Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Malacky - pripravujeme

  • Jána Hollého 1659/46, Malacky
ID: #6083

Popis nehnuteľnosti:


Predmet dražby je samostatne stojaci rodinný dom, murovaný , s 2 nadzemnými podlažiami, čiastočne podpivničený,  napojený na vodovodnú, kanalizačnú, elektrickú a   plynovú sieť mesta , vykurovaný je podlahovým elektrickým kúrením.

Suterén:

Osadenie do terénu  v priemernej  hĺbke nad 1 m do 2 m  so zvislou izoláciou, murivo murované z monolitického betónu, deliace konštrukcie tehlové, vnútorné omietky hladké vápenné, stropy železobetónové,  fasádne omietky  do 1/3  omietanej   plochy steny brizolitové z  2 strán. Schody kovové, dvere hladké, okná jednoduché, dlažby a podlahy sú z cementového poteru, elektroinštalácia svetelná , rozvod zemného plynu, zdrojom TÚV je  plynový kotol so zásobníkom.

Prízemie:

Základy  sú betónové s vodorovnou izoláciou,  murivo murované z  pórobetónových kvádrov   hr. 45 cm, deliace konštrukcie tehlové, vnútorné omietky  vápenné hladké, stropy keramické, krov sedlový, krytina  strechy betónová dvojdrážková  "Bramac",  klampiarske konštrukcie  z pozinkovaného plechu úplné, klampiarske konštrukcie ostatné z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky brizolitové  nad 2/3 omietanej plochy steny zo 4 strán,  schody  s povrchom z tvrdého dreva, dvere  hladké, okná  dvojité plastové  s 2-vrstvovým zasklením,  podlahy obytných a ostatných miestností  z keramickej dlažby, vykurovanie teplovodné podlahové,  elektroinštalácia  svetelná a motorická, televízny rozvod, bleskozvod. Rozvod vody z plastového  potrubia teplej a studenej, rozvod zemného plynu,  kanalizácia do  verejnej siete z plastového potrubia. Vybavením  kuchyne je elektrický sporák s keramickými platňami a elektrickou rúrou,  kuchynský sporák plynový s elektrickou rúrou,  umývačka riadu, odsávač pár,  drezové umývadlo nerezové , kuchynská linka na báze dreva.  Vnútorným vybavením je vaňa  smaltovaná, vaňa plastová rohová, 3 umývadlá  a samostatná sprcha.  Vodovodné batérie sú  3 ks  páková nerezová so sprchou  a 5 ks páková nerezová, 2  záchody splachovacie so zabudovanou nádržkou a 1 ks s WC misou "combi".  Vnútorné obklady  sú  kúpeľne,  vane ,  sprchy , 2 WC a kuchýň , krb je s vyhrievacou vložkou, elektrický rozvádzač  je   s  poistkovými automatmi.

Podkrovie:

Murivo murované z pálenej tehly  hr. 40cm, deliace konštrukcie  tehlové, stropy drevené trámčekové s podhľadom, vnútorné omietky vápenné hladké , klampiarske konštrukcie  ostatné z pozinkovaného plechu, fasádne omietky nad 2/3 omietanej plochy steny na brizolitové z  2  strán. Dvere hladké, okná zdvojené plastové s 2 - vrstvovým zasklením,   žalúzie kovové, podlahy  obytných miestností plávajúce, podlahy ostatných miestností z keramickej dlažby.  Vykurovanie podlahové  elektrické,  elektroinštalácia svetelná , televízny rozvod, rozvod teplej a studenej vody z plastového potrubia, kanalizácia do verejnej siete z plastového potrubia. Vnútorným vybavením je plastová rohová  vaňa, tri umývadlá  a samostatná sprcha. Vodovodné batérie sú 2 ks páková nerezová a 3 ks páková  nerezová so  sprchou. Záchod je splachovací so zabudovanou nádržkou,  vnútorné obklady sú v kúpeľne a WC,  dva balkóny výmery do 5 m2.

Garáž

 je  prízemná, pozostáva z 2 miestnosti, vymurovaná na základových pásoch, hr. muriva 30cm z  pálenej tehly, stropy sú trámčekové  s podhľadom. Krytina  plochej strechy z asfaltovaných privarovaných pásov , klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky brizolitové, vnútorné omietky sú hladké vápenné, okná zdvojené, podlahy hrubé betónové . Rozvod studenej vody, elektroinštalácia svetelná  , drevené vráta, kanalizácia z WC "combi".

Prístrešok č.1

pozostáva z 1 priestoru, zvislé konštrukcie z oceľových stĺpikov na  základových pásoch ,   krov pultový, krytina  je z betónová dvojdrážková.  Žľab z pozinkovaného plechu, elektrické osvetlenie,  podlahy z betónovej dlažby, vráta z oceľových profilov.

Prístrešok č.2

je bez podmurovky, iba základy  pod stĺpikmi, zvislé konštrukcie tvoria oceľové stĺpiky,   krov pultový, krytina  je z pozinkovaného plechu.  Podlahy z keramickej dlažby, svetelná elektroinštalácia.

Šopa

 je  prízemná,  pozostáva z 1 miestnosti . Je bez podmurovky, iba základy  pod stĺpikmi, zvislé konštrukcie  drevené trámčekové  jednostranne obité . Krov pultový, krytina  je  z asfaltovaných šindľov, podlahy hrubé betónové, elektrické osvetlenie.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1