Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Lontov - Zľava 25%

  • Lontov 148, Lontov
ID: #6036

Popis nehnuteľnosti:


Zľava 25%

 

Rodinný dom so súpisným č. 148 je s prízemná stavba s pôdorysom v tvare písmena "L" s čiastočným podpivničením. Dispozičné riešenie podlaží je nasledovné : 1. P.P-suterén-  riešenie pozostáva zo schodišťa a skladovej miestnosti.

1. N.P-prízemie - riešenie pozostáva zo vstupnej chodby, spojovacej chodby, miestnosti hobby, komory, schodišťa do krovnej konštrukcie kuchyne, kúpeľne, špajze a dvoch izieb. Vek stavby je  86 rokov. Počas životnosti v posledných rokoch okrem výmeny dvoch plastových okien do ulice nebola urobená žiadna rekonštrukcia. Mimoriadne deštrukčné zmeny v nosných konštrukciách stavby nie sú viditeľné, avšak nasávanie vlhkosti cez múry do omietok je viditeľné. Na základe technického stavu ako i konštrukčného vyhotovenia je predpokladaná životnosť stavby 115 rokov.

Okná drevené zdvojené ako prevažujúce. Iba dve okná sú osadené plastové do ulice. Podlahy obytných miestností (okrem obytných kuchýň) - palubovky. Dlažby a podlahy ostatných miestností cementové potery ako prevažujúce. Ústredné vykurovanie s plechovými radiátormi. Elektroinštalácia je urobená. Rozvod vody z pozinkovaného potrubia studenej i teplej vody. Kanalizácia do žumpy 1 x liatinové potrubie. Zdroj teplej vody - osadený obojživelník. Zdroj vykurovania - kotol ÚK na pevné palivo. Vybavenie kuchyne - sporák plynový na PB s elektrickou rúrou, umývadlo je nerezové, kuchynská linka z materiálov na báze dreva s rozvinutou šírkou 1,60 m. Vnútorné vybavenie - vaňa liatinová smaltovaná, osadené umývadlo. Vodovodné batérie - 1 x páková nerezová a 2 ks ostatné. Záchod je osadený splachovací 1 ks bez umývadla. Vnútorné obklady - v prevažnej časti kúpeľne do 1,35 m ako i vane a vo WC nad 1,0 m. Elektrický rozvádzač je osadený s ističmi

Stavba garáže s.č.317 na parc.KN č.177/6

Stavba garáže je postavená na parc.KN č.177/6 s dispozíciou jednej miestnosti Vek garáže je 44 rokov. Doklady o veku stavby neboli predložené. Stavba je bez deštrukčných zmien v nosných konštrukciách stavby. Údržba stavby je primeraná veku a kvalite vyhotovenia. Životnosť stavby je cca 80 rokov.

1. Nadzemné podlažie : základy - betónové bez podmúrovky, iba základové pásy. Zvislé konštrukcie z pálených tehál do 30 cm. Stropy sú drevené trámové s podhľadom. Krytina plochej streche je plech pozinkovaný. Klampiarske konštrukcie s pozinkovaného plechu. Vnútorná úprava povrchov - vápenné hladké omietky. Vonkajšia úprava povrchov - vápenné hladké omietky. Dvere zvlakové. Okno kovové jednoduché. Podlaha je betónová hrubá. Elektroinštalácia na 380 V s ističmi. Vráta drevené otváravé.

Drobná stavba kotolne na parc.KN č.177/3

Dispozične je stavba tvorená s jednou miestnosťou, ako i s vytvorenou vstavbou kotolne. Vek stavby je 86 rokov. Mimoriadne deštrukčné zmeny v nosných konštrukciách prvkov nie sú viditeľné.

1. Nadzemné podlažie : Základy - betónové, iba betónové pásy. Zvislé konštrukcie z kameňa. Stropy sú trámčekové bez podhľadu. Krov je sedlový. Krytina strechy na krove sú azbestocementové šablóny. Klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Vnútorná úprava povrchov - vápenná hladká omietka. Vonkajšia úprava povrchov - vápenná hladká omietka. Dvere sú zvlakové. Okno drevené jednoduché. Podlaha je betónová hrubá. Elektroinštalácia i na 380 V s ističmi.

Drobná stavba prístrešku pri stavbe RD na parc.KN č.177/7

Drobná stavba prístrešku pri stavbe RD je stavba tvorená jednou miestnosťou. Vek stavby je 86 rokov. Mimoriadne deštrukčné zmeny v nosných konštrukciách prvkov nie sú viditeľné avšak veková opotrebovanosť áno.   Základy - betónové iba s pätkami pod stĺpikmi. Zvislé konštrukcie - drevená nosná konštrukcia bez výplne stien. Krovná konštrukcia je pultová. Krytina strechy na krove sú azbestocementové dosky. Podlaha je betónová hrubá.

Stavba prístrešku č.1 na parc.č.177/2

Drobná stavba prístrešku č.1 na parc.č.177/2 pozostáva z jednej miestnosti,  otvorenej miestnosti s krovnou konštrukciou. 1. Nadzemné podlažie : Základy - betónové iba s pätkami pod stĺpikmi. Zvislé konštrukcie - drevená nosná konštrukcia bez výplne stien. Krovná konštrukcia je pultová. Krytina strechy na krove sú azbestocementové dosky ako i plech pozinkovaný

Stavba prístrešku č.2 na parc.č.177/7

Drobná stavba prístrešku s označením ako č.2 dispozične pozostáva z jednej miestnosti. Vek stavby je 40 rokov. Údržba stavby je primeraná veku a kvalite vyhotovenia predmetnej stavby.

1. Nadzemné podlažie : Základy - betónové iba s pätkami pod stĺpikmi. Zvislé konštrukcie - nosná kovová konštrukcia bez výplne stien. Krovná konštrukcia je pultová. Krytina strechy na krove sú azbestocementové dosky. Dvere sú kovové s plechovou výplňou. Vráta kovovej konštrukcie s výplňou z OSB dosiek.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 15 675 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu - Horné Otrokovce - 2. kolo Horné Otrokovce 243, Horné Otrokovce

  • 551.00m2
dražba 15 840 €

Pozemky - orná pôda Dražba pozemkov v Jahodnej a Tomášikove - Zľava Jahodná

  • 23113.44m2
dražba 18 600 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Liptovský Hrádok - 1. kolo Dovalovo, Liptovský Hrádok