou časťou - pod miestnosťou komory v staršej časti domu sa nachádza podzemná vinná a zeleninová pivnica vyložená tehlami do klenby.

Na I.NP sú vnútorné úpravy povrchov tvorené hladkými vápennými omietkami. V kúpeľni a na vani je zrealizovaný keramický obklad.

Podlahy obytných miestností sú zrealizované prevažne ako drevené parkety, v ostatných miestnostiach sú prevažne keramické dlažby.

Okná sú drevené zdvojené. Vnútorné dvere sú drevené s výplňou osadené v oceľových zárubniach, vstupné dvere sú drevené.

Vykurovanie je teplovodné radiátorové s oceľovými vykurovacími telesami. Ako zdroj tepla slúži kotol na tuhé palivo umiestnený v suteréne.

V kuchyni sa nachádza  plynový sporák s elektrickou rúrou.

V kúpeľni  sa nachádza keramické umývadlo, smaltovaná vaňa a záchodová misa Kombi. Taktiež je tu umiestnený zásobníkový ohrievač vody.

Na podlaží sú zrealizované vnútorné rozvody vody, TÚV, kanalizácie, zemného plynu a NN.

 Dom je pripojený na verejné rozvody zemného plynu a elektrickej energie. Ako zdroj vody slúži kopaná studňa, splaškové odpadové vody sú zvedené do žumpy

Na nosných múroch sa objavujú trhliny. Dom je dlhodobejšie nevyužívaný a neudržiavaný.

Hospodárska budova nachádzajúca sa v priestore za rodinným domom je zrealizovaná ako murovaný objekt, strop je drevený trámový, strecha sedlová, krov drevený, ako strešná krytina je použitá pálená škridľa. Vonkajšie omietky sú vápenné, vnútorné omietky taktiež vápenné - poškodené. Podlaha je betónová, okná jednoduché oceľové, dvere drevené. Objekt je vybavený nefunkčnou elektroinštaláciou.

Technický stav je pomerne zlý, na objekte nie je dlhodobo vykonávaná základná údržba.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 13 950 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Leles - 2. kolo Blatná 373/8, Leles

  • 151.00m2
  • 4