Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Kuklov - pripravujeme

  • Kuklov 255, Kuklov
ID: #6222

Popis nehnuteľnosti:


pripravujeme - 30.225 EUR je vyvolávacia cena rovnajúca sa 75% hodnote určenej znalcom.

Rodinný dom  č.255

 je radový, koncový, murovaný , s 1 nadzemným podlažím,  nepodpivničený. Je napojený na vodovodnú a elektrickú  sieť obce, odkanalizovaný je do žumpy, vykurovaný je krbovými kachľami . Dispozičné riešenie j: izba, kúpeľňa s wc, kuchyňa, obývacia izba, sklad, izba.

Prízemie: Základy  sú betónové  bez vodorovnej izolácie,  podmurovka tehlová v priemernej výške do 50 cm,  murivo murované z   pálenej tehly  hr. 45 cm, deliace konštrukcie tehlové, vnútorné omietky  vápenné hladké, stropy trámčekové s podhľadom. Krov hambálkový, krytina strechy je pálená jednodrážková klampiarske konštrukcie strechy z pozinkovaného plechu žľaby a zvody a ostatné z hliníkového plechu.   Fasádne omietky nad 2/3 omietanej plochy steny brizolitové z 1 strany, ostatné z hliníkového plechu  dvere hladké, okná  zdvojené plastové s 2-vrstvovým zasklením, žalúzie plastové, podlahy obytných miestností plávajúce a dlažby a podlahy ostatných miestností z keramickej dlažby. Elektroinštalácia  svetelná , rozvod vody  z plastového potrubia  teplej a studenej,  kanalizácia z plastového potrubia do žumpy. Zdrojom TÚV je elektrický bojler , zdrojom vykurovania sú 2 ks krbové kachle. Vybavením kuchyne je kuchynský sporák plynový na PB, odsávač pár, drezové umývadlo nerezové 1ks a kuchynská linka na báze dreva. Vnútorným vybavením je sprcha,  vodovodné batérie sú 1 ks páková nerezová so sprchou a 1  ks páková  nerezová,   záchod splachovací bez umývadla. Vnútorné obklady sú okolo sprchy, WC a kuchyne,  elektrický rozvádzač  je  s aickým istením. Údržba je zanedbaná.

V r. 2011 bol dom rekonštruovaný. Boli vymenené vnútorné omietky,  klampiarske konštrukcie ostatné,  dvere, okná, žalúzie, podlahy  a dlažby.  Bolo inštalovaná  elektroinštalácia, rozvod vody,  kanalizácia, zdroj TÚV,  zdroj  vykurovania, vybavenie kuchyne, vnútorné vybavenie,  vodovodné batérie,  záchod, vnútorné obklady a elektrický rozvádzač.

Sklad na parc. č. 720/4

 je  prízemný, pozostáva z 1 miestnosti, vymurovaný na základových pásoch, hr. muriva 30 cm z  pórobetónových kvádrov, stropy sú  železobetónové.   Krytina  plochej strechy je plechová, vonkajšie omietky brizolitové, vnútorné omietky sú hladké vápenné, hladké dvere,   podlahy z keramickej dlažby, elektroinštalácia svetelná .

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1